www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA

T tratata 06.01.2009

Mī un žē.. kāda te Dace skarbā sieviete, kas zin, cik nobriedusi vai nenobriedusi personība sēž datora otrā pusē.
Arī mana otrā pusīte gadus 5 atpakaļ bija pie šīs dakteres, kura noteikti ir laba "nevēlamās grūtniecības pārtraukšanas speciāliste"... Pēc tam, kad biju noklausījies, kas noticis šīs vizītes laikā (nav vērts izplūst, cilvēki te daudz sarakstījuši), tad aizliedzu tuvoties šai dakterei, lai viss, kas labi sācies, nebeidzas drausmīgi. Nav jau runa tik daudz par fiziski izdarītām kļūdām, cik par morālu ietekmēšanu, vai kā lai to nosauc.
Tieši tā paša iemesla dēļ, kadēļ līķu balzamētājs nestrādā par kosmetologu, abortu speciālistu nevajag pielaist pat tuvumā sievietēm, kurām ir normāla grūtniecība un kuras staro laimē par notiekošo..

A Agenda 06.01.2009

Ziniet, lai vai ka, bet ar Zaljkalni man ir visai normalas attiecibas. Ar abiem berniem grutniecibas uzskaite biju pie dr. Kamparas (superiga arste, goda vards!!!) bet USG taisiju pie Zaljkalnes. Un nebija nekadu dzeligu piezimju ne par vecumu (man bija 19, kad paliku stavokli ar pirmo bernu un nepilni 21, kad ar otru), ne par to, ka bikini zona ir noskuta, ari par stringiem neko neteica, ka te dazas mineja. Un ari par abortu nekad neviena varda nemineja! Tiesi otradi, vienmer jautaja, ka jutos, vai nevajag pavadit lidz garderobei. Vienmer pastastija un paradija, ka bebitis attistas, sirsninju klausijas... Nebija nekadas njirgasanas vai bubinasanas. Tapec skjiet, ka jums pasam ir problemas ar attieksmi... :(

K Kundze 08.01.2009

Ārprāts palasot visu šo, man palika riktigi bail :(
mani pierakstija pie viņas uz vizīti, bet nu tagad baidos :(

I Ikse 10.01.2009

Es pie viņas biju gadus 10 atpakaļ...Skatos nekas nemainās...Toreiz nosolījos: nekad mūžā pie viņas vairs nieiešu.Tādu attieksmi neesmu nekur sastapusi.Man bija problēmas ar mēnešreizēm: tad nav mēnesi, tad pec 2 nedēļām atkal atsākas...Un, ko viņa man pateica: negribiet problēmas, neguliet ar vīriešiem...(piebildīšu, ka man tas bija pirmais un vienīgais vīrietis manā dzīvē - vīrs)...
Redzams, šis cilvēks nav savā vietā!

Z zaiga 16.01.2009

Pie šīs dakteres esmu bijusi pirms gadiem7, ļoti patika!!! Vairāk gan nesanāca tikt, jo rindas garas un nu jau gadus 5 nedzīvoju Rīgā.Bet ārsti tagad lielākā daļa ir vēsi, vienaldzīgi un skarbi :( Zinu pat dakterus, kuri atsaka pat saviem kolēģiem :( Bet daktere Zaļkalne noteikti ir labs speciālists!

V vilnis 17.01.2009

Vispār neejiet uz Veselības centru 4, jo līmenis ir strauji krities attieksme kā pret lopiem!

I inguna zagorska 20.01.2009

Es dr.Zalkalni paziistu ne vienu gadu vien, nevaru par vinju teikt nevienu sliktu vaardu, arii mana meita, kad gaidiija beerninju apmekleeja dakteriiti.Cepuri nost!
Varbuut, ka mees pashi ar savu attieksmi provoceejam negatiivu attieksmi pret sevi?

