Meklēšanas rezultāti

Viasat - Uzstaadiita mistiska maksa ( Komentārs)

Uzstaadiita mistiska maksa Man ir Lattelekom mājas paka3 /telefons(lattelekom tīklā sarunas bez maksas), internets (10Mb/s) un interaktīvā televīzija/. Par visu kopā maksāju 30Ls mēnesī! Nekādu problēmu un ja problēmas rodas, tad tuvākajā laikā (24 st.) visas problēmas tiek atrisinātas, pat līdz mehāniķa ierašanās!

FlySiesta - Aviobiļetes ( Komentārs)

Aviobiļetes Esmu daudz iepirkusies online, bet šitā gan nav gadījies! Domāju, ka ja tajā lapā Tev uzrādīja summu LVL, tad tā ir gan viņu darīšana! Plus vēl ja tas is starptautisks norēķins, valūtas kursu maiņai nevajadzetu Tevi ietekmēt (ja vien viņiem noteikumos nav atsevišķs punkts par to), jo tā ir B2C (business to customer) sale, un privātpersona vienmēr atrodas lzdevīgākajā pozīcijā no likuma viedokļa (nezinu par Lv, bet internacionālajos darījumos - noteikti)! Varbūt vari pamēģināt sazināties ar Patērētāju aizsardzības dienestu!

Lattelecom - Istabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV ( Komentārs)

Istabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV Man ari ir Lattelekom Majas paka3 . Viss ir kartiba . Talevizija rada labi un internets darbojas labi.

Lattelecom - Istabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV ( Komentārs)

Istabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV Vecīt! Vajag uzmanīgi lasīt tehniskos parametrus! Lattelekom skaidri un gaiši raksta, ka ja paņemat Mājas paku 3, tad interneta atrums būs līdz 10Mb/s kur 3-4Mb/s paņem interneta TV! Un Lattelekom jau nesola konkrētu ātrumu 10 mb/s, bet gan ātrumu līdz 10 Mb/s un tās ir dažādas lietas! Man arī ir Lattelekom "Mājas paka3" un nesūdzos par kvalitāti! Pie mums jau pieņemts, ka no sākuma pasūtam pakalpojumu, neiepazīstoties ar tehniskajiem parametriem, bet pēc tam bļaujam un apvainojam uzņēmumu!

Narvesen - Atlaišanas principi ( Komentārs)

Atlaišanas principi viktorija tebe nado po4ku virezat, pozarit i dat tebe hot- dog 4tob sjela!

Zelta Zivtiņa - Ne sudziba, bet stāsts ( Komentārs)

Ne sudziba, bet stāsts Paranoja ir jaarste...SIM kartes numuru ir iespeja uzzinat, galvenais, ir jasaglaba PUK2 kods...

CSDD - INSPEKTOR ( Komentārs)

INSPEKTOR $to ze Tatjana, ja mogu vam tolko poso4uvstvovatj, ne povezlo, no ne brosajte, srazajtesj do konca, vedj vse dastajotsja v etoj zizni s trudom, nju ne povezlo, no navernjaka vi sdatite, tolko ne perezivajte i ne bojtesj!!ja ponimaju 4to eto ne dewevoe udovolstvie, no vsetaki postarajtesj sobratj nervi v pu4oki snova v boj, verju 4to vse u vas polu4itsja!!!uda4i vam!!

LMT - Nožēlojami ( Komentārs)

Nožēlojami Ja telefonu lieto saprāta robežās, tad rēķins nemaz nav tik liels, kā te runā! Bet ja internets ir vajadzīgs tikai lai kačātu mūziku un filmas, tad reālākais būtu tomēr pieslēgums ar "vadu" nevis caur mobilo operatoru! Man ir`Lattelekom "Mājas paka3" kurā ietilpst telefons, internets un interneta TV. Ātrums 10Mb/s, vakaros vai naktīs 600MB filma tiek nokačāta 10-15 minūtēs. Bet mobilo internetu tiešām vairāk lietoju tikai un vienīgi e pastam, jo pat vislielākais ātrums, ko piedāvā LMT nederēs kačāšanai!

WorkInUk - Krapshana ( Komentārs)

Es ar mēnesi atpakaļ aizbraucu caur workinuk, iztērēju 700 Ls, un atgriezos pēc4 dienām mājās, pilnīgi piekrītu, ka Mihails Isajevs - krāpnieks, par ko viņu jānosoda, viņš pēc tam vēl acīs ksatās un piedāvā jau braukt bezmaksas atkal uz UK.

X xxx 26.11.2008
Komentāri 3 Karjera / Darbs

Jelgavas Krekli - Uzmanīgi ar vīnu Jelgavas Baltajos kreklos ( Komentārs)

Manām paziņām pēc Jelgavas 4BK 1.stāva bāra bija atmiņas zudums.Dievs vien zina ko viņas bija dzērušas, nu vienīgi bija iestiprinājušās jau kādā prezentācijā pirms.No kā var rasties atmiņas zudums, kas izpaužās kā agresīva, nekontrolēta uzvedība?Cik saprotu, kaut kas kombinācijā ar šampi.

Dzīvnieku Klīnika uz Ģertrūdes Ielas - Eto skandal ( Komentārs)

U menja v4era toze v klinike na Ģertrudes ubili kotika, posle dvuh nedelj le4enija, za 4to bili upla4eni normalnie dengi i davali 90 % 4to on vizdoroveet! A v4era vdrug okazalosj 4to le4ili ot kamnej v po4kah, a voznikla "VDRUG" po4e4naja nedostato4nostj iz za narkoza i ja dolzna bila ob etom znatj, 4to narkoz tak vlijaet! (posle sterilizacii toze stradajut po4e4noj nedostato4nostju???) Oni voobs4e tam ni4ego ne govorjat, derut dengi, a kogda stanovitsja sovsem ploho, okazivaetsja - eto...

W www 19.02.2008
Komentāri 17 Dzīvnieki

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe ( Komentārs)

Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe ja man bij tas pats!aizgaju kartot sanitaro un sanaca pie vinjas! si pustundu lureja un domaja vai esmu stavokli!es jau no sakuma domaju-opa busu iekritusi!tad si aplukoja un teica es jums izrakstisu vitaminus,padzeriet un pec2 nedelam atnakat!es vinjai jautaju tad esmu stavokli vai ne?vinja-nu nevar saprast likas ka otra nedela!pec 2 nedelam vinja nepienema .gaju pie cita daktera un jautaju kas tad tur ir?vinjs aplukoja un teica ,kadas divas nedelas ,jus jau otraja menesi!luk ka es uzzinaju par gaidamo Danuciiti :>>>

A aija 29.01.2008
Komentāri 115 Veselības centrs

Saulīte - ( Komentārs)

pravda ta, 4to tam dejstviteljno uzasnije o4eredi:( ja poetomu tam bila v pervij raz i v poslednij - pokupala pa4ku pe4enij:) a kuritj - eto Vashe li4noje delo:)

E Elka 21.04.2006
Komentāri 2 Tirdzniecība