www.sudzibas.lv RIMI Pieņemšana darba

Rimi - Pieņemšana darba

Neiesaku iet stradat rimi Āgenskalns, loti slikts kolektīva, praktiski nav atputas brizu, ne pusdienas pārtraukuma, vel sabojāsiet sev reputāciju rimi personāldaļa, kur tiksi uzskatīts par slinki, 10 stundas no vietas jābūt darba vietā, pa telef runat nedrīkst. , vispār es loti nožēloju, ka tur aizgāju stradat, jo kaut ko tādu es neesmu redzējis sava ilgajā darba muzā. Ar necienu šim kolektīvam, tu vari vēlaties tur uz grīdas tevi nosauks par slinki un slaistu

Il

Dainis 08.02.2018

Būtu mācījies nebūtu tagad jāstrādā rimi, ja jau esi tur nonācis, tad īpaši izvēles tev vairs nav..

Il ILONA 123 08.03.2018

kas taa par tirgus baabu te komentee manu patiesumu ?

Būtu jau priecājies, ka vēl tur tādu pieņēma darbā. Ja pat saprotami nejēdz savas domas uzrakstīt!

Il ILONA 123 19.02.2018

man nav jaizsakas korekti un pareizi ,jo tu un tavs rimi nevis jus neesat pelnijis lai es rakstitu gramatiski .man tomer ir videja izglitiba , un kas tu ,nevis jus esi par jautro analitiki?

Nav jau brīnums, ka par RIMI ir tik daudz sūdzību, ja pat tādus "ar vidējo izglītību" apveltītus radījumus ņem darbā.

Il ILONA 123 08.03.2018

Kas taa te pa tirgus baabu te gadijusies? butu stradat gajis slinkis un slaists ,vel te man kaut ko komentes -mesls

Dainis 08.03.2018

No turienes, kur esi izlīdis laikam 3 klases skaitās ''vidējā izglītība''

Laikam beidzot no Rimi izmetuši, ja atkal atdzīvojies.