www.sudzibas.lv RIMI slikts serviss

Rimi - slikts serviss

Tātad Sveiki,esmu anonīmais Kristaps,šorīt gaidīju kad izliks siera bagetes,sagaidīju,bet biju vīlies,domāju ka ir tikko izceptas,bet bija izliktas vecas,nezinu cik vecas,bet ar atpakaļejošu datumu,bagete veca,uzsildīta krāsnī,un izlikta ārā pārdošanā,siers ciets,tā it kā butu vecs,maize sausa,un nebaudāma,tas pats ir ar siltajiem ēdieniem,vai nu pārsālīti,vai nu veci uzsildīti,pavāri nepilda savu funkciju,cilvēki neapmierināti,un pavāri slinki,taisa slikti,un par tādu cenu,labi cenai nebūtu ne vainas,ja tiktu kārtīgi pagatavots,nevis uzšmorēts,un tiek pārdots,es domāju ka neesmu vienīgais,kuram "RIMI RAF"pavāri nepatīk,jo neprot gatavot,mana meita,pat māk labāk gatavot,paldies par uzmanību,un dārgā laika atvēlēšanu.

Ar cieņ., Kristaps

19.01.2019

K

RAMONA👀 19.01.2019

Ja meita labāk gatavo, ēd mājās un nebūs savs dārgais laiks jātērē rakstot sūdzību!

What? 19.01.2019

Vai arī sūti meitu strādāt tur, varēsi ēst gardu muti, un Rimi peļņu nest.

Pārdеvējs© 19.01.2019

Tas gan ir skumji, kad cilvēks veikalā speciāli gaida bageti, kaut gan ir pārliecināts, ka ēdiens būs galīgi nebaudāms. Bet ko tik neizdarīsi, lai izskatītos pēc lietišķā eiropieśa ar bageti, kafijas krūzi un planšeti rokās?