RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Nepieklājīga pārdevēja

Nepieklājīga pārdevēja Šodien iepirkos Rimi Ogre hipermārketā, pārdevēja vārdā Lolita Jakimenko, sarunājas ar saviem draugiem/paziņām un nepievērš uzmanību klientiem, nelaipni pateica, lai eju uz pirmo kasi, tur esot brīvs, kaut gan pašai neviena klienta uz to brīdi nebij. Uz citu kasi neaizgāju, paliku pie tās pašas.kad viņa beidzot mani apkalpoja, uzbļāva, lai es pati savu Rimi karti novelku. Dēļ šādas pārdevējas vien negribas iet uz Ogres Rimi. Tādi cilvēki apkalpojošā sfērā NEDRĪKST stādāt. Starp citu, šī nav pirmā reize, kad šī pārdevēja slikti izturās pret klientiem!!

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Produkts uz akciju. Standarta cena 21.99 atlaide 30% sanāk kādi 15.39 cena pirms akcijas 14.99. Tas nozīmē ka galh galā akcijas prece ir dārgāka

M Mikijsttt 18.06.2016

Rimi Azurs - Serviss

Serviss Здравствуйте. хочу пожаловаться на РИМИ АЗУР. Вчера 28.05.16 я зашла в Рими за покупками,а оказалась с испорченным настроением и в шоке от поведения кассира. Я в положении и мне тяжело долго стоять решила воспользоваться "быстрой кассой", тем более там не было ни одного человека(!). На других кассах была очередь. Но кассир на "быстрой кассе" в грубой форме отказалась меня обслуживать, так как по ее мнению моя беременность(26 недель) недостаточно заметна и покупок слишком много,целых 6! Больше 5...

H Helena 29.05.2016
Komentāri 18 Veikali

Rimi - Обман плохой сервис

Обман плохой сервис В магазине Рими тот что в Старой Риге в Gallery Center помидоры на прилавке стоят 0,99€, у кассы с вас за эти помидорчики 0.250 гр. просят 3.99€. Когда я указала на ошибку помидоры забрали нахамили , ну хоть деньги вернули. Охранник вообще вне комментариев.

Rimi - Apkalpošana

Apkalpošana Rimi pit stop, kurš atrodas tirdzniecības centrā " Mols" - apkalpošana drausmīga. Biju tur 20. 05. 2016. Pirmoreiz un klientu uz doto brīdi tur arī nebij. Uz manu lūgumu, vai var dabūt melno tēju, rupji un nievājoši atcirta: " a kas ir?! Vai tad aparāts nestrādā?! ". Pārdevēja, kura apkalpoja, vienkārši nezin, kas ir pieklājība un laipna apkalpošana! Nemaz neizbrīna, ka tur nav klientu.

Rimi Mols - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien iepērkoties mola Rimi , pie kases mani apkalpoja puisis, kurš runāja pa mobilo telefonu par personīgo dzīvi. Diez ko patīkama iepirkšanās nebija , jo pārdevējs pat nepasveicināja, neatvadījās, tikai un vienīgi komunicēja ar savu sarunu biedru, nevis klientu...

L liene 22.05.2016
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Nav kvalītativs piedāvājums. Lūdzu,

Nav kvalītativs piedāvājums. Lūdzu, 15.05.2016 nopirku RIMI veikalā Rīga avokado komplektu pēc RIMI pasūtījuma (norādīts uz iepakojuma etiķetēs) no Spānijas. Glabāju istabas temperatūrā 5 dienas...šodien ir 20.05. datums.. nav iespējams apēst. Lūdzu, neticiet produktiem pēc RIMI pasūtījuma pieprasījumiem...varbūt GMO???? Bet par tādām cenām? 7.fab bija komplektā...apēdu tikai vienu....

