FlySiesta - Aviobiļetes

Neiesaku nevienam pirkt aviobiļetes FlySiesta.lv mājas lapā! Vismaz maksājot ar kredītkarti on-line!Pats nesen atradu manuprāt normālu piedāvājumu lidojumam pāri okeānam un izvēlējos maksāt ar kredītkarti. Tik tālu viss ir labi. Nākamajā dienā arī biļete bija klāt (par ko gan prasīja papildus 2, 50 un pašam saņemt birojā netiek piedāvāts). Bet brīnumi sākas, kad apskatījos kartes konta izdruku - summa, kas reāli ir noņemta bija par ~17 Ls lielāka nekā mājas lapā redzēju un kas arī tika atsūtīta reizē ar apstiprinājuma vēstuli!Kad zvanīju un mēģināju noskaidrot, atbilde bija - mēs tirgojam biļetes, bet ja Jums ir kādi jautājumi par maksājumiem, zvaniet uz Lietuvu! Mums te nav nevienas atbildīgās personas, tikai operatori!Problēma ir faktā, ja īstanībā nauda tiek noņemta nevis latos, bet gan litos. Un, ja tajā dienām kurss nosvārstījās uz nepareizo pusi, tad sanāks maksāt vairāk... Bez tam, ja maksājums nav konta valūtā, var būt arī zaudējumi sakarā ar to...Esiet ļoti uzmanīgi ar šīs mājas lapas piedāvātām iespējām! Citviet (piem., letasaviobiletes) cenas var atšķirties tikai minimāli, bet ņemot vērā, ka maksāsiet latos un piegāde arī var nebūt obligāta, rezultātā sanāks pat izdevīgāk!

U

E evuks 11.04.2008

Vajadzēja no sākuma uzzvanīt un uzprasīt, vai arī izlasīt noteikumus. operatori arī nekad neiesaka norēķināties ar kredītkari, bet veikt pārskaitījumu.

V Vita 17.04.2008

ar rynair.com tādu problēmu nav :)

A AndrejsŠķesters 23.04.2008

vēl nezinu. Būs vajadzīga Lisabona, Raynair lido uz Porto, bet ne Lisabonu. web-lapā piedāvājums it kā latos. Starpība, piemēram, ar Cassandru starpība ap 50LVL par labu FlySiesta.

Z Zakis 11.07.2008

Es arī flysiesta iegādājos biletes, viss ok, ne santiima vairaak nenopleesa:) Nu jaa tie 2.50LVL ir jaasamaksaa, bet ja es dziivoju 60km noRīgas tad man izdeviigaak ir ka vinji pieved!

S sanda 13.12.2008

man vislabāk patīk avio.lv. tur cenas arī parasti ir viszemākās!

L luu 27.02.2009

Bet tagad tacu elektroniskas biletes, priekskam piegade??

D Dzhan 16.04.2009

uzhe mnogo raz pokupala na fly siesta i nikogda ne bilo problem.

U Uģis riktigais 16.04.2009

Štrunts par naudu, ka tik ličene gaisā turas! Ja gadijuma lētajiem avioreisiem ir ierebis pilots, tad štrunts ar visu naudu...:D

A anita 10.05.2009

Pilnīgi piekrītu raksta autoram, ka ar Flysiesta nevajag saistīties.
Krāpnieku firma. Man atsūtīja rēķinu, kurā bija teikts, ka ja skaitīšu ar Swedbank, tad biļeti saņemšu pēc trīdesmit minūēm.Naudu pārskaitīju, bet biļeti tā arī nedabūju. Zvanīju uz norādītajiem tālruņiem. Latvijā teica, ka vainīgi leiši, bet viņu tālrunī atbildēja, lai zvanot uz Latvijas tālruni. Tas pretīgākais, ka netaisījos braukt izklaidēties, bet aizvest bērnu uz ilgi gaidīto un cerēto tenisa turnīru.
Nezinu diez vai dabūšu naudu atpakaļ, bet soda punktus par neierašanos uz turnīru gan.

