www.sudzibas.lv LMT Nožēlojami

LMT - Nožēlojami

Kad cilvēki sapratīs, ka LMT krapj tautu, jo tālak jo trakāk 1) Mana māsa paņēma i biroju open un visi abgalvoja ari LMT info dienests, kā arī trodeks darbinieki ka i birojs open ir neierobežotu datu apjoms. Māsai pēc 10 gb iztēretajiem viņi samazināja interneta ātrumu lidz 0.99 kb/s. Māsa saka zvanīties un uzrakstija pretenziju lmt. pēc 40 dienām viņi tikai rakstiski man adbildēja. ka Māsa pārkāpj likumu jo lādē mūziku, bildes un filmas. Šis nets pa 19 ls ir domāts tikai e pastam. 2) Manai darbu kolēģej atnāca reikins 115 ls ar lmt formulu ar citu operātoriem varētu veselu mēnesi runāt bez pārtraukuma un atnāks mazāks reiķins.

N navsvarigi 28.11.2008

Jaskatas, kur telefonuy liec, jo var jau berns aizsutit kadu sms... Nekad nekas sitads nav dzirdets!

Emils, ja es esmu lohs, tad tevi nezinu kaa nosaukt... Iemacies sakuma rakstit latviski gramatiski pareizi, pamacies majas latvieshu valodas gramatiku un tad tik apgalvo kaut ko! Ne komatus mak pareizi salikt, ne vardus pareizi mak uzrakstit... taisa vienas un tas pasas kludas un tad brinas, ka vina rakstus viegli pazit! Analfabet, iemacies valodu!

N NavSvarigi 28.11.2008

Ta tava valoda "tu eso lohs, jus esat idioti u.tmldz." liecina par tavu zemo intelektualo limeni! Vai nu tu esi skolnieks, vai nu bezdarbnieks, kurs cauram dienam sez majas un raksta interneta, cik laba ir Bite.. Ja tev ir pari 20 gadiem, tad ipasi bedigi: sitads vecums un TADS analfabetisms un zems intelekta limenis!
Tu vispar zini, ka pec burta "a" latviesu alfabeta seko "b" burts un tas nav pedejais. Lai jau tev nak normali REIĶINI!

E emīls 28.11.2008

Man, ar biti nenāk reiķini bet ar lmt gan. saproti debīliķi

N navsvarigi 28.11.2008

Kadi tev ar biti var but rekini, ja tu lieto BiFri, dalbajobs tu tads? Ko tu salidzini LMT pieslegumu ar BiFRi? Salidzini BiFri ar okarti, zelta zivtinu, Amigo... tas ir no vienas kategorijas! Tu neizlasi lidz galam tekstu un tik mal savu... Tu atbrauc uz Rigu, redzesim, kas ir dalbajobs. Vai tikai caur internetu esi gudrs?? Es tevi nebaidisu, bet tava vieta es butu uzmanigaks!

A Aleksandrs 28.11.2008

Jau noskaidroju, jo viram tas pat, vins pat sms neprot rakstit;)vinam 3 iazinas par 6.50 un tas ir tikai so menesi.Pakalpojums it ka sutits uz 157, rekinu piestadija no nr.67049994.Pirmdien noskaidrosu visu, var veikt sim karsu parbaudi un tad jau redzes.Tiesam, LMT kaut kas notiek, vai tik nebus tiesam jamaina operators, jo ta ir krapnieciba.Berni nekad telefonu neaiztiek, jo nav jau mazie, ir savi aparati.sitos pakalpojumus es netaisos apmaksat, un vel kas ko sudzes tiesaa?Krapnieciba iista.

E emīls 28.11.2008

Es no tevis pridurak nebaidos. Labi salīdzinam, man bites tīkla ir bez maksas okartei ir savā tīklā 6s bitei ir pluss. uz citiem man 8s okartei 7.9s uz citiem vienādi. tālāk man mobilais internets ir 1.ls uz nedēlu, okartei ir 65s 1.mb. bite atkal uzvar. sms man uz citiem 4.s okartei 6.s

N navsvarigi 28.11.2008

Inguna, nu tur jau ta lieta, ka berni nav mazie... Skatas TV, ierauga kadu reklamu TV vai kada preses izdevuma, un suta sms! Vecaki jau tados gadijumos medz ticet berniem, nevis operatoriem. Tur ta problema!

