www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Veselības centrs 4 - Pilnīgi bezatbildīga ginekoloģe

Dr. Zaļkalne ir pilniigi bezatbildiga ginekologe, kurai pilniba nerup toposo maminju psiholpogiskais stavoklis. Es 2. grutn. menesi ierodos pie vinjas, ši parbauda un saka, ziniet es grutniecibu neredzu.... nu sorry.. tad sii saka Jums ir arpusdzemdes gr... Pec 3 min.. ai, nee sajaucu nav gan!! Viss oki!! Nu piedodiet, tajas 15 min.. man visa dzive gar aciim paskreja.. BEZATBILDIBA

J joko 21.11.2008

Viņa nav vecmeita?

L Lepi 21.11.2008

Viņai ir vīrs un viņa ir vecmāmiņa.

A anda 01.12.2008

Dr. Zaļkalne ir ļoti labs speciālists un brīnišķigs cilvēks, zinu viņu jau vairāk kā 16 gadus nespēju noticēt, ka par viņu var sniegt TĀDAS atsauksmes.

J joko 02.12.2008

Nu acīmredzams viņa nemaz tik laba nav!!Ja jau ir tikusi sūdzībās, un par viņu tik daudzi sūdzas.

D Dace 04.12.2008

Te Ainai Pošai būtu darbiņš ar daudzām komentētājām..:)) sevišķi ar komentētāju, kas uzdodas par piektdienu, tādus murgus veselas lapas garumā sarakstījusi, man viņu tiešām žēl. Var just, ka nenobriedusi personība sēž pie datora. Un vēl dažas neatpaliek, kas pirmo reizi dzīvē griezušās pie briesmīgā speciālista-ginekologa..
Un vēl šāds teikums: ''Daudzi šīs profesijas pārstāvji jūtas kā pārāki pār citu profesiju pārstāvjiem, un dēļ šīs sajūtas arī iet strādāt par ārstiem.'' Laikam šeit komentē liela daļa sieviešu, kurām ir mazvērtības kompleksi..
Daktere Zaļkalne, turaties, mēs- lielākā daļa pacientu Jūs cienām, ne par velti rindas pie Jums ir vismaz 2 mēnešu garumā!
Dace

I Irīna 04.12.2008

Man nesen ari gadijās tikt pie Zaļkalnes.Gaju pārbaudīties, jo vairak kā gads jau pagajis pēc pēdējās ginekologa pārbaudes.Parbaude tika veikta kā pienakas, arī ar US.Liels šoks bija, kad devos pie kases, lai apmaksatu vizīti!Mana polise apmaksaja 22 Ls, bet pašai nācās vēl piemksat gandrīz 30 Ls!Biju dzirdējusi, ka reizi gada sieviete var apmeklēt ginekologu bez maksas, kad zvanīju, lai pierakstitos, man pateica, ka vizīte maksā 22 Ls, kurus man apmaksā polise, labi, ka bija lidzi naudiņa paņemta!Kur var palasīt par to, ka ginekologu var reizi gada apmeklēt bez maksas?Ko lai dara sievietes, kuram nav tadas naudas, lai apmaksatu šo ārstu pat reizi gadā?Pati ārste man arī vaicāja, kad es pēdējo reizi esot apmeklējusi ginekologu, bet par kaut kadu bezmaksas apskati neko neteica!Vai ta ir taisnība vispār?Vai tad tām nabaga sievietēm ir jāmirst nost, ja nav naudiņas, lai aizietu uz apskati pie ginekologa reizi gada?

J jugu 04.12.2008

_____________________________________________________________
Jā, Dace, Jums taisnība. Tās sievietes, kam tādas naudiņas nav (50 LVL), pie ginekologa neiet. Neiet vispār - ne reizi pusgadā, ne gadā, ne piecos gados. Un es nespēju iztēloties, kas būs tad, kad, sākot ar nākamo gadu, pa pastu sūtīs tos uzaicinājumus iet pie ginekologa, par ko tagad var lasīt www.espati.lv.
Tas būs liels pazemojums.