D Daisy 10.05.2009

Esmu daudz iepirkusies online, bet šitā gan nav gadījies! Domāju, ka ja tajā lapā Tev uzrādīja summu LVL, tad tā ir gan viņu darīšana! Plus vēl ja tas is starptautisks norēķins, valūtas kursu maiņai nevajadzetu Tevi ietekmēt (ja vien viņiem noteikumos nav atsevišķs punkts par to), jo tā ir B2C (business to customer) sale, un privātpersona vienmēr atrodas lzdevīgākajā pozīcijā no likuma viedokļa (nezinu par Lv, bet internacionālajos darījumos - noteikti)! Varbūt vari pamēģināt sazināties ar Patērētāju aizsardzības dienestu!

I Ilona 11.05.2009

Nopirku biļetes caur i-netu uz vasaru- Madridi. Naudu par konvertāciju gan paņēma, jo izrādās jāmaksā litos. Lidostā drošības pēc pārbaudījām, vai esam " sarakstā". Apliecināja, ka ar biļetēm viss kārtībā. Par bagāžu teica - limits 20 kg un rokasbagāaža- 12 kg.Nu tiktāl o.k. Vēl noskaidroju, ka Fly siesta ir tikai kā starpnieks, bet reāli lidojumu veic čehu kompānija.Lidošu pirmo reizi ar šo kompāniju.Vai kādam ir pieredze ar bāgāžu vai lidmašinu drošību?

D dendijs 03.07.2009

Nu protams, Flysiesta ir starpnieks, tāds pats kā jebkura tūrisma agentūra. Czech Airlines jau ir aviokompānija, kas izlpilda lidojumu.

E ES 27.07.2009

Man par flysiesta ir tikai tas labākais, ko teikt. :)

P PETERIS 12.01.2011

Daudz esmu pircis un lidojis, bet FlySiestā nopirktās biļetes, ja gadīsies atcelts lidojums kādā lidsabiedrībā
Jums nāksies iziet pazemojuma un nekaunības kalngalus lai atgūtu naudu. Attieksme nekāda, informācijas TLF 45.san/min. Rīgā tikai meitenes operatores kuras neko nelemj, kantoris Viļņā un nekaunība fantastiska. Padomājiet pirms pārskaitat naudiņu.

V ValdisTīrons 11.04.2011

Pilnīgi piekrītu-krāpnieku kompānija, janvāra beigās nopirku biļetes uz Lieldienām, vajag samainīt, bet tas nav iespējams, jo manā e-pastā nav atnākuši nekādi dati (pasūtījuma nr. utt.).No ārzemēm sazvanīt nav iespējams un uz vēstulēm arī viņi neatbild.Pagājuši jau vairāk nekā divi mēneši, bet, , dārgie biļešu andelmaņi, , neliekas ne zinis.Valdis

L laiks ir nauda 02.03.2012

Viennozīmīgi krāpnieki. Arī es tiku piekrāpta

G Gausais 04.07.2012

Man nepaziņoja par termināla maiņu Ņujorkā. Ne elektroniski, ne pa mobilo. Ja nebūtu saņēmies nekaunību un līdis bez rindas -nokavētu. Uz sūdzībām arī neatbild. Stipri prasti.

N Normen 11.08.2015

Pilnīgi garām! Nekad nepērciet aviobiļetes caur kompāniju FLY SIESTA.LV '.Viņi neparko neatbild vai jūs aizlidosiet vai nē. Nopirku caur internetu biļetes jau nedēļu nav apstiprinājuma, katru dienu zvanu, bet man saka gaidiet, bet šodien tas ir pēc veselas nedēļas man pasaka -jūs nekur nelidojiet atskaitīsim jums naudu. Tāda sajūta ka viņiem vajag tikai tavu naudu pagrozīt! Pats nezinu ko darīt vai var kaut kur sūdzēties jo viesnīcu ko rezervēju jau zaudēju. TĀ kā sūtiet caur jebkuru citu firmu tikai ne caur Fly Siesta! Lūdzu tālāk no nelaimes.!

č Čupakabra 11.08.2015

Ja savelk kopā dažādus dzirdētus, lasītus, piedzīvotus gadījumus, tad tā vien liekas, ka tur, kur ir leiši, leišu firmas, tur ir problēmas.