www.sudzibas.lv RIMI Veci produkti

RIMI Jelgava VIVO centrā Katoļu ielā - Veci produkti

Šodien, 22.02.2018 nopirkām laša šķēlītes (24,99), akcija, mājās paskatījāmies - termiņš 23.02.2018.Zivs iesmakusi...Pirms tam, pirms dažām dienām, nesām atpakaļ cūkgaļas kakla karbonādi- smirdēja pa gabalu.Labi, ka naudu atdeva.Kur skatās Pārtikas dienests?Saprotam , akcijas utt., bet vai tad mums jāēd iesmacis.Lūdzam uzmanīties, nekautrējaties nest preci atpakaļ!
PVD tomēr jāpazvana...

1 12365 23.02.2018

Ещё и считается самым мажорным магазином

Vēlos pabridināt visus, kas iepērkas Rimi Vivo centrā Jelgavā un pārbaudīt ekrānā, kādas cenas kasiere izsit. Situacija šāda: pirms iepirkšanās nopirku jaunu karti, lai dabūtu atlaides vīnam, kas maksāja 13 eiro, bet ar atlaidi 6 eiro. Īpašu vērību nepievērsu, ko kasiere izsit uz ekrāna, jo skatījos bērnu, bet tā vietā vīrs maksāja ar karti un noskenēja rimi karti. Viņš pārjautāj, vai viss kārtībā, uz ko kasiere atbildēja, jā, jā, viss kartība, karte pieņemta. Nu, labi, ka tā, jo citadi es to vīnu nebutu pirkusi par punu cenu! Pārrodoties majās secinājām, ka vīnam atlaide tā arī nav noņemta.
Sazinajos ar klientu apkalpošanas centu, man atbildēja, ka kasieres pienakumos no galvas nav zināt visas cenas(!vai es runaju par to?) un atlaides.
Runa jau nav par to, ka viņai tas arī būtu jāzina, bet tas ir principa jautājums. Vai viņas pienākumos ietilpst tikai izsist cenas un iekaaēt samaksu? Vai viņai nav jāpasaka, ka, diemžēl, jūsu karte nav aktīva, vai ir bojāta/ nav reģistrēta utt, lai nemaldinātu cilvekus?
Protams, ka savu naudu es neatgūšu,taču par ro arī nepārszīvoju, bet man kā klientam ir skaidrs, cik vērts viņiem ir katrs klients! Protams, ka es tagas sekošu cītīgāk līdzi katrai kasieres darbībai, skatīšos uz pirkstiem kā saka, bet nekad vairs neiepirkšos Jelgavas Rimi. Kāpēc man to darīt, ja kinkuretni Lidl jau viņiem min uz papēžiem?
Turklāt Rafa Rimi ir laba attieksme pret klientu, pat jaunie darbinieki informē, ja kaut kas nav kārtībā ar atlaižunkarti vai maksājuma karti.
Lūdzu, esiet uzmanīgi iepērkoties Vivo Rimi Jelgavā. Notikušais tikai pazemina Rimi prestižu mana kā klienta acīs.