www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neveiksmīga operācija+briesmīga attieksme

VC4/ Nonna Tomiseva - Neveiksmīga operācija+briesmīga attieksme

Labdien,
Janvārī jau rakstīju par savu neveiksmīgo abdominoplastiku.
Neilgi pēc raksta publicēšanas ar mani sazinājās VC4 Dermatoloģijas klīnikas vadītāja ar prasību manu sūdzību izdzēst un risināt manu jautājumu ar klīniku.
Sūdzību atzīmēju kā atrisinātu, jo man tika solīts sasaukt konsīliju un manu jautājumu atrisināt.
Lai varētu saprast, kas ir nogājis greizi, man bija jānogaida pusgads kopš operācijas,ko arī darīju.
Man tika teikts, ka pirms sasaukt konsīliju man ir jāaiziet uz vizīti pie Dr Tomiševas, lai varētu saprast kādus speciālistus pieaicināt mana jautājuma risināšanai.
Te nu sākās pats "jautrākais"
Vakar biju uz norunāto vizīti... Dr Tomiševa lika man noģērbties,safotografēja mani,tad paskatījās uz mani un jautāja kas tad man īsti nepatīk?
Pateicu ,ka naba pat ar atkārtoto korekciju nav pa vidu,ka sānos ir briesmīgas krokas ko pat var redzēt zem apģērba un griezuma rēta ir par augstu,uz ko Dr man atbildēja...nu ja tu tā saki...naba...tie ir tikai 3mm...(to uzrādīja ultrasonogrāfija kas tika veikta ARS)
Dr tie ir tikai 3mm man tie ir milzīgi kompleksi :(

Apskates laikā vairākkārtīgi man tika pārmests par manu sūdzību internetā un tad sekoja jautājums ne pārāk laipnā formā" un ko tu gribi no manis?"
uz ko es atbildēju- neko.Man tika teikts vērsties pie Dr to es arī darīju...
Neviena laipna vai situāciju paskaidrojoša vārda...Pilnīgi nekādas atvainošanās... Varēja redzēt ka viņa zin,ka paliks nesodīta...
Visa mana vakardienas vizīte nebija vērsta, lai risinātu jautājumu,bet gan lai redzētu manu stāvokli un nepieciešamības gadījumā būtu gatava sniegt atbildes.
Šodien visu dienu gaidīju kādu ziņu no VC4 vadītājas, bet diemžēl nekā...
Skumji...skumji,ka dakteri var kropļot cilvēkus un nenest par to atbildību...
Es uzticēju Dr savu ķermeni un cerēju, ka mans sapnis par pievilcīgu vēderu būs piepildīts...bet nekā... Man bij operācija, tad atkal nabas korekcija...es biju gatava šīs briesmīgās sāpes paciest laba izskata pēc, bet ja es būtu zinājusi,ka mani operēs vēl un vēl...nekad uz to nebūtu parakstījusies...
Mīļās meitenes kas lasāt, šo pirms liekaties zem naža izvērtējiet visu kārtīgi un mācaties no citu kļūdām...
Un ja tomēr izlemjat par labu plastiskajai operācijai pieejiet nopietni Dr izvēlei...
Paldies.

A AnetiteK 24.05.2017

Izskatās, ka manai jaukajai dakterītei ir sākusies nomelnošanas kampaņa:( Var jau būt, ka kaut kas nav 100% izdevies, taču jebkurai operācijai pastāv risks, ka kaut kas var būt ne tā, ar to ir jārēķinās.

Arī es visu dzīvi esmu bijusi apalīte ar ''riepiņu'' un tas bija viens no iemesliem, kādēļ vērsos pie dakteres Tomiševas , jo biju dzirdējusi labas atsauksmes no draudzenes. Teikšu kā ir vienmēr esmu baidījusies no operācijām, bet daktere mani iedrošināja, pastāstīja, ka rezultāts pēc operācijas jāgaida ilgi, apmēram 6-12 mēnešus.
Pēc operācijas, pieejot pie spoguļa raudāju, jo vēders izskatījās pēc krunkaina maisa.. arī man likās, ka kaut kas nav tā, bet pakonsultējos un sapratu, ka tas ir tikai normāli. Sāku ievērot diētu, gāju uz procedūrām, kas ādu padara tvirtāku, jo tāds arī bija ieteikums no dakteres. Gadu vēderu nevienam nerādīju.
Pēc operācijas jau ir pagājis mazliet vairāk kā gads un esmu patiešām priecīga par operācijas rezultātu. Palikušas tikai nelielas pēdas un ir daudz labāk nekā, kad bija lielā ''riepa''.
Ko varu ieteikt? Necerēt, ka operācija padarīs par skaistu, slaidu sievieti, bet saprast, ka ir jāstrādā arī ar sevi.
Iztērēju lielu naudas summu par operāciju un tas bija iemesls saņemties un strādāt ar sevi- ar procedūru un diētas palīdzību.
Esmu patstāvīga VC4 kliente un izmantoju daudzus pakalpojumus un varu teikt tikai vienu, ka tik plaša profila procedūru, operāciju un iespēju sevi samīļot kā VC4 nav daudz :)

