www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA

D Dace 22.08.2008

Biju pārsteigta, ka nejauši ieraudzīju savas dakteres vārdu publisko intereneta ''pērēju'' rokās...
Esmu dakteres paciente jau vairāk kā 10 gadus, nekad neko sliktu neesmu no viņas puses sajutusi, abas grūtniecības pie viņas novērojos, un arī citiem viņu kā labu, profesionālu speciālisti iesaku!
Mīļās sievietes, Jums vienmēr ir iespēja pateikt dakterim acis, kas Jums nepatīk vai vienkārši nomainīt ārstu, ja tā liekas labāk. Bet šādi aizmuguriski apliet cilvēku ar samazgām ir vairāk nekā zemiski!!!

I ieva 28.08.2008

Pie dr.Zaļkalnes divas reizes liku spirāli. Ielika ļoti labi, nekādu problēmu ne ar pirmo (nesāju 5 gadus), ne ar otro. Pēc tam apskatīja ar US. Jā, viņa nav no tām laipnajām un smaidīgajām. Interesanti būtu viņai pajautāt, kāpēc tieši par ginekologu sagribējās strādāt... :) Bet man personīgi ir paveicies, jo iegāju burtiski no ielas, man ir sava ginekoloģe, pie kuras tajā dienā nevarēju tikt. Otro reizi gāju likt pie viņas jau aiz māņticības.. :) Starp citu, esmu dzirdējusi, ka spirāle ir izkritusi vai daļēji izslīdējusi un to nejūt, tikai nākamās reizes arī nepienāk...

I Ieva 28.08.2008

D Dace 28.08.2008

T toony 28.08.2008

Negatīvo atsauksmju ir vairāk. Tas par kaut ko liecina. Redz, laikam ir jātrāpa uz dakteres labo noskaņojumu, kas gadās ne ļoti bieži. Un ārstam ir jābūt arī savai ētikai - neko personisku par pacientu ārsts teikt nedrīkst. Ko nozīmē "nu jā, nav no tām laipnākajām" - tas tomēr ir ginekologs! Bez maz vai tas pats kas zobārsts! Un kad tāda nikna tante sāks man starp kājām rakņāties...brrr...man i tā bail no tām apskatēm, kaut arī man ir jauka un mīļa un smaidīga dakterīte...un ja tāds pūķis, kas kaut ko atļausies teikt par manu dzīvesveidu... paldies, ka sarakstījāt - zināšu, kur tiešām nekad neiet un nevienam neieteikt.

S Sindija 03.09.2008

Eju pie šīs lieliskās ārstes jau vairāk kā 5us gadus un varu teikt labu, vienmēr laipni aprunājas, ļauj izteikties par to kas uztrauc, paskaidro kas un kā notiekās, izrunājam kādus medikamentus labāk lietot. Diagnoze noteikta vienmēr precīzi. Regulāri veic analīzes, kuras nepieciešamas, lai noteiktu ir vai nav "vēzis" parādījies. Nezinu kas tie pa cilvēkiem (iekomentētāji), bet laikam jums pašiem ir problēmas ar attieksmi, ka nespējat atrast kontaktu un izrunāties ar cilvēku. Ārstam nav jāčukst austiņā cik tu laba, skaista un visādi citādi forša, bet kā profesionāle viņa ir ļoti laba...

S Sindija 03.09.2008

L Linda 05.09.2008

Arī man diemžēl ir ko šeit piebils, jo pēdējās vizītes apmeklējums nošokēja, laigan esmu kā jau 6gadus bijusi viņas paciente un nekas neliecināja par sliktu attieksmi un drīzāk viņa man konstatēja pataloģiju, ko pat divas slavenas slimnīcas man nav konstatējušas, bet nu ir ko šoreiz piebilst par ne visai pilnīgu izmeklēšanu, jo ja esam tur lai mūs apskata to pus gadu intervāla laikā, tad gribam konkrētu atbildi, nevis klusiņām ierakstu kartītē, kuru pat īsti neredzam!un uz jautājumu, vai viss kartībā atbildi, Jūs man neticat? Bet kā es varu zināt, ja tomēr ir sūdzības atsevišķos gadijumos??? Kuros vēlāk tiešām konstatēts ka ir novirzes un nav bijis viss kārtībā, bet dakterei ir licies, ka nekas nav saskatīts un nu dzīvo, nesatraucies, jo viss takš kārtībā!! Tā nu nācās mainīt citu specialistu, jo bija jau par vēlu un uzticēšanās nevienmēr attaisnojas ar to ko mēs patiesībā neesam īsti patiesi zinājušas!Lai tā nenotiek, ja ir šaubas tad droši aizejat pie kāda vel cita speciālista, lai nesanāk šāds starpgadijums! :)Lai veicas Jums.

