www.sudzibas.lv RIMI Garas rindas

Rimi - Garas rindas

Garas rindas, nācās gaidīt pat 15 min.
Katram, kurš savu brīvo laiku iespēju robežās izvēlas pavadīt ceļojot, noteikti ir vietas, kuras kaut reizi dzīvē vēlētos apmeklēt. Mūsdienās aizvien vairāk tūristu vēlas doties uz mazāk zināmām un tūristu nepārpildītām vietām, taču "klasisko vērtību" šarmu nevar nenovērtēt. Šajā rakstā atklāsim 9 "business insider" atklātās pilsētas, kuras savā ceļojumu plānotājā vajadzētu kaut reizi dzīvē ierakstīt, kā arī skaidrosim, kāpēc tās ir tik īpašas.

Iespējams, kādās no rakstā minētajām pilsētām (varbūt pat visās!) dzīves laikā jau sanācis būt, kā arī apmeklēt slavenākos apskates objektu tajās. Šīs pilsētas par apmeklētām nevar saukt, ja tajās pabūts tikai caurbraucot – tādā gadījumā var "ievilkt ķeksīti" būšanai šeit, taču pilsēta iepazīta ļoti virspusēji.

Šīs ir tikai dažas no pilsētām, kurās noteikti vērts dzīve laikā uzkavēties vairāk nekā tikai vienu dienu vai pāris stundas. Atver ceļošanas blociņu un plāno nākamo braucienu jau tagad!

Šis raksts tev dos ieskatu, kuras ir 30 skaistākās eiropas vietas, kas jāredz ikviena ceļotājam.

Работяга 21.02.2018

Jaa.. ja man butu darbs es brauktu uz saslikiem pie dabas... es ja piecos gadus sapnoju 9

Sigita Bronze 22.02.2018

ko es tikko izlasīju?