www.sudzibas.lv RIMI slikts serviss

Apkalpošana - slikts serviss

Labdien,
vēlējos uzrakstīt atauci uz šo kompāniju. Tika nosūtīts pieprasījums caur mājas lapu, par braucienu uz Gruziju, pēc divām dienām pārzvanīja konsultane vārdā Karīna, uzreiz bija jūtama negatīva nostāja, balstoties uz to, ka konsultate jautāja, kāpēc nenorādījāt pieprasījumā pases datus. Paskaidroju, ka no sākuma vēlētos uzzināt detaļas par doto braucienu. Uzdodot papildus jautājumus, tika saņemtas atbildes, diezgan nekorektas un bija jūtams konsultanta sakaitinājums. Galu galā tika pateikts - ja neesat nolēmusi braukt, kādēļ vispār sūtījāt pieprasījumu un nomesta klausule.

Tāda bija mana pieredze sasitībā ar šo kompāniju.

08.02.2019

What? 08.02.2019

Rimi ir arī ceļojumu aģentūra?

D Dolara 11.02.2019

Jā, man tas arī interesē :D Strādāju Rimi, jau kādu laiku, bet nekad neesmu dzirdējusi, ka SIA RIMI Latvia nodarbojas ar ceļojumu organizēšanu :D

B BK 08.02.2019

Un kāds te sakars ar Rimi?