www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Labdien. Situācija bija sekojoša. 17.01.2019. iegāju iepirkties ''Rimi'' veikalā Rīgā ,Tilta ielā 32. Plkst., 16:22 gāju norēķināties pie pirmās kases. Pārdevējai par pirkumu iedevu 20.euro skaidrā naudā,vienā banknotē,par pirkumu bija jāsamaksā 7,82 euro.(čeks pielikumā).kad pārdevēja izdeva atlikumu 2,18 euro.,biju nesaprašanā,jo pietrūka desmit euro. Pārdevēja kuras vārds nepalika atmiņā uzstājīgi mēģināja pārliecināt mani ,ka no manis saņema 10 .euro nevis 20 euro., Tika pasaukta vecākā pārdevēja Žanna,kura aizgāja apskatīties video ierakstu,lai precizētu pēc kāda laika viņa ieradās un teica ,ka video nevar saskatīt naudas zīmi. Pēc kā viņa teica ,ka jāpārskaita kase. Man nauda tika atdota, bet tā kā es tiku pazemots citu pircēju priekšā gaidīju atvainošanos no pārdevējas kura mani mēģināja apkrāpt.Uz ko es saņemu atbildi "PAR KO''!? . Mani nošokēja, gan pārdevējas attieksme, gan vadītāja Žanna kura teica ka neredz video ierakstu,kuriem taču jābūt.

17.01.2019

E

Z Zzz.! 17.01.2019

Sveiki Edgar! Es jums, ticu un pilnībā piekrītu jo tieši šajā Rimi mani arī mēğināja apkrāpt tikai ar 50.00 eiro pārdevēja izskatijās tāda kā čigānu tautības izteikta tumša brunete...Īstenībā tautība nav svarīga bet cilvēku krāpšana un attieksme tāda nevienam nav ļauta! RIMI PĒDĒJĀ LAIKĀ IR PALAIDUŠIES!

N natawa 04.04.2019

Lai tik labi atskirot tautibu pec sejas,vajadzetu but ilgstoshi cieshi saistitiem ar to tautibu. Varu iedomaties jusu vetraino jaunibu ))) Angela Merkele droshi vien ari nudistus pa gabalu jut )))

I inese 21.01.2019

Tikpat labi kasiere to varēja nedarīt tīšām,mums visiem šķiet,ka mūs cenšas apkrāpt. Vispār apbrīnoju lielveikalu kasierus,kā pie viņu slodzes vakarā beidzot darbu,vispār kasē kas var sakrist. Un tā prasība vēl strādāt uz ātrumu Rimi veikalu kasēs,tur jau vakarā pēc 14 h darba dienas neesi vairs par cilvēku nosaucams,tāds dārzenis vien. .

K krople 26.01.2019

Nu tad tomēr... kaut kur 2017.gada sākumā ejot tur iepirkties līdzi bija 5 eur banknote un 17 euro 1-2 euro monētās. Maksājot par pirkumu uzbēru tās monētas + 5 eur(pirms bija visas preces noskenētas) un gāju krāmēt pirkumus. Vajadzēja būt atlikumam 5eur+daži centi. Atlikumā saņēmu tos dažus centus. Prasu kur atlikums un lai pārskaita. Uzskatāmi pārskaitīja un viņai bija "taisnība". Protams kamēr krāmēju preces, viņa tos 5 eur kaut kur varēja nobāzt.

Viņa zināja, ka man galvā ir skaitlis 17eur. Tāpēc arī samulsu domādams, ka man kopā bija 17 eur, nevis 22, un ar aizdomām gāju prom. Tagad redzot šo sūdzību viss skaidrs, krople tomēr apzaga.

Kasiere ap 45-50, īsi tumši mati, paresna, laikam bija brilles vai ne?

N natawa 04.04.2019

Rimi

Эдгар, ваше слово против слова кассира. Никто не знает, какой вы человек и как выполняете свои рабочие обязанности. Вашу работу мы оценим не можем, а кассира каждый может оболгать, как ему вздумается. Где доказательства? Вам деньги вернули? Так что вы тут ещё тявкаете?