www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Ļoti nepatīk apkalpojošā personāla attieksme pret pircēju. Šoreiz konkrēti par darbiniekiem, kuri izsniedz sveramos salātus. Vairākkārtīgi ir nācies ilgi gaidīt kamēr kāds pievērš uzmanību, kundzes tur pat stāv un dara savas lietas, paskatās uz pircēju pat vairākas reizes, bet turpina darīt kaut ko citu. Sajūta tāda, ka viņas gaidītu kamēr es aiziešu. Pat pamājot vai pasaucot nav nekādas reakcijas, iesāktais darbs ir svarīgāks par klientu apkalpošanu, bet es pati strādāju apkalpojošā sfērā un zinu, ka klienta apkalpošana vienmēr ir pirmajā vietā, visu pārējo var izdarīt pēc tam. Šorīt rindā bija 3 cilvēki, kundze paskatījās uz mums 4 reizes kamēr mēs pacietīgi gaidījām. Pēc piektā skatiena es nolēmu savas brokastis iegādāties kaut kur citur.
Neesmu no kašķīgajām tantiņām, sūdzību rakstu pirmo reizi mūžā. Šī konkrētā sūdzība par siguldas tv "šokolāde" rimi veikalu.

I

Bomboklak 26.02.2018

Rimi šis ir ļoti populāri, īpaši Olimpija Rimčikā. Vajag vairākas reizes uzrunāt, lai pievērstos un iesvērtu, kas nepieciešams.

Šī pati attieksme ir jaunajās pašapkalpošanās kasēs, ja gadās kāda kļūda un parādās "gaidiet operatoru" vai kā nu tur bija, tad ir jāgaida, kamēr tas no kaut kurienes parādīsies. Ja vēl pajautā, kur tas darbinieks bijis, atbildē var saņemt uzbraucienu.

Skumji, bet fakts! Es tieši par Olimpija un Spices Rimi.

C Cilvēks16 26.02.2018

Ja iet runa par pašapkalpošanās kasēm, tad padomājat, ir 1 konsultants uz 6 kasēm, ja ir kādam problēma tad konsultants pieiet pie viena pircēja, kamēr pie tā risina problēmu, cits pircējs bļauj kurš iegādājies alkoholu, bļauj lai apstiprina vecumu, nesaprot, kad konsultants ir aizņemts ar citu klientu. Konsultanti parasti ir pašapkalpošanas kasu zonā, vismaz man nav gadījies tos manīt citur. Ja problēma būs visās 6 kasēs, tad tas kas būs pēdējais gaidīs, kamēr 5 kasēs atrisinās problēmu. Ir jau tādi pircēji, kuri negrib izstāvēt rindu pie kasēm un izdomā nāk uz pašapkalpošanas kasēm, bet tad viss esot jāizdara konsultantam, jeb atklājas, kad nav kartes ir tikai skaidrā nauda.