Lai veicas dakterīt! :).

A awalanch 25.05.2017

Prieks,ka Jums izgāja labi,
Manu nabu diemžēl nekādas diētas vai procedūras pa vidu nenovietos :(

M MadarX 11.01.2019

Izklausās ka atbildi rakstījis vc4 kāds darbinieks

M MadarX 11.01.2019

Man ar Nonnu arī bija līdzīgi, tikai cita veida operacija, lika atgriezties pēc 6 mēn. lai taisītu atkārtotu operāciju. Bail atkal taisīt pie viņas

A awalanch 19.03.2019

Labàk pie viñas atpakaĺ negriesties- saku pèc pieredzes

P Patiess Fakts 08.04.2021

šausmas, rezultāts briesmīgs. Naudas izsviešana un izskata bojāšana :(

A abiDivi 19.01.2022

Jā, ar Dr Tomiševu ir tāda problēma - neprot komunicēt, atzīt kļūdas un rast veselīgu risinājumu. Viņa uztver visu ļoti personīgi un ieciklējas savā aizvainojumā. Diemžēl. Nesen lasīju rakstu par to cik svarīga ir komunikācija un kā tas ietekmē atkopšanās procesu.
No lasītā arī sapratu problēmas sakni, tagad rūpīgāk izvēlos ārstus pie kuriem vēršos. Nepatīkama pieredze ar Dr Tomiševu

C CoachMMA 16.12.2022

Paldies par šito sudzibu ! Ta ir ar viņu ! Viņa neprot komunicet! Es biju planojis taisit operaciju pie viņas , Bet izlasot šito atsauksme jau vairs negribas ! Dr.Gardovskis ir Ok , bet Dr.Tomiševa gan slikts ķirurgs ! Plusa vel krievu atbalstitaja kas jau tagad jau nepatik , ta ka ja... Skumji...

S SofijaSofija 13.07.2023

Šeit arī mana sūdzība par šo ārsti. Tas ir drausmīgi, šādiem cilvēkiem būtu jāliedz būt ārstam. https://www.sudzibas.lv/veselibas-centrs-4-daktere-nonna-tomiseva-trauma-operacija-c2346820#c2349516

S SofijaSofija 14.07.2023

Mana drausmīgā pieredze ar šo personu. https://www.sudzibas.lv/veselibas-centrs-4-daktere-nonna-tomiseva-trauma-operacija-c2346820

L Ligalii 14.09.2023

Es biju pie Nonas savas retas griez un esmu ļoti apmierināta. Rezultāts ir labs - nu cik labs vinsh var būt pēc tā kas man tur bija pirms tam. Meitenes necerat uz debesu brīnumiem. Plastiskā ķirurģijas iznākums nav atkarīgs tikai no ārsta bet arī no jums un jūsu ķermeņa un dzīšanas. Cilvēks neviens nav simetrisks bet jus gribat un cerat uz simetrisku rezultātu tas vienkārši nav iespējams. Gan dakteres gan masinas Jekaterinas attieksme bija ļoti laba un es kad pirmo reizi biju pie Tomiševas es uzticējos viņai uzreiz tieši tāpēc ka viņai bija laba attieksme un visu paskaidroja un pat atrunāja no nevajadzīgām operācijām kuras sava galva biju saplānojusi kādreiz darīt. Cita arts būtu tieši pierunājis lai uztaisītu naudu bet viņa ne un teica jums to nevajag. Es to tiešām respektēju.
Varbūt ka pašas neesat tas laipnākas un prasat pasaules brīnumus no ķirurga tos jums neviens ķirurgs nevarēs sniegt. Esmu bijusi pie visādiem un man ir visādas pieredzes bijušas un par Tomiševa tikai labu varu pateikt.