www.sudzibas.lv Jelgavas Krekli Uzmanīgi ar vīnu Jelgavas Baltajos kreklos

Jelgavas Krekli - Uzmanīgi ar vīnu Jelgavas Baltajos kreklos

Piektdienas vakarā, (naktī no 24.uz 25.oktobri )iegriezāmies ar draudzeni uz divām stundām Baltos kreklos lai noskatītos koncertu un iedzertu glāzi laba vīna.Jāsaka šī nav pirmā reize, kad esmu šajā klubā dzērusi vīnu, bet nekad nav bijis slikti, jo no šī dzēriena man vispār nav raksturīgas nekādas blakusparādības, pat ja būtu izdzērusi divas pudeles! :)Un tātad, otrajā stāvā koncerts, bārs ļoti noslogots, nogājām uz pirmo stāvu lai pasūtītu šo dzērienu.Pirmais kas mūs pārsteidza pasūtot vīnu bija glāzes kādās tas tika ieliets-milzīgas, no kādām savos nu jau pāri trīsdesmit gadiem nekad nebijām dzērušas.Parasti pie cita bārmeņa tas ticis pildīts tradicionālajās vīna glāzēs, parādot pudeli no kādas tiek ieliets.Bet tā kā garastāvoklis bija labs, visā notiekošajā pat neiedziļinājāmies, jo gan jau bārmenis kā sava amata pratējs zin ko dara.Jāsaka no skata mēs absolūti nealkoholiķes(sievietes bez kaitīgiem ieradumiem), turklāt absolūti pie skaidra prāta bijām, mājās pat vīna nebija, tāpēc izlēmām iedzert klubā.Es pasūtīju sauso vīnu, draudzene pussaldo.Vīni gan nebija uz bāra letes novietotajā cenrādī, tāpēc paļāvāmies uz bārmeņa gaumi.Pasniedzu par abiem dzērieniem 20Ls, no kuriem man ar plašu žestu bez čeka tika izsniegti trīs piecinieki(15Ls).Naudiņu izdošanai precīzi nemanījām no kurienes bārmenis izņēma.:) Jāsaka 2.50Ls par vīna glazi Jelgavā ir pietiekoša summa, lai no šī vīna nesaindētos.
Nākošajā dienā man bija jāstrādā(darbs ar klientiem), tāpēc paldies Dievam man bija pietiekami daudz prāta, lai otru glāzi nepasūtītu.Kā viens no iemesliem man šis vīns negaršoja, turklāt man ļoti sāka slāpt, tāpēc pārgāju uz ūdeni, kaut pirms tam nebija nekas pat ēsts.

Pēc tam mājās no rīta bija ļoti slikta dūša, ja būtu bijis ko vemt, būtu vēmusi arī naktī, bet kungis bija tukšs.Sāpēja galva, tā kā pie pagirām, un neticēsiet-tikai no vienas vīna glāzes!Lieki teikt, ka darbā ar cilvēkiem viss garastāvoklis bija samaitāts, jo klientu klātbūtnē man skaļi burkšķēja vēders.Zvanīju draudzenei, kā viņai, bet tā kā salauzta ar sāpošu galvu guļ, kaut arī bijām dzērušas atšķirīgus dzērienus, tikai viņai vakarā bija šķidrs vēders(pēc viņas teiktā nav teikts ka no vīna, varbūt tikai sagadīšanās), bet toties visu dienu līdz vakaram sāpējusi galva(to vakar pastāstīja).Zvanīju sestdienā arī par analīžu nodošanu, bet izrādās tādas Jelgavā neveic, tā vismaz atbildēja Centrālajā labaratorijā, Zemg.prosp.15, jo citas vietas kā jau sestdienas dienā nebija sazvanāmas.

Varbūt es šeit saasinu situāciju, jo mūsu gadījums nebija tik tragisks kā varēja būt.Un godīgi sakot tas nelabums uz vakaru jau bija pārgājis, protams galva, nu ja, sīkums taču it kā, iedzers tableti, pārejoši.Bet visvairāk sāpina tas pāridarījums, jo nekad taču tā nav bijis no vīna, vismaz ne man.Kāpēc mums tā bija?Varbūt citiem tiešām ir Ok? Varbūt tas vienkārši bija ļoti lēts vīns, bet mūsu organismi pieraduši pie kvalitatīvāka?