S Santa 23.01.2009

Laikam būšu labu laiku apmeklējusi citu Zaļkalni. Jauka, laipna, rūpīga, daktere. Kukuļus, protams, nenesu. Vienīgi nav īsti zinoša kontracepcijas jautājumos, bet tos es pārzinu pati :)

J Jānis 25.02.2009

Pirms divām nedēļām interneta veikalā a99.lv pasūtīju preci. Līdz šim brīdim gaidu kad to piegādās.

D dace 18.03.2009

Pirms gadiem 5 vajadzēja iziet sanitāro grāmatiņu.Tā kā darba vietā bija līgums ar Veselības centru 4, tad gāju tur.Bija arī jāiet pie ginekologa.Tiku pie šausmīgas dakteres, diemžēl uzvārdu neatceros, bet viņa bija ap gadiem60-70, krieviete.Viņas attieksme bija šausmīga un nelaipna.Pieņemšanas laikā viņa visu laiku pļāpāja ar citu kolēģi.Bija pat sajūta, ko tu te esi atvilkusies un traucē mums papļāpāt!!
Esmu bijusi arī dažas reizes pie Dr.LAUSKAS, ļoti jauka daktere, pati pat piedāvāja ultrasonogrāfiju, jo bija nelielas problēmas, bet viss beigās bija labi:))Tiešām normāls cilvēks!!

I Ilze J. 22.05.2009

Ginekoloģe V. Zaļkalne neievēro ārsta ētiku. Tas tiesa. Mīļās sievietes! Ja Jūs saskaraties ar necieņu, rakstiet sūdzību! galu galā taču pacienta tiesības pastāv!

Z zane 22.05.2009

kopumā par ginekologiem - vēl nav izdevies savējo atrast, visas tādas dīvainas. es gāju poliklīnikā. bet tik un tā viņas ir ārstes ar augstāko un ar pieredzi... viena - neko nevarēja pateikt, jo es prasīju latviski. viņa tikai teica - es izrakstīšu zāles. uz katru manu jautājumu, pat uz to, kas tad īsti man ir. tā arī atbildi nesaņēmu. cita - paskatījās iekšā, uztaisīja analīzes un pateica, ka esmu pilnīgi vesela, kaut gan man bija ārpusē iekaisums"tajā vietā, ko viņa neuzskatīja par savu darbības jomu. kad pieliku pirkstu un rādīju uz izsitumiem - viņa sarauca uzacis un teica - ak, jā, es izrakstīšu antibiotikas.

tāda mana pieredze, taču, kad sāp - neko darīt, jāiet pie tādiem dakterīšiem, kādi nu ir. un tas tiesa, izskatās, ka viņas nogaida, kamēr piedāvās "pateicību", lai sāktu vispār kko runāt un sarosīties... nožēlojami bēdīgi

D daigasubre 16.09.2009

datere loti profesionala protams vinai ir savas divainibas bet kuram tad nav eju pie vinas ilgi un taisniba ka izmeklesana notiek profesionali ar sonografiju nekad neatteiks ja esi bez pieraksta varbut ka cilveks vina ir noslegta un nemetajas ar tuksam laipnibam bet desmit gadu laika sadu attieksmi par kadu ir sie komentari neesmu no sis dakteres pieredzejusi ne reizes ari pacientiem medz but sakapinatas emocijas...