D Dace 10.09.2008

Z zanzan 10.09.2008

Vienmēr būs ārstu dievinātāju kattegorija - un kad šāds ārsts sajūt, ka tu pie tā ej kā maza niecība - tad ir viss kārtībā... Daudzi šīs profesijas pārstāvji jūtas kā pārāki pār citu profesiju pārstāvjiem, un dēļ šīs sajūtas arī iet strādāt par ārstiem. protams, par visiem to nevar teikt, bet ir ļoti daudz dzirdēts arī briesmu lietu.

S signe 19.09.2008

Ārstam jābūt ļot neitrālai pozīcijai, nav jāčupojas ar pacientu. īpaši, ja pacients nav ar medicīnisko izglītību un tāpat neko nesapratīs no teiktā. Manuprāt, tie ārsti, kas smaida un taisa visādus "uti, uti" un runā kā ar garīgu atpalikušu, ar savu attieksmi maskē nezināšanu. Un vēl man šķiet, ka neviens, kam veseliba dārga, neuzklausa tikai vienu viedokli. Ārstu daudz. Bez tam ja kāds neapmierina, lūdzu - uz balkus stūra nākamais veselības centrs.

D Dace 22.09.2008

Man arī ļoti nepatīkama pieredze ar šo dakteri. Laikā, kad gaidīju savu deliņu mana dakterīte bija atvaļinājumā un uz apskati gaju pie dr. Zaļkalnes. Nu ta attieksme bija nievajoša un vienkārši nepieņemama. Jo vairāk, kad uzzināja, ka gaidu 3. bērniņu un kā kopā ar vīru viņš bija planots un ļoti gaidīts!... Kad izstastīju par šo apmēklējumu savai dakterei nākamaja apskates reizē, tad viņa ļoooti saprotoši uz manim paskatījas...

L Liga 20.10.2008

Daktere ir daktere nevis sirdsdraudzene. Attieksme ir ietureta, bet loti laipna. Eju pie vinas no 15 gadu vecuma, ta ka nevaretu teikt, ka vinai butu kadi aizspriedumi pret jaunam pacientem (paslaik man 26 gadi). Ari man vienmer lejasgala tikpat ka viss ir noskuts, tacu nekadi nievajosi komentari no vinas nekad nav dzirdeti. Paslaik gaidu savu pirmo meitinu, uz apskatem vienmer tieku laicigi, zinu ka uz televizora vina mani izmekle daudz biezak neka tas ir noteikts (taja pasa laika mana draudzene, kurai ir 2 nedelu mazaks grutniecibas laiks ka man un ari vina apmekle, tikai citu ginekologi Vc 4, nav ta aprupeta ka es.) Starpcitu, ari ar viru esam bijusi kopa uz viziti, lai mazo aplukotu ekrana un attieksme bija laipna. Ta ka liels paldies Dr.Zalkalnei.

P Piektdiena 21.10.2008

Ar dr. Zaļkalni man ir dikti slikta pieredze. Kad gāju stāties uzskaitē..pirms apskates viņa man pajautāja "vai tad es taisos saglabāt bērnu?" Es teicu "protams".. uz ko viņa izteica negatīvas piezīmes par tām daudzajām dzemdētājām, kas tagad nāk..un ka ne pie kā laba tas nenovedīs.. Kad aizgāju uz pirmo USG, viņa ilgi pētija manu "mazmazītiņo" bebuci puncī un bubināja "nujaa.. inetresanti..inetresani..diez kas tas..un kas tas" . Es jautāju vai kautkas nav labi.. uz ko saņēmu atbildi "nu te ir tāda interesanta lieta, bet nu Jums tas neinteresēs.. tas vairāk man kā ārstei".. Es saku, ka mani viss interesē, man pirmais bērniņš, gribu, lai viss kārtībā.. a šī tik pēta un purpina.. kāda interesanta lieta :p Beigās jau mirku asarās.. aiz tā, ka vienkārši nevar pateikt, ka viss kārtībā.. tā vietā, lai pārbaudītu grūtnieces nervus. Kad nodevu analīzes uz pataloģijām.. Zvanu un prasu vai viss kārtībā.. uz ko saņemu atbildi "nu..ir tā kā ir..bet nu pavisam slikti nav".. Protams pametu darbus, joņoju uz VC4, Zaļkalnes vairs nav.. Noķeru māsiņu.. prasu kas ir ar tām manām analīzēm.. Māsiņa saka.. viss labi.. Saku, ka daktere teica kautko citu.. Uz ko saņemu no māsiņas atbildi, ka analīzes ir vai nu sliktas vai labas.. Kamdēļ Zaļkalnei patīk grūtnieču asaras????

Sataisijos lidot 3-4 mēnesī atpūsties ar vīru, tā sakot pirms lielā notikuma vēl paceļot divatā. Protams kā nezinīte (kā nekā pirmais bērns) eju pie dakteres jautāt vai drīkstu, vai tas nekaitēs bērnam. Un atkal saņemu izsmeļošo atbildi "Vazājies, vazājies pa pasauli.. Tev būs spontānais aborts ja lidosi.. Agrāk sievietes stāvoklī neblandijās pa pasauli, bet mājās sēdēja.. A tagad .. TAADAS!!!" Protams aizlidoju, atlidoju..takā man nebija nekādu sarežģījumu grūtniecībā, tad pakonsultējotiues ar citiem ārsteim neatradām iemeslu nelidot.