Nevēlos negāciju novelt uz visiem bārmeņiem Kreklos, jo ir taču arī cilvēki godam.Tikai tāds rūgtums palicis, ka vairs tur negribās iet, vismaz alkohols tur vairs netiks dzerts no mūsu puses.
Cilvēki, esiet uzmanīgi! Domājiet par savu veselību!

S Shuumis 27.10.2008

es nez kaa jums bet viins sucks es vismaz ar dzekiem braucu tur un dzeram visiiti un nav ne vainas ne galva nesaap ne kas

M Mārīte 27.10.2008

Nesapratu, kas par vīnu sucks?
Atvainojos par kļūdiņām, ātri rakstot neiedziļinājos tekstā, bet skatos nav sliktāk kā citiem.:)

1 123 27.10.2008

Vispār dīvaini...itkā, bārmenim, lai uzvārītos, diez vai kreisais vīns būs laba peļņa, jo reti kurš ČBK vai citā klubā aktīvi dzers vīnu, tur tākā vairāk šampīts, visīts, rums...nu tā...Tapēc neticu, ka viņš iepirks kreiso vīnu(vai šķaidīs) un gaidīs, kurš to pasūtīs...Bet dīvaini...Labi, ka atmiņas zudumi nebija, tas būtu ļaunāk:)

E es 27.10.2008

Vīns ir specifisks, jo īpaši sausais, tas jādzer tikai zināmas izcelsmes, jo viņu ir tik daudz un dažādu, bet pirmo reizi dzirdu, ka no glāzes vīna var palikt slikti...labāk krogos ņemt vīnu veselu pudeli, jo tas nav pieprasīts un nav zināms cik ilgi viņš ir stāvējis atvērts varbūt jau tur ir notikusi kāda ķīmiska reakcija...

M Mārīte 28.10.2008

Tur jau tā lieta, ka saldu vispār nedzeru(tikai ēdu kūkas utml).Tā jau ir tiem gaumē atšķirīgajiem!:( Man tiešām sausais vīns pat organiski periodiem prasās, paretam, bet šajā reizē bija spēcīgs atgrūdiens!
Viskiju, konjaku, šampanieti nelietoju, tikai vīnu! Paldies par padomu, varētu piekrist "Es" komentāram.

I Ilze 29.10.2008

Manām paziņām pēc Jelgavas 4BK 1.stāva bāra bija atmiņas zudums.Dievs vien zina ko viņas bija dzērušas, nu vienīgi bija iestiprinājušās jau kādā prezentācijā pirms.No kā var rasties atmiņas zudums, kas izpaužās kā agresīva, nekontrolēta uzvedība?Cik saprotu, kaut kas kombinācijā ar šampi.

N navsvarigi 29.10.2008

Nav ko staigat pa klubiem un dzert!!

T taspats 24.11.2008

tieshi taa, ja dzer viinu, tad labaak pasuutiit pudeli, jo viina pudele nedriikst buut valjaa ilgaak par 3-4 dienaam, ko daudzi baarmenji neieveero, veidojas kjiimiskas reakcijas, kaut uzliek to korkjiiti -tas nepaliidz...vieniigi tie speciaalie!!!

E es 27.03.2009

nekad neņemiet klubos un bāros vīnu... jūs vienkārši nestādaties priekšā cik ilgi tā pudele attaisīta vaļā tur ir nostāvējusi...:D atvainojiet - bet gribas parēkt!

E es 27.03.2009

īpaši dumajiem - nekad pēc stiprajiem alkoholiem nedzeriet vājos, tobish - pēc vodkas iedzert šampi nozīmē atmosties bez filmā nākošajā dienā..:D

E es zinu 30.05.2009

Mēs ar draudzenēm uz Krekliem ejam bieži un ik pa laikam tur arī paņemam pa kādai glāzītei, un ziniet, 2 reizes ir gadījies līdzīgi, ka no vienas glāzītes nākmajajā rītā čābīgi uz visu atlikušo dienu. Slikta dūša un galva sāp tā, ka varētu nosprāgt - NO VIENAS GLĀZĪTES!!! Un mēs nedzeram vīnu. tur kkas nav ar to alkoholu!!! Neiesaku nevienam to tur lietot!!!

