www.sudzibas.lv LMT Nožēlojami

LMT - Nožēlojami

Kad cilvēki sapratīs, ka LMT krapj tautu, jo tālak jo trakāk 1) Mana māsa paņēma i biroju open un visi abgalvoja ari LMT info dienests, kā arī trodeks darbinieki ka i birojs open ir neierobežotu datu apjoms. Māsai pēc 10 gb iztēretajiem viņi samazināja interneta ātrumu lidz 0.99 kb/s. Māsa saka zvanīties un uzrakstija pretenziju lmt. pēc 40 dienām viņi tikai rakstiski man adbildēja. ka Māsa pārkāpj likumu jo lādē mūziku, bildes un filmas. Šis nets pa 19 ls ir domāts tikai e pastam. 2) Manai darbu kolēģej atnāca reikins 115 ls ar lmt formulu ar citu operātoriem varētu veselu mēnesi runāt bez pārtraukuma un atnāks mazāks reiķins.

E emīls 30.11.2008

Piezvani uz biti info pats pārliecināsies, Es ja visu dienu darbotos ar netu, es iztēretu 50000. gb. Un ingūna LMT ir 100% vainīga. es esmu pārliecināts

N navsvarigi 04.12.2008

Inguna, palasi tekstu, pirms stresot! Es neapgalvoju, ka tavi berni ir vainigi, bet nevar teikt, ka vainigs operators, pirms viss noskaidrojas! Saprotu tevi kaa maati, bet tas neizsledz, ka vainigi var but tavi berni! Noskaidroji, kas vainigs tava gadijumaa?

N navsvarigi 28.12.2008

Inguna, ar ko beidzas tava epopeja LMT sakara? Kas izradijas vainigs galu galaa??

K Kaspiic 26.02.2009

WOW! 50 000 GB/mēnesi iztērētu???? Nedaudz parēķināju: ja lieto i-netu 24h dienā 30 dienas mēnesī - sanāk ~71GB/stundā!!! jeb 20 megabaiti/sec!

Superīgs gan bitei mobilā interneta ātrums! :D

Mamma 26.02.2009

Nu to tak visi zin ka LMT ir augsti tarifi.

M maate 01.03.2009

Man nekad nav bijušas problēmas ar LMT.
Par LMT internetu.. jā, dārgi, bet ko tad var gribēt?? Lai mūziku lādētu iekšā, ņem Lattelecom, arī ātrums būs...
Arī mums darbā ir LMT internets, jo baigā čuhņa, bet ar to rēķinamies, ka būs ļooooti dārgi, ja sēdēsim draugos... :)

A ally 21.04.2009

jā tāda manta tā i-birojs open..-ienīstu
bija man tāds, labi ir ka pārtraucu to līgumu, man filma kačājās 4 dienas..tas ir normāli?
es zvanīju un jautāju kas ko un kāda vaina>? aiznesu pat datoru uz remontdarbnīcu, jo man likās ka datoram kāda vaina, bet tad tehniķis pateica ka dators ideālā stāvoklī, nekādas kļūmes tam nav..
labākais arī tas bija ka man nets gāja tikai no 3naktī līdz 5rītā..
tagad pieslēdzu sev lattelekom tie paši 20ls+labs nets+bezmaksas sarunas...
un LMT darbinieki, kad zvanīju un jautāju par netu vnk meta nost...da nu..tādus pakalpojumus -FUI

D DreamLV 13.02.2010

parādiet tādu firmu kura godīgi strādā!???

R rich 28.02.2010

citēju :''Piezvani uz biti info pats pārliecināsies, Es ja visu dienu darbotos ar netu, es iztēretu 50000. gb."
Ko tu tādu dARI KA VARI IZTĒRĒT 50000 GB ???
VISUS LATVIJAS UZ CITU VALSTU DATUS NOLĀDĒ ????? :d

J Jānis 08.03.2011

LMT ir parazitējoša krāpniekfirma.cilvēkiatsakieties masveidā no lmt pakalpojumiem neesiet muļķi jo agrāk vai vēlāk viņi sāks no jums izkrāpt naudu kā tas bija manā gadijumā iesaku visiem pāriet uz lattelekom, biti, vai tele 2 pakalpojumiem

J Jānis 08.03.2011

Latvijas mobilais telefons ir nožēlojama krāpniekfirma kas mūsu valstī apkrāpj savus klientus. Un dara to ļoti nekaunīgi. Tāpēc uzskatu ka mums apkrāptajiem ir jāapvieno spēki lai šajai krāpniecībai beidzot pieliktu treknu punktu un likvidētu LMT mūsu valstī pilnībā.Atstājot un paplašinot tādus operatorus kā Bite, Lattelekom, Tele2.uc.Izņemot LMT pakalpojuma sniedzējus.Tāpat mūsu valstī ir jāaizliedz šīs firmas sadarbība ar sia Paus Konsults 'jo arīšī firma tāpat kā LMT savstarpēji sadarbojoties cenšas no cilvēkiem izkrāpt naudu piesūtot izdomātus un neeksistējošus desmit gadus vecus vai vecākus rēķinus.Apvienosimies visi kam ir pretenzijas pret augstākminētajām iestādēm un padzīsim aizliegsim šiem liekēžiem un parazītiem darboties mūsu valstī. Iesaku visiem kam bijusi saskare ar šo neliešu firmu LMT un sia Paus konsults droši vērsties pret šo liekēžu bandu un iesniegt prasību patērētāju tiesību aizsardzības centrā un arī EIROPAS CILVĒKTIESĪBU TIESĀ!!! Lai tur jo skaļi izskan šo firmu vārds negatīvā nozīmē un taisnība beidzot uzvar un liekēžu un parazītu darbība tiek apturēta