S star 20.05.2016
Komentāri 0

Rimi - Zādzības

Zādzības Esiet modri Rimi veikalos, it īpaši Origo, kur Rimi apmeklē visādi kropļi. Sanāca tā, ka apmaksāju pirkumu, bet, devos sakraut visu maisiņā, ieraudzīju, ka trūkst riekstiņu, kuri maksāja vairāk kā 3 eiro. Rimi darbinieki apskatījās kamerā-iepriekšējais pircējs - kāds gados jauns pāris nospēra. Nu un viss- Rimi uzskata, ka nav vainīgi. Neko nekompensēja, pat nepiedāvāja paskatīties citas kameras, lai redzētu, kur tie maitasgabali aizpisās. Publisks fui Rimi par vienaldzību un, protams, visu to sliktāko šādiem necilvēkiem. Lai aizrijas ar tiem riekstiņiem!

Rimi - Veca gaļa

Veca gaļa Šodien iegādājos gaļu rimi, cūkgaļas kakla karbonādi, pa atlaidei, kad atnācu mājās un atvēru maisiņu, no gaļas nāca TĀDA smaka, gaļa smirdēja pēc puvumā un pēc kaut kādiem tīramājiem līdzekļiem.Nav jau pirmo reizi, kad pamanu, ka "prestižais" veikals mēģina pa akcijām notirgot vecus piena produktus, vēl pie tam akcijas sastāda pāris centus, nevis 90% preces cenas samazināšanu, kā tam vajadzētu būt.

R RedLips 16.05.2016
Komentāri 2 Veikali

Rimi Vecmīlgrāvī. - Slikta attieksme

Slikta attieksme Vakar iegāju veikalā Rimi Vecmīlgrāvī, bija šausmīgi lielas rindas, strādāja tikai 3 kases, vienai kasei vajadzēja kaut kāda palīdzība no vecākas kasieres , tātad palikušas tikai 2 kases ,atnāca tā saucamā vecākā kasiere saka psihot,uz pircēja sūdzībām par to kā vajadzētu palīdzēt un arī apsēsties kase viņa saka bļaut,un kliegt ka viņa zin ko viņai jādara , un lai es stāvu klusi rindā...Tā nav pirmā reize kad viņa psihiski auro,lūdzu vadībai pievērst uzmanību kādi cilvēki strādā veikalā ar...

L lauracepite 12.05.2016
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Ēdiens ir sapuvis!

Ēdiens ir sapuvis! Šodien starp lekcijām ieskrēju Rimi kas atrodas Mārupes ielā,nopirku čebureku- viņš bija rūgts un skābs, kas nozīmē ir vecs!!!! Man palika slikti no tā. Tā nav pirmā reize kad Rimi ir veci , sapuvuši maizes izstrādājumi! Rimi,Jūs taču barojat cilvēkus,bērnus un studentus-kuri nāk no RSU kojām pie jums! P.S bildes nav jo izmetu visu miskastē uzreiz. Rakstīšu sūdzību arī uz PVD!

V Vika2445 10.05.2016
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Maldinoša informācija

Maldinoša informācija Darbinieki RIMI veikalā, Slokas ielā uz cenām raksta, ka ir atlaides kafijai AROMA GOLD, bet kasiere tādas atlaides nepiešķir. Citās valstīs gadījumos, ja ir neprecīza informācija uz cenu zīmēm, kasierei ir jāpārdod par tādu cenu, kas rakstīta pie preces. Tikai ne Latvijā.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss svieki es etsmu versusies pie rimi lai sanemtu atvainosanos no rimi... tatad es aizvakar biju rimi Liepaja un es mekleju sava izmera kleitu. es pajautaju kasierei vai nevar paskatities vai viniem ir tads izmers kadu man vajag vina mann rupji atbildeja NE, VISPIRMS PASKATIES UZ SAVU VEDERU!!!! tu resna GOVE!!! un saka smieties ka tads zirgs. Es pie fikseju ka pardeveju sauc nadezda kracmane palidziet man1

R Resnā Ilze 22.04.2016
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Veco produkti

Veco produkti Sveiki, sūdzības ir saistībā ar to ka SIA "Rimi" pārdod vecas vistu filejas jau vairākas nedēļas no vietas ar atlaidi. Vienu reizi iekritu, bet tagad katru reizi pirms pērku..pirms tam atveru un pasmaržoju un šodien jau trešo reizi vistu fileja smirdēja, kautgan tai termiņš vēl esot 5 dienas! RIMI vadība bezkaunīgi mēģina iesmērēt cilvēkiem vecu produktu jau labu laiciņu!

