www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA

A ade 12.01.2008

Esmu bijusi pie viņas. Vairāk neiešu, jo bija paskarba daktere, bet manu kaiti gan uzreiz noteica.

M Mima 23.01.2008

Jā, šai dakterei ir jādod kukulis (pateicība) pirms viņa ko sāk darīt, citādi no viņas gan neko neizspiedīsi, ja iesi oficiāli, caur kasi. Vairs pie viņas nekad neiešu, tādu maitu-ginekoloģi vēl nekad neesmu satikusi.

A aija 29.01.2008

ja man bij tas pats!aizgaju kartot sanitaro un sanaca pie vinjas! si pustundu lureja un domaja vai esmu stavokli!es jau no sakuma domaju-opa busu iekritusi!tad si aplukoja un teica es jums izrakstisu vitaminus,padzeriet un pec2 nedelam atnakat!es vinjai jautaju tad esmu stavokli vai ne?vinja-nu nevar saprast likas ka otra nedela!pec 2 nedelam vinja nepienema .gaju pie cita daktera un jautaju kas tad tur ir?vinjs aplukoja un teica ,kadas divas nedelas ,jus jau otraja menesi!luk ka es uzzinaju par gaidamo Danuciiti :>>>

I Ilze 02.02.2008

Negribeetos gan piekrist. Zalkalne ir viena no labaakajaam, ar ko man ir naacies sastapties. Abus savus beernus izneesaaju tikai pateicoties vinai. Arii tagad, ja kas gadaas, braucu tikai pie vinas. Arii mana vedekla ir paargaajusi pie vinas.

D Dacija 13.03.2008

Nu nezinu, man par šo dakteri arī ir sliktas atmiņas! Pirms nu jau visamz 8 gadiem viņa man pateica, ka man NEKAD nebūšot BĒRNU!
Es biju šokā, bet neatmetu cerību un sameklēju citu ārsti un zināt!? Manai meitai jau ir 7gadi! Ļoti bezatbildīga daktere!

I Inese 04.04.2008

~ 8 gadus atpakall, shii kundze man peec 5 minuushu apskates! pazinjoja, ka man vispaar nevar buut beernu, jo esot paaraak maza dzemde!!! Par emocijaam nerunaashu, bet jautraakais bija tas, ka Gjimenes centraa, uz kuru devos uzreiz peec shiis "diagnozes", man pateica, ka ir iestaajusies gruutnieciiba.

P peka 14.04.2008

nu es pie vinas traapijos arii kaartojot obligaato mediciinisko paarbaudi... ne sveiki, ne labdien...pirmkaart sabljaava, ka nav kalendaariitis liidz ar atziimeetaam meenesreizeem, lai gan vareeju nosaukt no galvas...otrkaart apskates laikaa sausminaajaas par to, ka neesaaju stringus...bez iemesla izrakstiija kaut kaadas zaales un nemaz neatbildeeja, kad jautaaju vai man ir kaada kaite, ka jaadzer zaales... teica, lai atnaaku peec divaam nedeeljaam...es prasiiju vai tas ir nepieciesams tik aatri naakt? nee, taa pat vien, lai atnaakot... nubaaaaac... visu laiku taada nelaipna...aaa un apskates laikaa klacojaas ar maasinu par iepriekseejo pacienti...

D Daiga 14.04.2008

Man 7 gadi atpakaļ sanāca pie viņas pabūt. Nevarēju palikt stāvoklī. Ši man izrakstīja kautkādas kuņģa zāles, ko reklamēja pa televizoru. :))) Vērsos citā medicīnas centrā, kur man ārste palīdzēja un nu jau man ir divi jauki bērniņi.

G Gabriela 14.04.2008

Ļoti nepatīkams cilvēks. Ar tādu sejas izsteiksmi, kāda ir vinai jāstrādā cietumā par uzraudzi. Jautājums, vai viņa vispār māk smaidīt.

I ieva 22.04.2008

Biju pie Zaļkalnes pirms gada. Tā jau nepatīk tur gulēt tajā krēslā..tagad vēljovairāk. Pretī krēslam logs. Ārā satumsis, žalūzijas netiek nolaistas..no pretē'jās mājas viss lieliski redzams. Un tad vēl viņas attieksme! Šausminājās par to ka guļu ar vīriešiem (tas nekas ka guļu tikai ar vienu vīrieti-savu topošo vīru) un tagad, redz, man visādas problēmas (beigās izrādījās ka man viss ok), un vēl šitā apstrādāt sevi tur lejā (jā, esmu vainīga nepatīk man tur džungļi lejā:)). Viņa teica, ka visām sievietēm vajadzētu kļūt par mūķenēm. Tad viss būtu labi. Ārprāts! Tik neiecietīgu, nelaipnu un izteikti nepatīkamu cilvēku nav bieži nācies sastapt!