L LLLL 04.12.2008

Ja ir ģimenes ārsta norīkojums, tad reizi gadā ginekologa apmeklējums ir bez maksas... un tas attiecās uz visiem speciālistiem.

A Anda 04.12.2008

gimenes aarsti vairs neraksta nosuutiijumus pie speciaalistiem un tagad viziites ir maksas.

J jugu 05.12.2008

Pilnīgas un absolūtas muļķības - LV ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi ģ.ārsti, kas raksta nosūtījumus, lai viņa pacients tāpat vien profilakses nolūkos čāpotu pie speciālista.
Un par ginekologa apmeklējumu bez maksas, te nu gan smiekli caur asarām. Mīļie, mums ir maksas medicīna jau labi sen.

B beibe 17.12.2008

arsti kuriem ir ligums ar voava ir jamaksa 2ls par viziiti.
un aarsta nosuutiijums vairs nav vajadzigs. VC4 ir privaatklinika, ta nav valsts poliklinika, tadel arii ir taadas summas

T toony 17.12.2008

Tām kurām nav naudiņas - tām jāiet uz parastu poliklīniku un tur pāris Ls par dakteri. Un nez kāpēc man ģimenes ārsts vēl aizvien raksta norīkojumus pie dažādiem speciālistiem.

O orange 17.12.2008

Vēlos apšaubīt dr.Zaļkalnes profesionalitāti un piekrist lielākajai daļai komentāru. Man pietika ar vienu reizi, lai pie viņas vairs neietu nekad. Tā pati ilgā papīru rakstīšana, nekādu komentāru, krūtis vispār nepārbaudīja(!!!). Bet fināls nepārspējams - kad jāizraksta kontracepcijas zāles, viņa pajautā - nu, kādas tu gribēsi?! Varēju pati izvēlēties, jo strādāju taču aptiekā... Tas par ārstu neliecina neko labu, cien.dr.Zaļkalne.

B beibe 17.12.2008

ak tu Dievs, par to, ka norikojums nav vajadzigs skandina jau vairakus menesus un palasi informaaciju presee, ieej voava majaslapaa un paskaties pie kuriem speciaalistiem noriikojums nav vajadziigs.
Noriikoju gjimenes aarsts varbuut uzraksta, lai bez taas dziivaas rindas vai kaut kaa, nezinu, neesmu par to interesejusies.

A Anda 17.12.2008

valsts apmaksaats ginekologs/pie taada eju arii pati/-bez pieraksta-18ls ar pierakstu 2ls, privaats ginekologs/laikam taads kam naw tas liigums un pie taadiem pieder arii daktere zalkalne/ar pierakstu 25ls, bez 50ls. mana draudzene iet pie zalkalnes, jo tur jau kabinetaa ir usg un vinja ir shiis dakteres paciente jau desmit gadus, man nepatika, drausmiigi nepatiikams apmekleejums...

L lohs 20.12.2008

Laikam es esmu konkrēts lošara, bet ja viņa ir tik sūdīga, tad sen kāds TĒTIS viņu būtu iekaustījis.

O olga 22.12.2008

Dr.Zaļkani man ieteica kā labu nevēlamas grūtniecības pārtraukšanas speciālisti. viss notika tā kā es velējos - baz liekas runāšanas, liekiem jautajumiem un emocijām...

W wmatok 22.12.2008

Olga, izskatās esi tiešām apmierināta, ka nogalinaji savu bērnu!būtu paklusējusi, slepkava!

A ally 22.12.2008

nekad neesmu taisījusi abortu un droši vien nekad to nedarītu, bet man riebjās tādi cilvēki kā Wmatok!!!kas tev par daļu, lielā nosodītāja??!!kas prasīja tavu viedokli?riebjās!tu savā debīlajā, plānajā pierītē nespēj saprast to, ka ir 100 iemesli, kapēc tas ir jādara??!!!

W wmatok 22.12.2008

kaa tad!200!pi****s visi gudri, bet dzemdēt ne visi gatavi!