www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Labdien Rimi Alfa kasiere Bella, 5 kase, nesveicinās, sit nepareizi preci, apelsīnus navelina, kā wašingtonas, pēc pirkuma nevienam neprasa rimi karti, arī man, kaut man ir atlaides. , nenosauc izdodamo summu un neatsveicinās. Kā mēmo birojs... Agnese jauku dienu!

Sardele 01.02.2018

Cik maz vajag, lai cilvēks saceptos. Karte pašam jānovelk, ja tāda ir. Varbūt tev parādoties Alfā, sarkans paklājs būtu jāizritina?

Tev, Agnese jauku dienu ir tik briesmīgi mazvērtības kompleksi, ka pat kasieres klusēšana iedzen depresijā? Rociņas aug no nepareizās vietas un RIMI karti pati nemaz nespēj novilkt. Kioskā Tev arī kāds stāv blakus, lai novilktu karti un Tu varētu redzēt, ka Tev ir atlaides? Un mēles mutē laikam arī nav, lai pateiktu kasierei, ka viņa kaujas ar nepareizajiem apelsīniem. Briesmīgi, ka cilvēkam tā jāmokas!

A Aтıs Rıeĸsтs 04.02.2018

Drošvien pa 50 eiro mēnesī strādā.Var jau saprast.Nav jau te eiropa kur algas štuku mēnesī