Rimi - Salati

Rosols (Rasols) Viss sastav no sasaldetiem produktiem. Gatavais produkts negarso ne pec ka jo viss jau iepriekis bijis sasaldets lidz ar to nekam nav izteiktas garsas. ja nemakat gatavot paskataties ka tas jadara. www.receptes.lv
Sudziba attiecas uz Valdemara ielas RIMI.

veesaa007 10.03.2018

Nemāki/negribi gatavot, pērc gatavu produkciju. Negaršo gatava produkcija, gatavo pēc receptes.lv

Cien. SUDA RIMI! Rosola/rasola gatavošanā izmantotie dārzeņi netiek saldēti, taču pie vainas tam varētu būt zemā gaisa temperatūra, pie kuras atsevišķiem indivīdiem atsalst smadzenes. Tāpēc turpmāk, nēsājiet piemērotu galvassegu.

donna b 10.03.2018

Rasols Rimcika nav garsigs. Bet ari, ko tu no veikala gaidi? Mammas salatinus? Uztaisi pats no visa svaiga, ja ta karojas...