I ikuiku 02.04.2016

Alfa -Rimi - Обман в кулинарии

Обман в кулинарии Сегодня, 19 марта 2016 г. в 13:50 покупала в кулинарии Рими-Альфа 2 шт. жар. хека и 2 блинчика с МЯСОМ. ДОма оказалось, что один из них был с ТВОРОГОМ!!!. Конечно, обратно я не поехала предъявлять, но очень неприятно! ОБМАН! Обслуживал молодой человек. Я не следила-из какого подноса он брал их.

M maigums 19.03.2016

Rimi - Psihiski nelizsvarotas pārdevejas

Psihiski nelizsvarotas pārdevejas Sveiki šodien/vakar es devos veikala iekša nopirkt nedaudz sulu jo man dažreiz garšo padzert sulu jo loti labi garšo uzreiz ka ieju veikala man loti ļaunas pārdevējas brauc virsu ar ratiņiem kliegdamas "hihi" man gandrīz sacelas shoks un sirds piestājas bet par laimi manas draugs man teica viss ok un tad pārdevējas man saka kliegt virsu loti neadekvāti un teica ka es izskatos pēc sviestmaizes ar izspurusiem matiem un es saku raudat un es pieprasu atvainošanos no rimi veikaliem....!

Alfa -Rimi - Zoodārzs un rimi

Zoodārzs un rimi es kapt ieksa veikals. es gribet dzert udens un kapt augsa pa plauktiem. loti gribeju dzert tapets kapu us plauktiem lai tiktu pasa augsa. esmu 1,17 m gars sieviete un man gribas augsa udens dabut loti. atnak pie manis pardeveja un kliedc skali un es baidos un nokritu. takad esmu zoodarza kratina un mani apkartne saukt pertikis. nekompatenta servi

Rimi - Loti slikta vista

Loti slikta vista labdien !labvakar! es vakar nopirku vistu rimi veikala bet, diemžēl gadījās tā ka nolobot vistas kāju kaulus, man aci iekrita sīpols un acs, man ir loti vājas tāpēc, man nācās saukt ātro palīdzību, tā, ka, diemžēl man vairs nav ko ,ēst vista ir beigta un mana skapi atrodas tikai 200 centi, EUR kapeikas un, tas ir loti nepieņemami no rimi un es gaidu atvainošanos.

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Periodiski izmantoju kuponus no Rimi kioska. Vakar drukāju kuponu no rimi kioska un iegādājos preci ar atlaidi. Kasē man teica, ka izdrukāto kuponu NEVAJAG uzrādīt, atlaide jau tāpat skaitīsies. Pēc čeka tieši tā arī sanāca. Bet šodien izdrukāju atlaidi Rafaello konfektēm, kuras ar atlaidi maksā 2.29, bet mājās jau ievēroju, ka par konfekšu kasti samaksāts 3.08! Uzmanīgi paskatoties uz atlaižu kuponu sapratu, ka šo kuponu obligāti jāuzrāda kasierei pirms apmaksas. Sanāk pati vainīga, ka...

Rimi Dobele - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos sestdienā 8:10 nopirkt gaļu , bet tas man neizdevās. Gaļas vitrīnas bija tukšas un kad es apjautājos darbiniecei vai varu iegādāties kakla karbonādi, atbilde bija nē. Īsti nesaprotu kas tā par attieksmi, vai gaļas stendam būtu cits darba laiks kā pārējam veikalam. Ļoti patika jaunais Hipermarkets, bet lai nu kā vecajā veikalā tādas lietas nenotika. Arī par to, ka atnākot uz veikalu 10 no rīta plauktos nav akcijas preces, es saprotu 8 nav vēl izliktas, bet 10?

A Ancis 23.01.2016
Komentāri 13 Veikali