L Laura 31.10.2009

Arī es neesmu sajūsmā par šo dakteri! rodas jautājums vai iepriekšējā karjera viņai bija saistīta ar armijas deliģēšanu??
Aizgāju pie viņas uz vienkāršu pārbaudi - paziņoja ka man iespējams esot cista, bet taada jau esot katrai otrajai un lai atnaaku peec meeneša! kad atnaacu otreiz, viņa vienaldzīgi pateica, ka esot olvados iekaisums un tikai opereaacija var liidzēt. Man jau to izdzirdot, ka būs nepieciešama operaacija, asaras saskrēja, jo līdz šim visu laiku biju vesela, pat gripa labi ja 3x mūžā ir bijui, kā arī oprācija maksāšot ~ 600 Ls, kas no gaisa loģiski nevienam nekrīt. ( bet tas jau nekas, ka regulaari eju pie ginekologa, tiesa pie šīs biju pirmo reizi, bet vienalga - kur skatījās citi ārsti ka nekonstatēja manu diagnozi, kas pēc Zaļkalnes vārdiem esot jau 2 gadus, un ja būtu atklāts laiciigi operaacija nebuutu jaataisa - varētu iztikt ar antibiotikām). Kā arī šajā pašā pārbaudē uzreiz izmeta frāzi ka man nevarēšot būt bērnu!!!? pēc 2 min. sekoja labojums, ka tomēr bērni jums varēs būt, bet tikai ar mākslīgo apaugļošanu! P.S. Operāciju viņa mani sūtīja veikt uz 1. slimnīcu, kur ņem katru otro no ielas, kam vairs nav kur iet!! sorry, .. bet biju viilusies ļoti šajā kundzītē!! pārgāju pie cita ārsta, vīrieša A.Sondora, ļoti iejūtīgs un foršs, saprotošs.. ar pozitīvu humoru!! Jā, operācija bija jātaisa, ko arī veicu pie dr.A.Sondora. Šķiet ka esmu atradusi savu pastāvīgo dakteri. Bet pie Zaļkalnes es nekad neiešu, arī citiem ieteiktu izvērtēt pie kā iet!!!

U Una 02.11.2009

Pie dakteres Zaļkalnes pārnācu no dzemdību nama grūtnieču aprūpes tāpēc, ka šeit nav jāmaksā ne santīms. Patiešām nenožēloju savu izvēli, jo Zaļkalne mani aprūpē daudz labāk nekā dzemdību nama speciālistes, kuras izturējās kā pret kārtējo gaļas gabalalu. Var just, ka dakterītei ir ļoti daudz darba un pacientu, bet tieši tāpēc jau iepriekšs ir jāsagatavo visi sasāpējušies jautājumi, nevis jāgaida, ka ārsts visu uzminēs un pateiks priekšā. Attieksme salīdzinoši ir pat ļoti laba un ieinteresēta, dzemdību namā bija lielāka vienaldzība un paviršība.

L linda 29.12.2009

Nu lūk ir dažādi ārsti un dažādi pacienti, es eju pie dr. Zaļkalnes un man viņa ar savu atturību un attieksmi tieši patīk, 1. vina vienmer nosaka diagnozi (ja tāda ir) un 2. kas pats svarigakais vina neuķīnās man riebj ginekologi kas uķinās un kaut kādā mazu bērnu balsī man stasta kā veicama katra manipulāciju un analīžu noteikšana, rupja viņa nav bijusi pilnīgi nekad.

I ivita 29.01.2010

divas reizes esmu bijusi pie dr. zaļkalnes uz USG. viņa uz mani un manu vīru atstājusi ir ļoti labu iespaidu. atmosfēra kabinetā ir ļoti nomierinoša, viņa nesteidzas, izstāsta visu, ko redz, kā jābūt un kā ir. par apskati kasē samaksāju 21 latu, varbūt tas maina viņas attieksmi. turklāt vīrieša cilvēks arī man blakus.

A agnezija 19.07.2010

palasot komentus, skaidrs- šis ir garstāvokļa cilvēks!

N nensi 19.07.2010

man arī tikai sliktas atmiņas...

S Silvija 15.08.2010

Ja šeit komentāros raksta...nu šī! nu šitā! atvainojiet, kas esiet pašas! Jā, daktere ar plašām runāšanām nenodarbojas, bet asa, vienalzīga, nu nē! Ja pasaka, tad pasaka, tur neko nevar darīt, nav labākais klusēt, vai vilkt gumiju! dakter ir sava darba godam darītāja! Man ir 62.gadi un esmu viņas paciente! zinu, ja ko manīs ...PATEIKS! esmu droša, ka viss man labi!