www.sudzibas.lv RIMI Плохой сервис, обман покупателя.

Rimi - Плохой сервис, обман покупателя.

Вчера забыла на кассе купленный сыр. Сегодня вернулась за забытой покупкой, но, несмотря на то, что у работников магазина была запись о забытом сыре, я назвала стоимость, сорт сыра, указала, где забыла , мне мою покупку не отдали,т.к. я выкинула чек. Дело происходилао в большом Рими на улице Дзелзавас .

Cik lielam daunim jābūt, lai bez čeka mēģinātu pierādīt, ka esi kaut ko nopircis, nerunājot jau par to, ka atgriezties veikalā pēc iepriekšējā dienā aizmirsta siera pats par sevi ir idiotisma kalngals.

Dainis 12.02.2018

Noalgojiet, savam sieram pieskatītāju un vairs nenāksies rakstīt neadekvātas sūdzības, nesaprotu kur tad šeit ir veikala vaina, ja pati vien viņu aizmirsāt un vēl čeku izmetāt?