www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA

D diāna 23.08.2010

Dr.Zaļkalne, briesmīgākā ginekoloģe ko jebkad esu sastapusi, tādas vajadzētu atlaist no darba.

E Eseseseseseseses 23.08.2010

Domas par so dakteri sajaa portaalaa tiek izteiktas jau vairaak kaa 2 gadu garumaa - liekas, ka sievietes nejausi uzduras sai teemai un par cik pieredze ir bijusi tik sausaliiga, tad nevar nepierakstiit savu staastu.
Un interesanti, ka gandriiz visos atbalstosajos komentaaros ir ietverta fraaze: "paziistu/apmekleeju so dakteri jau vairaak nekaa 5/6/10/15 gadus...visas peec vienas snites, it kaa viens un tas pats cilveeks to buutu rakstiijis...Bet vispaar daktere izklausaas peec briesmiigas tantes, kura iestreegusi padomijas domaasanaa (nu kaut vai nesakot pacienteem, kas vinjaam kais - nav jau jaasauc slimiibu latiiniskie nosaukumi, ko parasts ierindas cilveeks tiesaam nesapratiis, bet gan populaari izskaidrot, kas nav kaartiibaa, cik tas ir nopietni un kaa to vajadzeetu aarsteet) un kurai sen laiks doties pensijaa. Par daziem no seit aprakstiitajiem gadiijumiem pienaaktos tiesu darbi. Un vecaaka gada gaajuma dakteri tiesaam slimo ar dieva kompleksu, vinjiem liekas, ka vinji ir tik neaizvietojami speciaalisti, ka straadaajosam cilveekam buutu jaajuutas laimiigam, ka tiek pienemts peec 4 stundu gaidiisanas, kaut gan vinjam ir bijis pieraksts. Par pakalpojumu kvalitaati vispaar nerunaasim, it seviskji tas attiecas uz vecajiem dakteriem ar zinatniskajiem graadiem, kuri ir atveerusi savas privaatprakses - naudu kaas nenormaalo, bet no aarsteesanas iisti neko nejeedz..

S Sandra 27.08.2010

Nejauši uzdūros šim te "sūdzībām"... Nu jā, katram jau savs viedoklis. Pie dr. Zaļkalnes "pārgāju"jau labi sen, pirms 13 gadiem, kad gaidīju savu pirmo mazuli. Nekad neesmu saskārusies ar rupjību u.t.t., kas tika minēta iepriekšējos komentāros. Jā - viņa ir ļoti tieša, nelīkumo, caur "puķītēm" nerunā. Tagad arī biju pie viņas un stājos uzskaitē(grūtniecības), attieksme - super. Katrā gadījumā šī daktere nederēs tām sievietēm, kuras no ārsta grib dzirdēt "komplimentus'', kam patīk ja ap viņu čubinās, kā ap mazu bērnu, uti-puti no dr. nesagaidīs, turpretī ja ir vajadzīga tiešām laba un zinoša ārsta konsultācija, tad uzskatu ka šī būtu īsta daktere pie kuras griezties.

I ieva 22.10.2010

Man patīk ārste Zaļkalne, lai ko arī jūs neteiktu, vismaz viņa neliekuļo, nepielien kā citas! Ārstēju piena sēni pie Puķītes ar tam laikam nenormāli dārgām zalēm(acīmredzot tā firma viņu subsidēja) bet nebija nekāda labuma+pati sāka uzmākties ar padomiem par kontracepciju, pēc tam pieskaitot 10Ls par "konsultaciju ģimenes plānošana", bet pēc tam pie Zaļkalnes viens divi izārstēju un par niecīgām izmaksām. Viņa tak ir taisījusi tik daudzus abortus, tik daudz briesmas(sts u.tml.) ārstējusi, pie viņas rindām nāk uz abortiem, tā ka viņa ir redzējusi visu melno pusi, tāpēc reāli skatās uz lietām! Super ārste!

H Helena 19.01.2011

PIekriitu, ka super aarste!

I Inguna 24.01.2011

Esmu šokā!!!
Ziniet - es domāju, ka esmu vienīgā, kam 10 gadus atpakaļ nepaveicās ar šo dakteri, bet izrādās, ka es neesmu vienīgā.
Mans stāsts ir tāds - paliku stāvoklī, stājos pie viņas grūtniecības uzskaitē - pēc ginekologa apmeklējuma man sākās asiņaini izdalījumi. Atnācu atkal uz apskati pēc pāris dienām - man esot auglis pagalam, jātaisa cauri. Uztaisījām tīrīšanu. Pēc nedēļas samierinājusies ar visu netaisnību, kas šai pasaulē notiek, ejot pa ielu mani saķer nežēlīgas sāpes, kā izrādījās man bija ārpusdzemdes grūtniecība un varēja plīst olvads utt.
Nu lūk, baidos, ka šai dakterei kaut kā neveicās.

