www.sudzibas.lv RIMI Izsmiešana

RIMI Lielupe - Izsmiešana

Labdien! Šodien rimi lielupe saskāros ar ļoti apkaunojošu problēmu.
Devos iepirkties uz rimi lielupes veikalu, iegādājos alkaholu.
Norēķinoties pie pašapkalpošanas kases mana bijusī kolēģe kura strādāja kopā ar mani šajā veikalā man lūdza uzrādīt dokumentus.
Taču iepērkoties apmēram stundu iepriekš, arī iegādājos alkaholisko (s) dzērienu (s) dokumentus man neuzjautāja, viņa zin manu vecumu un arī zin kad sen jau esmu sasniedzis pilngadību.
Stāsts nav par to, respektīvi iepērkoties pēdējā piegājienā kad viņa man jautāja dokumentus es atbildēju: "man viņu nav līdz. "
viņa atbildēja: "man neinteresē. " kad jautāju vai viņa par mani tagad ņirgājās, viņa atbildēja jā
protams ar to viss nebeidzās un viņa skaļi klientiem dzirdot sāka par mani smieties un izteikt aizskarošas frāzes. Lūdzu noskaidrojiet kādēļ marija kolodina šādi rīkojās. Mani izsmejot citiem klientiem dzirdot un pati uzjautrinājās.

J Justfaiva 01.03.2018

Laikam gribeja ar Jums pajokot,ta ka esat pazistami,bet joks aizgaja par talu

Kolta 01.03.2018

Alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai.

S Sanita54 01.03.2018

Vispār līdz 25 gadiem arī pazīstamam cilvēkam ir jāuzrāda dokumenti, jo likums jau ir līdz 25 gadiem jāuzrāda, acīmredzot, Jums nebija pāri 25 gadiem, ja jau jautāja dokumentu, jo tik pat labi ja Jūs nestrādājat,kā minējāt Rimi līdz ar to, viņa nezin varbūt papildus strādā par kaut kādu slepeno pircēju...
Citēju Jūsu tekstu:Protams man viņu līdzi nebija, jo mūsdienu norēķināšanās veidi neliek staipīt sev līdzi visu maku.,Tas nav attaisnojums, vispār līdz 25 gadiem ir jābūt līdzi dokumentiem. Ja, kā minējāt, Jums cits kolēģis pārdeva alkoholu, tad to situāciju pārbaudīs Rimi, jo kā minēji kasiere Marija nepārdeva, bet cita kasiere pārdeva, līdz ar to kamerās to atradīs, jo iespējams kad Marija čeku anulēja, kur ir redzami pirkumi, ja tie tika nopirkti citur,pie kasēm tad kameras piefiksēs un nepatikšanas jau būs citai kasierei, ja atklāsies, kad arī tai kasierei neuzrādīji dokumentus. Kaut gan nav zināms vai cita kasiere ar pārdeva.

S Sanita54 01.03.2018

Un vēl... Es neaizstāvu Mariju, par kuru ir sūdzība, jo nebiju klāt šajā situācijā, bet sūdzības iesniedzējam vajadzētu saprast, kad ir personu datu aizsardzības likums, kurš paredz nepublicēt personas uzvārdu. Ne par velti pat ne viena veikala čekos nav pat vārds minēts!

G Gunars1987 02.03.2018

Jūsu bijusī kolēģe noteikti jums atriebās kad strādājāt kā kolēģi kopā nedevāt intīmu viņai...Tagad viss nāk atpakaļ...