E Endija 25.04.2008

Ko varu teikt izlasot šos komentārus... Ilgi dzīvoju ar vīru un pie bērniņa tik nevarējām. Kad aizgāju pie šis dakteres tad pēc pārbaudēm man vienaldzīgā tonī tika paziņots "a ko Tu gribi, Tu tak esi tukša"... Nu domāju ka lielākā daļa sieviešu sapratīs kādas sajūtas pārņen pēc šādas "diagnozes". Tai mirklī man saskrēja asaras acīs uz ko no ārstes dzirdēju diezgan nievājošus komentārus!
Jā es tiešām nevarēju tik vienkārši ieņemt bērniņu, bet nu to var pateikt normāli!
Noteikti nevēlos teikt nevienu sliktu vārdu par Veselības centru 4 kopumā jo pateicoties citiem ārstiem tagad gaidu pirmā bērniņa nākšanu pasaulē :)

E Elīna 25.04.2008

Es arībiju pie daktares Zaļaklnes, viņa man uzreiz noteica manas problēmas, bet attieksme bija šausmīga, nelabvelīga, nekādu informāciju nedeva, neko nepaskaidroja, teica tās ir jūsu problēmas, meklējēt palīdzību kur gribāt (man vajadzēja iet slimnīca)

B baiba valtere 02.05.2008

dr.Zaļkalne mācīja arī studentiem, bet tik elementāru lietu kā nokonstatēt bērna šķērsguļu nevarēja. Pēc laimīgas sakritības nokļuvu slimnīcā, un tur arī daktere Hartmane laicīgi konstatēja bērna šķērsguļu, ko daktere Zaļkjalne nebija konstatējusi. Labi, ka viss labi beidzās, bet vairāk gan pie šīs dakteres V.Zaļkanes nekad neesmu gājusi!

D DianaS. 02.05.2008

Vina vispaar maaciiijas skolaa?

I Inga 07.05.2008

Man arī nācās pie viņas būt! Biju sestajā grūtniecības nedēļā, kad viņa man paziņoja... ziniet jums būs izkritis bērniņš... tajā brīdī domāju, ka visa pasaule ir apstājusies, es raudāju un nevarēju apstāties... un pēc 10 min viņa man stāsta, ka tomēr sirsniņā vēl lēnām kustās... es sajaucu... dzīvs viņš ir...
Es tajā momentā biju tādā transā, ka neko nespēju viņai pateikt, bet tagad gan varētu izteikt visu ko domāju...
Tagad esmu uzkaitē pie dr Martišūnes... Super dakterīte!

D Dace 08.05.2008

Un tagad jus visi varat pasmieties, lasot SO (no Ves.C. majas lapas):
--------------------
Valda Zaļkalne

Ginekologs ar ilggadēju darba pieredzi „Veselības centrā 4”. Piedāvā kvalificētu, EIROPAS STANDARTIEM (????!!) atbilstošu konsultatīvu palīdzību sievietes veselības saglabāšanai un veicināšanai. Veic US izmeklēšanu (t.sk. 3- 4 D) un ambulatorās operācijas, ieskaitot nevēlamas grūtniecības pārtraukšanu.

A Anta 11.05.2008

Pilniba piekritu, es pie vinjas biju, meklejot patstavigo ginekologu, ierodos 1x pie vinjas, nekadus jautajumus neuzdod, tik sez un raxta kkadus papirus, kad beigas sanemos un izstastu visu par sevi tad shi beigas man nosaka : " Nu ja jus jau laikam gribat lai jus apskata!"
pilnigs sviests, tapat parunaties atnacu vai...

I Iveta 14.05.2008

Eju pie dr. Zalkalnes jau vairák ká desmit gadus un neko sliktu par vinu vai vinas darbu nevarétu teikt.

N Natalja 15.05.2008

Mne toze ne povezlo popastj k etoj doktorshe.Absoljutno soglasna so vsem vishe skazannim.Blagodarja ej mi s sinom chutj ne pogibli, slava bogu chto ja dodumalasj po shestomu chuvstvu vizvatj skoruju, a nam ostavalosj ne bolee 6 chasov, iz-za etogo rebenok potencialjno absoljutno zdorovij-rodilsja vesj sinij s nasmorkom, kotorij dlilsja neskoljko let s gematomoj, a mne predstojali neskoljko operacij s perelivaniem krovi.Vipisali nas mjagko skazem ne bistro.A tak kak rebjonok vsjo chuvstvujet, na nem otrazilosj moe sostojanie, rodilsja ochenj spokojnim, no kazdij raz kogda nado bilo na operaciju ego zabirali v boks, gde ne kormili i ne mili, na 4 goda problem.Spasibo vrachu!!!

E EtnaTrinity 20.05.2008

Eju pie Zaļkalnes ilgāk kā 10 gadus, lieliska daktere!
Uzmanīga, profesionāla, zinoša, vienmēr veic vosus vajadzīgos izmeklējumus, vienmēr apskata arī ar US aparātu (nevis tikai uz krēsla, kā esmu dzirdējusi no paziņām par citiem ginekologiem...)

p.s. to Ieva
"Biju pie Zaļkalnes pirms gada. Tā jau nepatīk tur gulēt tajā krēslā..tagad vēljovairāk. Pretī krēslam logs. Ārā satumsis, žalūzijas netiek nolaistas..no pretē'jās mājas viss lieliski redzams."
nu nevajag gulēt tajā krēslā, ja jau tik ļoti nepatīk!! noteikti visi pārsimts metrus attālas mājas iemītnieki tajā brīdī bija iedarbinājuši savus superjaudīgos teleskopus:)))