www.sudzibas.lv RIMI Bojāta pārtika

Rimi Tukumā - Bojāta pārtika

Sveiki. Šovakar Tukuma rimi veikalā iegādājos burgera maizītes atnākot mājās grasījos bērnam gatavot burgeru, bet ataisot paku sastapu šos burgerus ar pelējumu. Principā veikalā neapskatu pārtikas preci bet tagad pēc šī gadījuma iesaku būt uzmanīgākiem un skaitieties ko pērkat. Uz burgera iepakojuma termiņš ir rakstīts 29.04.2019 kāpēc ir pelējums nav ne jausmas. Pretīgi... : (

09.02.2019

J

J Jоhn 09.02.2019

Derīguma termiņš līdz 29.04.2019, tas ir apmēram 2.5 mēneši, vai tas ir normāli priekš maizes? Zini, cik tur ķīmijas iekšā, amerikāņu tipa mēsls, kur visa pārtika ir noindēta un pārindēta. Gan jau ražošanas datums bija pusgadu atpakaļ, tāpēc pat tāda maize sāk pelēt. Kā var tādus atkritumus pirkt, un vēl pietam Rimi

D Dolara 11.02.2019

Kāda starpība, kur pirkta.
Rimi, Maxia, Stokmans utt... Vainīgs pie tā ir ražotājs, ne izplatītājs ;)

J Jоhn 11.02.2019

Vainīgi ir visi, gan ražotājs, kurš ražo tādu mēslu, gan izplatītājs, kurš tirgo šos mēslus, gan pircējs, kurš uz savu galvu pērk šos mēslus. Domājiet plašāk.