www.sudzibas.lv Flysiesta.lv Krāpnieku kompānija

FlySiesta - Krāpnieku kompānija

Ar FlySiesta nevajag saistīties.Krāpnieku firma. Man atsūtīja rēķinu, kurā bija teikts, ka ja skaitīšu ar Swedbank, tad biļeti saņemšu pēc trīdesmit minūēm.Naudu pārskaitīju, bet biļeti tā arī nedabūju. Zvanīju uz norādītajiem tālruņiem. Latvijā teica, ka vainīgi leiši, bet viņu tālrunī atbildēja, lai zvanot uz Latvijas tālruni. Tas pretīgākais, ka netaisījos braukt izklaidēties, bet aizvest bērnu uz ilgi gaidīto un cerēto tenisa turnīru Čehijā.Nezinu diez vai dabūšu naudu atpakaļ, bet soda punktus par neierašanos uz turnīru gan. Būšu par lielu naudu nopirkusi soda punktus.

I ilze 24.08.2009

Mums ar šo aviokompāniju arī saistās nepatīkamas atmiņas.Pēc septiņu mēnešu pavadīšnas Spānijā ar mīļoto cilvēku nolēmām atgriezties Latvijā paciemoties pie saviem tuviniekiem pasūtijām biļetes mēnesi iepriekš, apstākļi sanāca tādi ka no šīm biļetēm laicīgi atteicāmies, bet naudu protams atpakaļ neviens neatdeva.Esam pilnīgā šokā jo kā šī firma var paturēt naudu par neizmantotiem pakalpojumiem ja piedevām atsaka biļeti uzskatu laicīgi, labi piekrītu ka var ieturēt kādus procentus bet ne jau visu summu kas nav maza...Saprotu ar krīzi katrs mēģina izdzīvot kā var bet ne jau apkrāpjot pa tādām summām uzskatu ka par to ir jārunā un jācīnās.

M MAX 01.02.2010

Я пользовался услугами этой компании, билеты конечно возвращать нельзя (это же логично), вы покупаете "супер-эконом" класс.

А на будующее вам совет, смотрите какие авиакомпании там в поиске используются (Finnair, Airbaltic) и.т.д., и покупайте билеты на те-же даты, только с официальных сайтов, так проблем будет меньше.

M MAX 01.02.2010

Да кстати там везде написанно (мелким шрифтом) что билеты возврату не подлежат !

L laiks ir nauda 02.03.2012

Arī man bija problēmas ar atgriešanu, info saņemšanu un biļetes saņemšanu. Nekompetentu analfabētu kompānija!! Vairs nekad ar šo šaraškina kompāniju neielaidīšos!!