Emil, iemacies latviesu valodu. Baidies vai nebaidies, bet uzmanigakam es ieteiktu but! Tu nesalidzini BiFri, kura aktivizeta akcijas laikaa, bet biFri vienkarsi, kad ir 2 sant/min uz Bite un 8 sant/min uz citiem tikliem! Es nezinaju, ka okartei ir tadi tarifi! Vecit, tu melo mazak!

N navsvarigi 28.11.2008

Vai bifri, kura nav aktivizeta akcijas laika, arpus visam akcijam, ir kadas prieksrocibas? Ja skatities uz akcijam, tad ari Okartei tagad ir iespeja daziem runat bez maksas sava starpa. Bet, arpus visam akcijam panem un salidzini! Vai BiFri ir draugu grupas iespejasm izveidot?? Ne. bet okartei var un ar maksimalajam atlaidem 20 cilveki sava starpa var runat par kaut kadiem 1.6 sant/min. Tie ir 20 cilveki! Es internetu pricipa pec mobilaja neizmantoju, jo man ir majas nets! Man papildus terini nav vajadzigi! Un sms uz citiem tikliem okartei nav 6 santimi! Melot mazak vajaga, analfabet !

N navsvarigi 28.11.2008

ja es gribu, es sasledzu 20 cilvekus viena grupa un runaju ar viniem par pazeminatajiem tarifiem! un uz citiem tikliem okartei ir tariifa plans ar 7.5 sant/min. Ta tad, tikls kvalitativaks, terinji kaa minimums nav lielaki, ja nelieto internetu.

N navsvarigi 28.11.2008

Ja ari terini ir par kaut kadiem santimiem lielaki, tad tikla kvalitate ir ta verta! Viss! diskusija ar tevi izbeigta! Tu nemaki normali diskutet, tu pat rakstit pareizi nemaki, REIĶIN!

A Aleksandrs 28.11.2008

bet ja aparats visu laiku pie maniim, visi vainu uzvel berniem, bet kad parbaudis sim karti, tad redzes, ka nekas nav sutits.Te palasot ari redzu, ka tadi pakalpojumi tiek pierekinati ari citiem.Interesanti tas, ka nekad neko nesutijam, regulari parskatiju rekinu, bet sito menesi peksni pat 14 dazadas dienas izsutijusi esmu?Ari virs, kurs pat rakstit tadas neprot kartigi:)Kuriem interneta nav apkersies pie rekina sanemsanas par savadam summam.Domaju, nebusim tadi vienigie, kuriem berni visu sasuta.

E emīls 28.11.2008

Bifri tā nav akcija vislaik būs pa brivu bites tīklā, jo nav jau brīnums ka saucās bifri- runā brīvi

E emīls 28.11.2008

Tur, nav runa pa dažiem santīmiem, ja būtu es vēl acis pievērtu bet ar biti ietaupi, kādus 25.ls lmt pa jums ņirgājās, Un ar biti nekad neatnāks jums neralas sumas. Es tagad runāju pa pieslēgumiem. Un ja runā pa kartēm, es piesaistiju 5.klientus un bite man uzdāvināja 2500, sms uz visiem tīkliem. Un bifri 1s pa ienākošo zvanu un akcijas laikā 3. s Un es Mobilo internetu bieži izmantoju, kad darbā esmu. Mājās man ir bites vadafon internets 7.5. mb/s un man neuzliek ierobežojumu pēc 10. gb kā to dara lmt un lmt arī lēnāks nets nekā bitei tikai 3.5 mb/s

N Navsvarigi 30.11.2008

Inguna, es pats esmu bijis berns un esmu taisijis podus ar Lattelekom rekiniem un pec tam zverejis bez maz vai, ka es nevienam nezvaniju! Es neapgalvoju, ka Tavi berni ir vainigi, bet nevar apgalvot, ka LMT ir vainigs. Nav tiesibu kadam uzlikt vainu, kad nekas nav pieradits! Kad parbaudis SIM karti un atklasies, ka av sutits, tad varesi vainot LMT, bet, kamer tas nav atklajies, ne vienu nevar vainot! Citadak, vainosi LMT, bet izradisies, ka vainigi berni un, ko tad tu darisi??