L Lalaa 09.02.2011

katrā reizē ienākot kabinetā, sasveicināmies.. pagaidu uzaicinājumu pastāstīt par vizītes iemeslu - ja tā ir parasta pārbaude, tad hop uz krēsla.. apskata.. par laimi, viss man kārtībā.. tā arī pasaka, ka nekādas kaites neredz, paņem analīzes.. pārbauda krūtis un viss.. a kam vēl būtu jābūt? bez liekām diskusijām..
tepat nesen aizgāju, sākums kā parasti un stāstu - nav reizes tik dienas, tad taisīju testu, bija pozitīvs un ar smaidu saku - nāku uzzināt, ir vai nav.. viņa jau redz, ka gribu dzirdēt IR.. apskatās - jums ir ļoti smuka grūtniecības x nedēļa.. veica kaut kādas manipulācijas tajā kompī (saprotu, ka apskatīja augļa izmērus).. un viss, nosūtīja uz analīzēm.. a kam vēl bija jābūt.. īsi un korekti.. ja ārsts saka, ka ir oki un pati nejūti nekādu diskomfortu, tad kāda jēga to ārstu spīdzināt ar jautājumiem - kas man tur, kā tur :)

R Rita 11.04.2011

ļoti laba daktere, sagaidīju pie viņas meitiņu. Viņai ir slikta attieksme pret grūtniecēm, kas skrien ar pliku vēderu un nerūpējas par gaidāmo bērnu (pīpē piemēram). Man viņa ļoti patika.

P paciente 02.08.2011

5 gadus biju dr. Zaļkalnes paciente. Kāmēr viss bija ok- biju apmierināta ar dr. Neslimoju un problēmu nebija. Sāku plānot grūtniecību. 6 mēnešu laikā apmeklēju dr. gandrīz katru mēnesi, veicu visas analīze utt. Katru reizi dzirdēju, ka viss pilnīgākā kārtībā. Kad sāku uztraukties kāpēc grūtniecība neiestājas, Zaļkalne pēkšņi paziņoja: "Ko jūs gribat, Jums taču ovulācija nenotiek. Jūsu ceļš ir uz mākslīgo apaugļošanu". Tanī mēnesī arī paliku stāvokli. Ap 5 nedēļu sākas smērēšanās. Biju ļoti satraukusies un ātri aizbraucu pie dr. Šoreiz Zaļkalne paziņoja, ka augli neredz un iespējam man ir ārpus dzemdes grūtniecība. Jau otro reizi biju šokā, pārdzīvoju nenormālu stresu. Gribēju zināt 100% un aizgāju uz USG Dzemdību namā, kur uzzināju, ka man viss kārtība, auglis ir ļoti mazinš, iespējas tāpēc Zaļkalne viņu neredzēja. Varbūt ieteikt viņai mainīt brilles? Sakarā ar asiņošanu man bija ieteikts lietot Askorutīnu, par ko Stradiņu slimnīcā ļoti smējās. Kad arī 8 nedēļā man sākas asiņošana- piezvanīju dr. Šoreiz dr. man ieteica pierakstīties uz konsultāciju rindas kārtībā. Neskatoties uz to, ka katras 2 nedēļas Zaļkalne veica USG un katru reizi maksāju par vizīt, nekādus norādījumus, nekādus medikamentus tā arī nesaņēmu. Pati prasīju viņai izrakstīt Utrogestu vai Duphastonu, jo redzēju, ka progesterons pazeminājies. Dr. atbildēja, ka līdz 12 nedēļai viņa grūtniecību neskaita un kas būs tas būs. Naktī mani aizveda uz slimnīcu. Bērnu pazaudēju... Bezatbildība? Vienaldzība? Neprofesionalitāte? Trūkst vārdu...

V Veronique 02.08.2011

Biju pie Dr.Zaļkalnes 2 mēnešus atpakaļ. Maksājums gāja caur kasi, neko uz rokas Dr. nemaksāju. Attieksme bija laba, gan apskatīja normāli, gan visas procedūras uztaisīja, izrakstīja vajadzīgās zāles. Nekādu sliktu attieksmi kaut kā nemanīju. Jūs jau zinat, ar kādu attieksmi Jūs pret cilvēku, ar tādu arī cilvēki pret Jums. Neizslēdzu, ka arī Dr.Zaļkalnei ir "melnās dienas" un kādam tajā laikā ir patrāpījies atnākt (neattaisnoju Dr.), bet visi mēs jau esam cilvēki.

Par žalūzījām - varēja taču paprasīt lai nolaiž.

Brīnos, ka uz vietas cilvēks klusē, toties atnākot mājās, savas dusmas izliek internetā, tādējādi nereti arī pārspīlējot to "slikto" apkalpošanu.

Par profesionālismu - nezinu. Biju pie viņas tikai pāris reizes. Bet ja būtu slikta, vai tad pie viņas stāvētu rindas?!

