www.sudzibas.lv LMT Nožēlojami

LMT - Nožēlojami

Kad cilvēki sapratīs, ka LMT krapj tautu, jo tālak jo trakāk 1) Mana māsa paņēma i biroju open un visi abgalvoja ari LMT info dienests, kā arī trodeks darbinieki ka i birojs open ir neierobežotu datu apjoms. Māsai pēc 10 gb iztēretajiem viņi samazināja interneta ātrumu lidz 0.99 kb/s. Māsa saka zvanīties un uzrakstija pretenziju lmt. pēc 40 dienām viņi tikai rakstiski man adbildēja. ka Māsa pārkāpj likumu jo lādē mūziku, bildes un filmas. Šis nets pa 19 ls ir domāts tikai e pastam. 2) Manai darbu kolēģej atnāca reikins 115 ls ar lmt formulu ar citu operātoriem varētu veselu mēnesi runāt bez pārtraukuma un atnāks mazāks reiķins.

N navsvarigi 26.11.2008

Maija, var but, ta ir taisniba, bet var but, ka ne, jo tavas kludas kaut kur atgadina Emila kludas un ari sakums ir tipisks ta, ko Emils parasti raksta: LMT krapj tautu! Taa kaa, sorry, es ne visai tam ticu, bet, ja ari tads gadijums ir bijis, tad bedigi, lai gan...

******************************************************************************************************
Augstak minetais kaut ka loti atgadina Emilu. Bet, tik un ta man uz to ir ko atbildet: manam kolegim ar Tele2 atnaca rekins pie 100 Ls, jo vins loti daudz lietoja internetu caur telefonu! Taa kaa, taa jau sita sudziba, no mana viedokla, ir maz ticama, jo gan pec kludam, gan pec taa, kas ir rakstits, atgadina Emilu. Jebkura gadijumaa, jakontrole sevi, cik tu runa pa telefonu, cik lieto internetu un tad nebus sitadu starpgadijumu. Ziniet, loti savadi viss iznak: mans kolegis bija arzemes tala zeme un vinam ir LMT pieslegums. Nav gan formula, bet tik un taa... Vins, nezinadams, cik par to jamaksa, zvanijas no arzemem uz majam un rekins atnaca kadu 70 Ls. Cilveks no arzemem zvanija, bet te Latvija lietojot telefonu rekins 115 Ls. Neizskatas ticami!!! Izskatas jau sis sudzibas izdomatas un ka tik LMT "nolikt". bet var jau but, ka ne... Bet, sitas raksts loti atgadina Emila gara darbu!
Manis minetais piemers par rekinu 100 Ls ar Tele2 norada uz to, ka tads rekins var but da jebkuram un ar jebkuru tarifu planu, ja bezjega runat pa telefonu un lietot internetu ar pieslegumu, kacat viss kaut ko. Ja tiesam cilvekam tads rekins bija, tad tas tikai parad to, cik bezatbildigi cilveks izturejas pret teriniem un kaa neskaitija naudu nemaz! Koroce, plerguloja pa tel un internetu lietoja loti daudz! Te nav tarifu plans vainigd, bet gan cilveks!

A any 26.11.2008

Opā. Maija skolā arī gājusi?

Nu, tas jau paliek smiekligi! Masa uzrakstija pretenziju uz LMT

A Aleksandrs 26.11.2008

Any, tu esi stulba blonda kuce:)

M Maija 26.11.2008

Es, tikai rakstiju, kāda situacija bija māsai! Bēdigi

J jevgēņijs 26.11.2008

Nav svarīgi Ja tu tik gudrs, panem i biroju open, tad redzēsi

E emīls 26.11.2008

Svarīgi, tu esi galīgi debīls visu vainu uz manīm novelt! Nu ko pld par komplimentu

N navsvarigi 26.11.2008

Emīls, es tak neapgalvoju, ka to uzrakstiji tu, bet kludas un teksts loti lidzinas tam, kaa tu to raksti! Nevajag te apgalvot, ka divi dazadi cilveki var taisit loti lidzigas kludas!

Maija, vai ne maija, tas stasts izskatas pec safabriceta! Man viena alga, kas tur ko raksta uz LMT, ja ta ir patiesiba, bet te ir kludas lidzigas Emila kludam, teksts ir loti divains un ari loti lidzigs tam, ko Emils medz rakstit... Masa pasudzejas, atbilde atnaca man... Tas ir ta jocigi! Ticamibas moments zud!

E emīls 26.11.2008

Paldies, es esmu nozieznieks nr1. es visus sūdz'bas rakstu pa lmt HA-HA Tev pašam smiekli nenāk

S savējais 26.11.2008

Maija - arī man bija ibirojs open, arī bija situācija, kad pēc 10 Gb ierobežojuma nets nestrādāja. Taču es uzrakstīju sūdzību, pie tam labi pamatotu un man lauza līgumu bez visādām soda maksām... Varbūt vienkārši jāprot formulēt sūdzību vēstulē LMT, kādā veidā viņi pārkāpj likumu un skaidri noformulēt, ko grib panākt, lai LMT izdara! Ja jūs vai jūsu māsa to nejēdz, tad nav ko sūdzēties te...

