FlySiesta - Šantāžisti

FlySiesta man atsūtīja biļeti uz Londonu, bet kļūdas dēļ no mana konta netika aizskaitīta nauda viņiem. FlySiesta mēģina ar policijas palīdzību pret mani uzsākt kriminālvajāšanu un draud ar cietumsodu! Es viņus taču nepiespiedu man izsniegt biļeti, nepārbaudot grāmatvedībā, vai maksājums ir saņemts. Tagad man jāmeklē advokātu, jo kuram gribas nonākt aiz restēm par 141 eiro. Turklāt man var uz visu mūžu fiksēt kriminālsodāmību oficiālajos reģistros, nevarēs ieņemt vēlētus amatus utt. Vai jums ir kāds padoms? Man ir reāli bail.

G

E Erps 12.07.2015

Vecīt neķer kreņķi un guli mierīgi!
Šie tevi vai nu mēģina vienkārši iebiedēt, jo paši ir pilnīgi muļķi, bet pazinās, ka faktiski Tu viņus vari vispār pasūtīt d..t!
Kriminālsods par konkrēto nodarījumu "nespīd" nekādā variantā!
Tas sūda kantoris neko vairāk kā civilprasību par savu 141Eur atgūšanu izvirzīt nevar pat ja viņi ies uz tiesu!
Padomā pats: Tad jau mums būtu pilni cietumi ar "kriminālajiem" kas neatmaksā dažnedažādus kredītus!
P.s. Tomēr iesaku ar viņiem kontaktēt un atrisināt radušos situāciju bez liekiem konfliktiem. Lieta nav tik sarežģīta un summa smieklīga.