Protams mātes pasi pirms lidojuma, aizpildītā veidā knapi izlūdzos no Zaļkalnes, jo līdz tam viņai šis "dokuments" likās nesvarīgs.

Bija vēl pāris atgadījumi kuru dēļ savu atlikušo grūtniecības laiku aizgāju pie citas dakteres un pati no VC4 ģim.ārstes aizgāju uz citu poliklīniku. Jo kļūdas un neatsaucība šķiet ir daļas turienes ārstu moto .

Ticu, ka vienmēr būs tādi, kas teiks labu par minēto ārsti labu un vienmēr būs tādi, kas teiks sliktu.

Varbūt mana kļūda..no kuras izveidojās Zaļkalnes attieksme pret mani bija tā, ka ejot pie maksas grūtn. ārstes nedevu vēl viņai "ķepā" :p BET.. ja arī gribētu, nebija izdevības, jo viņa visulaiku bija tik nejauka, netaktiska..

D dandy 25.10.2008

Liekas ka tai dakteritei dikti patik morali paspidzinat sievietes! Vinai tas iespeejams sagaadaa ipashu baudu. Lai Dievs pasarga no tadiem aarstiem!!!

L Ligita Ziediņa 28.10.2008

Nekad mūžā neaizmirsīšu Zaļkalni! Tieši pirms 28 gadiem viņa man vairākkārt lika nogalēt gaidāmo otro bērnu, jo pirmais bija dzimis ar ķeizargriezienu. Es raudāju un teicu, ka to nedarīšu, bet viņa tik savu - rupji un skaļā balsī: kad jūs beidzot nāksiet pie manis uz abortu?!
Ikreiz savas meitas dzimšanas dienā atceros šo ļauno cilvēku...

R Rumba 01.11.2008

Pirms gadiem 10 biju pie viņas, jo plānoju grūtniecību un gribēju pārbaudīties uz visām STS. Dr Zaļakalne paņēma analīzes, kā pati apgalvoja, uz VISĀM STS. Tanī pat dienā otrreiz nodevu šīs pašas analīzes STS centrā Pērnavas ielā 70. Atbildes vispirms izņēmu Pērnavas ielā, kur man tik atrasta hlamīdiju infekcija. Toties dr Zaļkalne man paziņoja, ka esmu pilnīgi vesela un mierīgi varu palikt stāvoklī - bērniņam nekas nedraudot.
Kad konfrontēju Zaļkalni ar Pērnavas ielas analīžu rezultātiem, viņa skarbi atcirta, ka hlamīdijas nemaz neesot meklējuši un gandrīz izdzina mani no kabineta.

A aija 03.11.2008

lasu...un esmu šokā!Neticās ka kautko tādu raksta par šo ārsti!Pazīstu šo ārsti 12g.kautko sliktu pat iedomāties nevaru!vienmēr smaidīga, saprotoša, taktiska!nu gan liekās tas ir par kādu citu rakstīts!

S solvita 07.11.2008

Taada sajuuta, ka taa Zaljkalne ir ruudiita vecmeita un arii pashai beernu nav, taapeec tagad grib atriebties uz visaam sievieteem.Es ieteiktu vinjas pacienteem uz konsultaaciju naakt ar diktafonu un sleepto kameru.Tas, lai vareetu vinju iesuudzeet tiesaa par neatbilstiibu aarstes-ginekologjes amatam.

A Anda 07.11.2008

biju aizgaajusi pie zalkalnes, kad tikko biju palikusi staawoklii un sakaraa ar sarezhgiito gimenes staawokli tobriid, nezinaaju, ko lai dara-aborts, vai saglabaat:( pirmkaart, attieksme-taada it kaa es buutu ar pusi riigas paarguleejusi un tagad izmisumaa nezinu ko [slēpt]@ es gan vinjai izstaastiiju situaaciju un pat ja winjai bija saws viedoklis vinja nedriikst to izraadiit sawaa attieksmee pret pacienti. otrkaart, noteiktais gruutnieciibas laiks!!! zalkalne man nosaka 10gruutnieciibas nedeelju, pasaka, ka weel diwas nedeeljas es waru taisiit abortu, bet winja ar tik lieliem laikiem pati abortus netaisa, lai es ejot uz lags centru dzemdiibu namaa. ejot aaraa, es winjai prasu, kur maksaat uz ko winja-ko tad no tewis, no taadas nelaimes prasiit, tew jau tagad abortam naudinju wajadzees;(
aizgaaju uz lags centru, kur man daktere Daale, jau uz kreesla pateica, ka laiks ir stipri lielaaks par 10nedeelju, un uztaisot usg izraadiijaas, ka ir jau 15 nedeelja un ne par kaadu abortu pat runa newar buut:) kaa aarsts ar usg var kluudiities par 5 nedeeljaam??? un kaa aarsts war straadaat ar taadu attieksmi???