Rimi - Serviss

Vai tiešām Minskas rimi ir jāstāv 10min lai pie gaļas stenda atnāktu darbinieks? Vairāki darbinieki staigā garām un ignorē. Pieejot pie darbinieka, pajautājot vai var apkalpot, uz ko atbildēja "vai jums ir problēmas pagaidīt vēl? Mums ir problēmas darbā". Pēdējā laikā tā ir patstāvīga problēma šinī rimi. Un kases: pašapkalpošanās strādā, bet parastās kases viena strādā un rinda gandrīz līdz veikala vidum, darba dienas beigās.

Работяга 04.02.2018

Tas ir civilizacija pie kuru vajag pierast! Sen laiku latviesi lai dabutu galu ieej meza, bet musu laika jastav pie letes gaidot miesnieka, un pec tam jastav rinda pie vienas kases kuru jus apkalpos krievu valoda...

A Aтıs Rıeĸsтs 04.02.2018

Man liekas tā ir jau pēdēja civilizācija.Feodalisma laikā 16 gs Latvijā cilveki dzīvoja daudzreiz labāk.

Bezpalīdzīgie lopiņi. Jūs par cilvēkiem nav iespējams nosaukt, ar zīdaiņa intelekta līmeni. Pirms 30 gadiem cilvēki stundām rindās stāvēja pēc maizes, bet tagad jau 5 minūtes pagaidīt ir globāla mēroga katastrofa. Kaut jūs tiešām nokļūtu feodālismā!

A Aтıs Rıeĸsтs 04.02.2018

Ko tu gribi pa 200 eiro lai viņi tur ietu atrak stradat.Algas nemaksā viss aiziet saimniekiem lai jahtai benzīnam zviedrija būtu

Ja esi tik ļoti satraukts par to, tad droši dodies uz Rimi mājas lapu un piesakies pārdevēja vakancei vitrīnas zonā. Un interesanta domāšana, pieiet pie kāda darbinieka, un pieprasīt, lai tevi apkalpo. Cerams, ka tāpat ej arī pie ārsta: ja ķirurgs nepieņem, tad var iet pie okulista.