Emil, ta bija BiFri laiciga akcija, kuras laika vareja pieslegties pie BiFRi un runat uz Biti ta, ka neatnemas kredits! Nebutu bijis tas akcijas, ne viens to BiFri nenemtu!

S savējais 30.11.2008

Emīl - citēju: "Un es Mobilo internetu bieži izmantoju, kad darbā esmu. Mājās man ir bites vadafon internets 7.5. mb/s un man neuzliek ierobežojumu pēc 10. gb kā to dara lmt un lmt arī lēnāks nets nekā bitei tikai 3.5 mb/s "

Mājas lapā gan izlasīju ko citu:
„Vodafone Mobile Connect” tarifu plānu pamatā ir godīga lietošanas politika, lai nodrošinātu pakalpojuma ātrumu un uzticamību visiem mūsu klientiem. Ja lietošana ir pārmērīgi intensīva (vairāk nekā 5 GB mēnesī “Standarta” tarifu plānam un vairāk nekā 10 GB mēnesī “Pro” plānam), mums vajadzēs lūgt klientu samazināt pakalpojuma lietošanu, informējot par to ar SMS. Ja lietošana joprojām būs intensīva, Bite patur tiesības ierobežot pakalpojuma ātrumu"

Ko teiksi uz šo?! :D

E emīls 30.11.2008

Ir tāda lieta nav svarīgi, bet nevar kačāt tikai caur ddc+ un tamlīdzīgām programām, bet pa taisno kačā cik uziet un telvīzīju netā arī skaties cik uziet es šinī mēnesī esmu jau iztērējis 3000 gb.

A Aleksandrs 30.11.2008

tu, nav svarigi, neaiztiec manus bernus un pievaldi savu muti.Ja tu proti sudus taisit, tad nedoma ka visi kaa tu un tavs lmt sudus taisa.Tad jau nebutu te diskusiju.Man lmt neatbild par iegadato mazcenas mobilo jau vairak par menesi.Kapec?Es caur tiesu panaksu liguma lausanu un vel vini samaksas par krapsanu.

M maris 30.11.2008

Jā, pilnībā varu piekrist autorei par i biroju, jo man ir tieši tas pats variants! Tā kā ir sanācis, ka esmu daudz mājās, tad protams, lietoju i biroju gandrīz visu dienu un apjoms man ir ļoti liels, un man notika tas pats, pēkšņi samazinājās ātrums, tagad ir tā, ka inbox.lv e pastu man ver vaļā aptuveni 3min. Kad vairakkart izzvanijos uz lmt, man paziņoja, ka esot pārsniegts datu apjoma limits!!! Esot jāgaida nākamais mēnesis un tas automātiski pāries normālā režīmā! Gaidu!!! :)

E emīls 30.11.2008

Nem vadafon un tev nebūs Jāgaida, nākamo mēnesi

S savējais 30.11.2008

Emīl - beidz runāt muļķības! Pirmkārt 3000 Gb sasniegt pa mēnesi ir praktiski neiespējami! Tas pirmkārt. Otrkārt - apjomam nav nekādas starpības, vai tu to sasniedz skatoties pa tiešo Tv internetā, vai lejupielādējot kaut ko. Apjomu fiksē programma, ar kuras palīdzību tiek konstatēts un uzskaitīts, cik daudz Gb Tu mēnesī esi lejupielādējis un augšupielādējis. Stipri šaubos, vai programma šķiro, ko Tu skaties netā, ko lejupielādē un ko augšupielādē! Tā, ka vienkārši BEIDZ MULDĒT!!!
Mari - ja līgumā, kas ar Tevi noslēgts, nekas nav minēts par 10 Gb ierobežojumu, un ja vēlies lauzt līgumu ar LMt, tad to var ļoti vienkārši izdarīt - vienkārši jāuzraksta pamatota sūdzība LMT. Ja nevēlies lauzt līgumu - tad nav variantu, gaidi nākamo mēnesi... ;)
Inguna - vispirms aizej uz LMT un visu noskaidro un pēc tam izgāz netā savu žulti uz LMT!!! Šodien ir pirmdiena - kad noskaidrosi, tad uzraksti, kur un kāda vaina bija!!!