M Maija 27.11.2008

Viss pareizi pija pretenzijā, rakstīt vienkārši lmt abgalvoja ka viņi manu māsu laikus esot informējuši, ka atļauts iztērēt 10. gb. tas sanāk ka Māsa maksā 2.ls pa 1.gb. LMT labi nopelna, nju ja bindes kungam arī est vajag tā jau sācis notievēt

S savējais 27.11.2008

Maija - Līgumā ir kaut kas minēts par 10 Gb?! Nav! Tad kā viņi var pierādīt, ka ir informējuši tavu māsu!? Videoieraksts ir?! Vai audio ieraksta?! Ja nav, tad aidā uz Patērētāju tiesību aizsardzības biroju! Visas kārtis jūsu rokās! Vienkārši ir jācīnās līdz galam, nevis jāiesāk un pie pirmās neizdošanās jānolaiž rokas!
Ja nepieciešams, varu pakonsultēt šajā konkrētajā jautājumā - ir interese, iedošu savu e-pastu, vienīgi rēķinies, ka vajadzēs ieskanēt un pārsūtīt man gan savu rakstīto pretenziju, gan arī LMT atbildi!

M Maija 27.11.2008

Līgumā nebija minēts, viņi abgalvoja, ka lmt mājas lapā bija rakstīt.

S savējais 27.11.2008

Ja līgumā nav rakstīts, tad ir pilnīgi vienalga, kur tas ir citur rakstīts! Info mājas lapā var pamainīt, tikpat labi šo info varēja iekļaut jau pēc tā, kad līgums tika noslēgts.. juridisks raksturs un sekas ir tikai tam, kas ir minēts līgumā! Tātad - ja nesaņēmāt vēlamo atbildi, pretenzija nebija pareizi uzrakstīta un pamatota...
Ja gribi cīnīties, iesaku to darīt, nevis vienkārši tukši sūdzēties šajā mājas lapā...

S stūrmanis 27.11.2008

Ja telefonu lieto saprāta robežās, tad rēķins nemaz nav tik liels, kā te runā! Bet ja internets ir vajadzīgs tikai lai kačātu mūziku un filmas, tad reālākais būtu tomēr pieslēgums ar "vadu" nevis caur mobilo operatoru!
Man ir`Lattelekom "Mājas paka3" kurā ietilpst telefons, internets un interneta TV. Ātrums 10Mb/s, vakaros vai naktīs 600MB filma tiek nokačāta 10-15 minūtēs.
Bet mobilo internetu tiešām vairāk lietoju tikai un vienīgi e pastam, jo pat vislielākais ātrums, ko piedāvā LMT nederēs kačāšanai!

M miha 27.11.2008

Runājot par LMT i - biroju open ir ta, pats viņu lietoju kādu pusotru gadu un nav bijušas problemas, vajag filmu noskatīties lūdzu, ta pat ar muzikas kačašanu nav problēmas.Sākuma lietoju maz, jo bija jamaksa par mb(kad vel nebija open) un pēc tam protams ka vairāk.Vienīga lieta kas ietekme ātrumu ir zona, jo sudīgāk ta ir, jo lēnāk strādā.Vot ta.Vēlu veiksmi.

N navsvarigi 28.11.2008

Zorro piedāva ar nules tarifu, bet līdz 31. decembrim tā ir akcija. Anda kā tad nebūs laipni lmt jūs slauc, kā tadus mazus ezīšaus un sponsorējat viņiem algas, jo jums drausmīgi reiķini nāk. es iedošu savu kontu, pārskaiti man to sumu arī būšu laipns! :D :D :D Kam biti vajag visiem cilvēkiem kuriem patik regulēt savas izmaksas un nejustam apčakarētam, kā ari visiem kas draudzējas ar gaslvu.
Komentēja: Emīls 27-11-2008

Palasot sito tekstu, paskatoties kaa vins tika sastadits, kadas gramatiskas kludas tika pielaistas, palieik skaidrs, kas so sudzibu par LMT ibiroj open rakstija! Sudziba pati par sevi jau gatava nejedziba. Masa sudzejas, MAN atnaca atbilde...

E emīls 28.11.2008

Nav svarīgi tu tak esi lohs

A aivixxx 28.11.2008

Nesaprotu juus kur tadi tarifi ok sanak uz citiem operatorim dargi, bet manas sarunas ie vismas menesi kjadas 300minutes un kadas 200 izinas man reikins nak 30Ls uzkatu normali nekaada vaina.

par to Ibiroju nezinu gan es kacaju vazaju vinu liidz man siikais speele veel sepeeles netā nav bijusas nekadas problems, ok atrums arpus pilsetas vareja buut labaks.

A Aleksandrs 28.11.2008

Nu saku ticet par LMT krapniecibu.Tikko iegaju sava majas lapa apskatit rekinu.palika slikti-14 paaugstinatas maksas pakalpojumi uz summu 11.37.LMT operatore ieteica taisit sarunu izdruku, sms sutitas dazados datumos no mana numura.Nekad tadus pakalpojumus nebiju lietojusi, bet te tev davana;(