www.sudzibas.lv RIMI Neizpratne par to, ka tortei netiek piešķirta pēdējās dienas atlaide

rimi hipermārkets K. Valdemāra ielā 112 Rīgā - Neizpratne par to, ka tortei netiek piešķirta pēdējās dienas atlaide

8. janvārī ap plkst. 12.30 vēlējos iegādāties torti ar karameles krēmu un pamanīju, ka uz kārbas rakstīts šodienas datums. Pateicu to pārdevējai un pajautāju, vai tortei netiks piemērota 25% atlaide, kā to bieži esmu pamanījusi kā uzlīmi uz kārbām, kurām ir konkrētās dienas datums. Viņa visai uzbudinātā balsī atbildēja, ka šodien taču vēl šo preci drīkst pārdot, un uz nākamo jautājumu, vai nebūs atlaide, ka tā vienmēr nebūs. Vai tiešām turpmāk pēdējās dienas atlaide tortēm ar krēmu netiks piemērotas? Neuzskatu, ka šī ir sūdzība, vienkārši interesējos, vai ir kāda jauna kārtība šajā laikā, kad visur tiek publiski runāts par pretēju procesu - cenu samazināšanu, lai pārtika veikalam nebūtu jāizmet.
Ar cieņu
Mudīte Smiltena

N

C critical thinker 09.01.2019

veikals dara , ko grib. parādi likumu par cenas samazināšanu :P

S Sudsibaaaaaaaa 09.01.2019

Vo vo, stulbums, varbūt viņiem tortes bija pāris gabalu, bet ja ir daudz un zin kā nepārdos tad Nolaiž cenu, pēc loģikas

really? 09.01.2019

Velak pati pardeveeja panems ar atlaidiiti,bus gardi, pie kafijas :D