www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neveiksmīga operācija+briesmīga attieksme

VC4/ Nonna Tomiseva - Neveiksmīga operācija+briesmīga attieksme

Labdien,
Janvārī jau rakstīju par savu neveiksmīgo abdominoplastiku.
Neilgi pēc raksta publicēšanas ar mani sazinājās VC4 Dermatoloģijas klīnikas vadītāja ar prasību manu sūdzību izdzēst un risināt manu jautājumu ar klīniku.
Sūdzību atzīmēju kā atrisinātu, jo man tika solīts sasaukt konsīliju un manu jautājumu atrisināt.
Lai varētu saprast, kas ir nogājis greizi, man bija jānogaida pusgads kopš operācijas,ko arī darīju.
Man tika teikts, ka pirms sasaukt konsīliju man ir jāaiziet uz vizīti pie Dr Tomiševas, lai varētu saprast kādus speciālistus pieaicināt mana jautājuma risināšanai.
Te nu sākās pats "jautrākais"
Vakar biju uz norunāto vizīti... Dr Tomiševa lika man noģērbties,safotografēja mani,tad paskatījās uz mani un jautāja kas tad man īsti nepatīk?
Pateicu ,ka naba pat ar atkārtoto korekciju nav pa vidu,ka sānos ir briesmīgas krokas ko pat var redzēt zem apģērba un griezuma rēta ir par augstu,uz ko Dr man atbildēja...nu ja tu tā saki...naba...tie ir tikai 3mm...(to uzrādīja ultrasonogrāfija kas tika veikta ARS)
Dr tie ir tikai 3mm man tie ir milzīgi kompleksi :(

Apskates laikā vairākkārtīgi man tika pārmests par manu sūdzību internetā un tad sekoja jautājums ne pārāk laipnā formā" un ko tu gribi no manis?"
uz ko es atbildēju- neko.Man tika teikts vērsties pie Dr to es arī darīju...
Neviena laipna vai situāciju paskaidrojoša vārda...Pilnīgi nekādas atvainošanās... Varēja redzēt ka viņa zin,ka paliks nesodīta...
Visa mana vakardienas vizīte nebija vērsta, lai risinātu jautājumu,bet gan lai redzētu manu stāvokli un nepieciešamības gadījumā būtu gatava sniegt atbildes.
Šodien visu dienu gaidīju kādu ziņu no VC4 vadītājas, bet diemžēl nekā...
Skumji...skumji,ka dakteri var kropļot cilvēkus un nenest par to atbildību...
Es uzticēju Dr savu ķermeni un cerēju, ka mans sapnis par pievilcīgu vēderu būs piepildīts...bet nekā... Man bij operācija, tad atkal nabas korekcija...es biju gatava šīs briesmīgās sāpes paciest laba izskata pēc, bet ja es būtu zinājusi,ka mani operēs vēl un vēl...nekad uz to nebūtu parakstījusies...
Mīļās meitenes kas lasāt, šo pirms liekaties zem naža izvērtējiet visu kārtīgi un mācaties no citu kļūdām...
Un ja tomēr izlemjat par labu plastiskajai operācijai pieejiet nopietni Dr izvēlei...
Paldies.

Aw

An AnetiteK 24.05.2017

Izskatās, ka manai jaukajai dakterītei ir sākusies nomelnošanas kampaņa:( Var jau būt, ka kaut kas nav 100% izdevies, taču jebkurai operācijai pastāv risks, ka kaut kas var būt ne tā, ar to ir jārēķinās.

Arī es visu dzīvi esmu bijusi apalīte ar ''riepiņu'' un tas bija viens no iemesliem, kādēļ vērsos pie dakteres Tomiševas , jo biju dzirdējusi labas atsauksmes no draudzenes. Teikšu kā ir vienmēr esmu baidījusies no operācijām, bet daktere mani iedrošināja, pastāstīja, ka rezultāts pēc operācijas jāgaida ilgi, apmēram 6-12 mēnešus.
Pēc operācijas, pieejot pie spoguļa raudāju, jo vēders izskatījās pēc krunkaina maisa.. arī man likās, ka kaut kas nav tā, bet pakonsultējos un sapratu, ka tas ir tikai normāli. Sāku ievērot diētu, gāju uz procedūrām, kas ādu padara tvirtāku, jo tāds arī bija ieteikums no dakteres. Gadu vēderu nevienam nerādīju.
Pēc operācijas jau ir pagājis mazliet vairāk kā gads un esmu patiešām priecīga par operācijas rezultātu. Palikušas tikai nelielas pēdas un ir daudz labāk nekā, kad bija lielā ''riepa''.
Ko varu ieteikt? Necerēt, ka operācija padarīs par skaistu, slaidu sievieti, bet saprast, ka ir jāstrādā arī ar sevi.
Iztērēju lielu naudas summu par operāciju un tas bija iemesls saņemties un strādāt ar sevi- ar procedūru un diētas palīdzību.
Esmu patstāvīga VC4 kliente un izmantoju daudzus pakalpojumus un varu teikt tikai vienu, ka tik plaša profila procedūru, operāciju un iespēju sevi samīļot kā VC4 nav daudz :)

Lai veicas dakterīt! :).

Aw awalanch 25.05.2017

Prieks,ka Jums izgāja labi,
Manu nabu diemžēl nekādas diētas vai procedūras pa vidu nenovietos :(

Ma MadarX 11.01.2019

Izklausās ka atbildi rakstījis vc4 kāds darbinieks

hartijs 25.05.2017

Man ir veiktas vairākas operācijas, ir paliekošas rētas. Kāja pusotru centimetru vietā tagad 3 cm īsāka. Ko nu, šaut nost dakteri. Pielāgojos, lietoju pēdiņas.
Bet te 3mm novirze. Laikam dāmītei smadzenes nav kārtībā, jāoperē steidzami.

Aw awalanch 25.05.2017

Man ljoti žēl ka Jums tā ir sanācis,bet es apzināti krāju naudu un gāju uz šo operāciju lai uzlabotu sava vēdera izskatu nevis pasliktinātu to.Mans vēders bij diezgan sašļucis pēc 2 bērniņiem.
Klīnikai samaksāju ne mazu naudiņu un man tika solīts, ka operācija dod labu kosmētisko efektu,bet tā vietā mani izkropļoja gan fiziski gan emocionāli :(

Ma MadarX 11.01.2019

Man ar Nonnu arī bija līdzīgi, tikai cita veida operacija, lika atgriezties pēc 6 mēn. lai taisītu atkārtotu operāciju. Bail atkal taisīt pie viņas

Aw awalanch 19.03.2019

Labàk pie viñas atpakaĺ negriesties- saku pèc pieredzes