www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Pircēji! Nekad neprasiet Rimi samalt nopirkto gaļu ! Vakar Zumā Rimi veikalā Maskavas ielā nopirku cūkas kakla karbonādi,kura svēra 900 gr,un palūdzu pārdevēju samalt.Malšana notika citā telpā,nevis manā acu priekšā.Rezultātā 900 gr.gaļas vietā dabūju 1 kg.100 gr.pavisam citas krāsas un kvalitātes malto gaļu.Es bieži pērku labu gaļu,tāpēc zinu kādai tai jābūt pēc konsistences ,krāsas un garšas. Manis nopirktai gaļai nebija ne gaļas smaržas,ne vajadzīgās konsistences.Samaltā masa bija krietni gaišāka,Sākumā es domāju,ka pie vainas ir ,iespējams,pievienotais speķis,bet ,mazgājot rokas ,sapratu ka speķis tur nav pievienots,jo rokas ļoti ātri ,bez mazgāšanas līdzekļiem,bija tīras.Rodas jautājums,kādi subprodukti mums tiek pārdoti par kakla karbonādes cenu?Un kādā līmenī notiek krāpšana,vai veikala vadība ir lietas kursā,vai arī tas ir vadības rīkojums šādi krāpt pircējus?Pat Centrāltirgū es neesmu saskārusies ar tāda veida bezkaunību.Gaļa tiek samalta manā acu priekšā.Vai tiešām Rimi nevar atrast vietu gaļas mašīnai,lai pircējs var sekot līdzi pārdevēja darbībām?

I

Izklausēs pēc sievietes paranoiķes, kas būtu sūdzējusies par to, ka viņai ielika maisā 0,899 kg, nevis 0.900 kg.

Nekaunīgā mele! Nevienā veikalā nemaļ NOPIRKTU gaļu un Rimi jau nu 100% nē. Var samalt tikai gaļu, kuru vēlies nopirkt. Tāpēc, iegādājies vienu no divām lietām zobus jeb gaļas mašīnu! Zobus es jau nojaušu kur "Inese" pazaudēja.
Veikalos, gaļas mašīnas pēc katriem 900 g gaļas samalšanas nemazgā, tāpat arī Centrāltirgū. Un malta tur tiek ne tikai kakla karbonāde, bet arī šķiņķis, kotlešu masa u.t.t. Ja kādam pircējam pirms tevis savajadzējies samalt krūtiņu, tad tavā kakla karbonādē tiks arī krūtiņa.

Aris22 08.03.2018

izklausas pec tirgus vecenes

R realiste 01.06.2018

RIMI ir opcija samalt arī nopirkto gaļu.
Kas attiecas uz krāsu un daudzumu, tad aparāta tiek malta dažāda veida gaļa tāpēc ir iespējams, būs arī liellopa piejaukums. Ja dabūjāt 100gr vairāk gaļas vajag priecāties

Aris22 08.03.2018

izklausas pec tirgus vecenes nevis jautraa analika

Nu re, trakonamā atkal internets parādījies! Artūrs Snorītis atkal ēterā!