R Ref 11.09.2011

Es gan neko sliktu nepateuiksu!

LABA ARSTE!!! Jau gaidu otro mazuli... un viss ir ok... Pie sis dakteres eju 10 gadus...
Kad biju pirmo reizi stavokli man bija grutibas.. ja ne Zalkalne nezinu ka viss butu.. Vina mani atbalstija morali...

Super arste

A anonīms 02.11.2011

Pierakstījos pie dakteres nejauši, tad šeit salasījos komentārus un gāju pie viņas trīcēdama, drebēdama kā apšu lapa. kā anekdotē- uzvilku baigās bumbierenes, jo viena šeit sūdzējās, ka esot strostēta par to stingi bijuši utml. gaidīju monstru. tad sekoja vizīte.. izejot no kabineta pirmā doma man bija- sievietes, kā jums nav kauna? kā jums nav kauns šitā apmelot cilvēku? jums nav bail, ka jums tas dzīvē atnāks atpakaļ? kaut jums mēles nokalstu par šiem ļaunajiem vārdiem, ko esiet sarakstījušas.
nu tik forša dakterīte!!! laipna, zinoša, profesionālu attieksmei, strādā ātri, lieki nesusinās (ciest nevaru tās eirostandarta ārstes, kas tik smaida, lej ūdeni, raksta dārgas zāles, čubina tevi- bet jēga no viņām nav nekāda :( )
p.s. domāju, ka nomainīšu savu pašreizējo ārsti tieši pret dakteri Zaļkani.

M Marika 11.01.2012

Nu nepiekrītu es tiem negatīvajiem komentāriem par Dr. Zaļkalni. Man viņa ir palīdzējusi visādās dzīves situācijās, gan pārtraukt nevēlamu grūtniecību, gan tagad seko līdzi 3 grūtniecībai, kā arī viņa ir mana patstāvīgā ginekoloģe. Divus iepriekšējos bērniņus arī iznēsāju viņas uzraudzībā un biju ļoti apmierināta. Vienmēr atbildēs uz mani interesējošiem jautājumiem, pat, ja zvanu uz viņas privāto mobilo tālruni. Pieļauju, ka negācijas var sarakstīt daudz un dažādas par katru no mums, taču pozitīvais mēdz biežāk paslīdēt garām komentāriem.
Lai katrai no mums veicas atrodot kopīgu valodu ar SAVU dakterīti. Marika

O oSmileyOo 11.03.2015

Sveiki. Vēlētos paust savu attieksmi par šo ginekoloģi. :) Lasu visas šīs šausmas, ko šeit raksta un nesaprotu, ko viņa jums tādu nodarījusi. Biju aizgājusi pie viņa un cepuri nost. Arī man ir tikai 22, tā pat kā visām lielākoties apakšā, kā teikt nav "džungļi". Neviena piezīme par manu izskatu un vecumu. Labsirdīga, laipna un smaidoša. Izstāstīju visu kas un kā pajautāja dažus jautājumus. Momentā veica USG. Teica, lai nesatraucos, ka ar mani viss kārtībā. Visu vēl kārtīgi izskaidroja, kas redzams attēlā, kas uzrādījās un vēl pasmējāmies. Pilnīgi akmens no sirds nokrita. Jā bija bail iet, jo pirms tam biju lasījusi šos ļaunos komentārus, bet tad sapratu, ja neaiziešu, nezināšu. Nepatiks iešu pie cita. Zinu, ka tagad regulāri iešu tieši pie viņas. :)
Tāpēc pirms lasāt visus šos komentārus aizejiet pašas un uzziniet kas un kā. :) Aizgāju pie vienas ieteiktas ginekoloģes. Ārprāts...labāk nebūtu to darījusi. Stresā dzīvoju veselu nedēļu un domāju, ka nu man pienācis gals. Tā kā meitenes...ja arī kas nepatīk vērsieties citur...Ir taču daudz citu ārstu. :)

D Dzintra 13.02.2019

Šodien pārlasīju dažādās atsauksmes par dr.Zaļkalni! Cien. dāmas! Tā vien liekās ka visās savās dzīves klizmās Jūs vainojat ginekologu, un man jāatzīst ka mūsu tautai nav nekas labāks kā rakstīt "kļauzas".
Es pati esu apmeklējusi dr. vairākkārt un viss ir kārtībā līdz pat šai dienai. Daktere ir atturīga bet visu paskaidro.
Un ja nepatīk ārsts tāda vai cita iemesla pēc, ir taču vienmēr iespējams iet pie cita ārsta. Bet ir taču tik labi ja var izgāst savu neapmierinātību internetā. Varbūt tomēr jāatcerās senais latviešu sakāmais, kā sauc tā atsaucās.
Lai jums visām veicās. Ar cieņu Dzintra P