A Andrejs 30.05.2009

Nu Mārīte gan laikam ir baigā ņēmāja, ja pat no divām vīna pudelēm nav pilnigi nekādu blakusparādību...:)))))Labāk jau saki taisnību, ka abas ar otru družku, arī rūditu alkaholiķi, aizgājāt poķeli salāpīt, bet tā kā pirms tam bijāt 3 dienas likušas vaļā uzdzīvot, tad saprotams, ka no vienas vīna glāzes poķeli salāpīt nevarējāt...nu tāpēc jau arī pa nakti vēmi, kas tur ko brīnīties???Iesaku nākamo reizi aiziet uz tuvējo ''točku''pēc kā nopietnāka, tad arī varēsi pa nakti čučēt saldā miedziņā bez vemšanas ...Lai veicas???

P People.com 30.05.2009

...mūsu organismi pieraduši pie kvalitatīvāka vīna, nu jau gan rēka parāva, šo murgu lasot.Pats strādājau minētajā iestādē un pat zinu, kas un kāpēc cenšas mūs nomelnot!!!Zinu šīs dāmiņas, regulārās kluba apmeklētājas, kas nāk tur meklēties, regulāri aprijas kā cūkas un taisa bardaku, kad viņām aizrāda un izlingo ārā, tad sāk šeit zākāties!!!Kauna nav tādām mātītēm!!!

B BIGs 30.05.2009

People.com apsveicu ar atgriešanos!

M Mārīte 30.05.2009

Kaut kas dīvains man kopš ilgiem laikiem lika ieskatīties tieši tagad šajā portālā! Nu protams, šeit notiek manis nomelnošana! Pirmāmkārtām, People.com, es neesmu nekāda regulāra kluba apmeklētāja, es klubus vispar neapmeklēju, un kopš tās reizes neesmu pat kāju tur spērusi, murgs kaut kāds! Tu saki zini mani, neko sev, vēl izlingo ārā, vēl dzeru, nekartības ceļu, diez kas nav!Neko sev kontingents jūs tur apmeklē.Jā, starpcitu es nākošajā dienā arī policijā iesniedzu sūdzību, visādam gadījumam, absolūti atklāti.
Vienigais ko pareizi pateici, mans organisms pieradis pie kvalitatīviem vīniem, es tiešām dzeru reti, bet ja lietoju vīnu, tad dārgāku un kvalitatīvu, tā ir mana brīva izvēle.
Nomierinieties, es jūsu klubā acis nerādu! Pazinēji!:DDD

P People.com 31.05.2009

Kā tad, varbūt izlasi vēreiz rūpīgāk sevis rakstīto textiņu, citēju-Jāsaka šī nav pirmā reize, kad esmu šajā klubā dzērusi vīnu, ko nu stāsti, ka klubus reti apmeklē...:))))Kaut kas Tavā sūdzībā, cienījamā Mārite man šķiet dīvains, nu tā vien gribas domāt, ka ne jau vīnā vaina, bet kaut kāda personiska rakstura atriebība kādam klubā strādājošam personālam, nu nezinu, man ir tādas nojautas...Runājot par atpazīšanu, tad jau vnk sakritība iznākusi, ja neesat manis minētās dāmites, tad jau viss kārtībā...:)))))))Jauku šo saulaino brivdieniņu!!!

M Mārīte 31.05.2009

Murgs, es neatceros pirms cik gadiem atvērās Krekli, varbūt biju pirms desmit, vēl pirms pieciem un vēl nesenāk, tas nenozīmē dumjais pusisi vai meitene, ja līdz Tevīm neaiziet, ka jāapmeklē klubs intensīvi.Un man te nevienam nav jātaisnojās, jūsu personālu nepazīstu.Pirms tam vienmēr bija superīgi bārmeņi, kas pat parāda no kādas pudeles un ko ielej, nekad nekādi sliktumi pat no kluba vīna nebija, tas runājot par iepriekšējiem gadiem.Bet pēdējo reizi(2008.gada oktobrī)kluba apakšējā bārā kaut kas nebija īsti, mums tā kā kādām dzērājām tika pasniegta dzira, vienkārši kaut ko ielēja, nezinam pat ko.Punkts.

D devo4ka 31.05.2009

...punkts, teica ārkārtīgi iedomīgā pūsle Mārīte un aizgaja uz 4 baltiem krekliem iešaut kādu vīneli:D:D:D