www.sudzibas.lv Tet Istabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV

Lattelecom - Istabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV

Neiesaku lietot lattelekom pakalpojumus;
Pieslēdzu IT 3 ar ātrumu 10Mb/s, gadu vēlāk paņēmu arī viņu digitālo TV.
Rezultāts tāds ka iztabas antene rāda kvalitatīvāk nekā digitālais TV, un IT ātrums sakritās. Kā izrādās tad kabelis spēj pāraidīt tikai 10Mb/s, bet televīzija paņem apmēram 3-4Mb/s.tagad IT ātrums ir apm. 6-7Mb/, bet maksāju taču par 10 Mb/s.
ieteikums: ja nav citu iespēju, ieteiktu lietot tikai vienu lattelekom pakalpojumu, lai nebūtu kā man.

E

B Baņkieris 01.03.2009

Vecīt!
Vajag uzmanīgi lasīt tehniskos parametrus! Lattelekom skaidri un gaiši raksta, ka ja paņemat Mājas paku 3, tad interneta atrums būs līdz 10Mb/s kur 3-4Mb/s paņem interneta TV!

Un Lattelekom jau nesola konkrētu ātrumu 10 mb/s, bet gan ātrumu līdz 10 Mb/s un tās ir dažādas lietas!
Man arī ir Lattelekom "Mājas paka3" un nesūdzos par kvalitāti!

Pie mums jau pieņemts, ka no sākuma pasūtam pakalpojumu, neiepazīstoties ar tehniskajiem parametriem, bet pēc tam bļaujam un apvainojam uzņēmumu!

J Juris 02.03.2009

Man ari ir Lattelekom Majas paka3 . Viss ir kartiba . Talevizija rada labi un internets darbojas labi.

R RT 02.03.2009

Man arī ir Lattelekom pakete 3, bez problēmām.

Mamma 05.03.2009

Ka nu kura vieta, varbut Riga ari ir bbez problemam, bet ir vietas kur ir ta ka raksta Edijs.