www.sudzibas.lv RIMI Attieksme

Rimi - Attieksme

No rita ieejot spice rimi veikala paņemt konditoreju vienmer nelaipnas darbinieces kko bubina... Sorit iegaju panemt bulcinu izveleties gribeju brunaku... Kkada aziatiska izskata sieviete saka mani krieviski lamaat es vinai saku es nedrikstu nemt to bulcinu kuru pati gribu... Ta jau ir kkada 2-3reize... Ieprieks vienreiz ieeju gribeju pajautat vai varu panemt svaigaku maiziti nee atcert asa tonii vinas nav gatavas... Ludzu izlieciet klientiem svaigas maizites neviss stundu nostavejusas... Un pienemiet darba cilvekus kas mil darbu ar cilvekiem neviss attieksme ir tada it ka es butu bomzis ienacis lai gan pat pret bomzi reizem izturas labak!

Papildināts Tori27 12.02.2018

... Darbinieces visu laiku aizrada bez maz ka esmu kkads bomzis kas ienacis veikala. Sorit gribeju panemt brunaku bulcinu aziatiska izskata sieviete saka mani krieviski lamat ko es daru es saku bulcinu nedrikstu izveleties... Dazas dienas ieprieks ludzu vai nevaru panemt tikko izceptu maiziti arii kkada bulku krametaja saka kliegt ka vinas nav gatavas... Klienti velas svaigas bulcinas neviss nostavejusas stundu un vairak! Ludzu iemacit darbiniekus pret klientiem iztureties cilvecigaak tada sajuta ka es butu kkads dzivnieks ne cilveks. Kapec cilveki strada ar klientiem ja vini nevar tos izturet vajag pienemt cilvekus kas mil savu darbu.

T

A AlEl 10.02.2018

Ja visi ņems svaigās, kur tad vecās liks? Metīs ārā? Tu tak arī kad nopērc kadu produktu priekš mājām, vispirms izlieto veco un tad sāc jauno. Veikalā princips ir tas pats.

T Tori27 10.02.2018

Vinas arii met araa,,,vai sagriez kroskas un sukarikos sataisa... es stradaju konditoreja pati zinu ...ja kads grib est vecas bulkas lai eed!

A artis909 10.02.2018

Atkarīgs jau no tā kā jūs tās bulciņas ņemat ,arī esmu pamanījis ka ir tādi pircēji kas pienāk pie plaukta un ar pliku roku sāk visas būlciņas pēc kārtas spaidīt ,kad blakus atrodas vienreizējie cimdi jeb lāpsiņas !Nu bet ne katram patīkami to redzēt ...

T Tori27 10.02.2018

Es vienmer nemu ar standzinam neviss ar rokam:

veesaa007 10.02.2018

"izlieciet klientiem svaigas maizites neviss stundu nostavejusas"- nu šis vispār ir izcils stulbums! Kā tu to iedomājies? Stundu atpakaļ izceptas maizītes jau ir nostāvējušās un vecas? Un vispār ir dzirdēts par tādu pieturzīmi kā komats? Cilvēks rakstīt normāli nemāk, bet toties zina, kā jāorganizē darbs lielveikalā.

Šī mājas lapa ir domāta cilvēkiem, nevis bomžiem, kuri vazājas pa veikaliem un spaida bulciņas!