www.sudzibas.lv RIMI Makaronos tārpi

Rimi - Makaronos tārpi

Makaronos tārpi! Esmu saskārusies ar daudz dažādām situācijām rimī veikalos, (nopērkot saldējumu, iepakojumā nav attiecīgā saldējuma, pērkot sušī uz svaru, tajā ir kukaiņi, kā arī, pērkot uz atlaidi krējumu, tas ir sarūdzis un lietot nevar tādu) , taču neesmu par tiem rakstījusi sūdzības un pievēru acis, jo visādi taču var gadīties, taču pēc atgadījuma, ar kuru saskāros šodien, nevarēju neziņot! Nopirku rimi veikalā makronus, berot katlā tos pamanīju iepakojuma apakšā kaut ko, kas kustas, tad nu es ieskatījos un ieraudzīju tārpu, nekavējoties viss katla saturs tika izgāzts tualetes podā!
Čeks, kuru varētu uzrādīt man nav, jo neglabāju tos, taču bez iemesla es nesēdētu un nerakstītu šo sūdzību.
Pievienoju klāt attēlus, kuros var redzēt pašu makaronu iepakojumu un kastē dzīvojošo tārpu.

Ir cilvēki, kam vienkārši neveicas(jeb veicas?). Nu kā var vienam cilvēkam tā veikties - saldējuma nav, suši ar kukaiņiem, krējums sarūdzis un tagad vēl tārpam fotosesija?

P Prr 16.03.2018

Tipiski latvieši kad pa velti gala klat tad nav labi

д Джонни 17.03.2018

Вай вай када трагэдийа. Дамочка как будто вчера из яйца вылупилась и не в курсе, что в любой, абсолютно любой пачке, где есть крупа, мука или макароны, могут встретиться насекомые, и дирекция магазина не может стоять с микроскопом, открывать каждую пачку и проверять её на наличие потусторонних ДНК. В следующий раз отсылайте фотки напрямую к производителю, там вас точно поймут и в качестве компенсации пришлют язик свежих макарон без червей безвозмездно.

K Katersx 20.04.2018

Par preci atbildīgs ir ražotājs, Rimi ir tirgotājs. Cilvēciska kļūda, ka darbinieks nemanīja, darba daudz katru preci jau no visām pusēm neapskatīs... šādā situācijā šķiet vienkārši jāgriežas veikalā, lai tālāk pats veikals var pieteikt sūdzību.

B brise 20.04.2018

Pārtermiņa un aplamas glabāšanas rezultats!Es gan tos lētākos-pašmāju pērku,bez tārpiem.