www.sudzibas.lv Flysiesta.lv Avio biļešu rezervācija

FlySiesta - Avio biļešu rezervācija

Pasūtot biļetes uz Kanādu caur Skyscanner to cena tiek pārbaudīta caur "Tripsta", bet nākošajā minūtē cienijamā FlySiesta paziņo ka šī cena vairs nav derīga un tagad tā ir par 20-40$ lielāka.
Negribu apgalvot, bet liekas ka tas ir šīs firmas maskēts krāpšanas mēģinājums, jo pamainot reisus atkal mainās cena. Ar to viss nebeidzas, nākošajā solī tiek izmesta ziņa kaut kur ir kļūda un lūdzu sāciet no jauna.
Loģiski ka vajadzētu būt kļūdai, jo informācija par pasēm vispār netiek prasīta.
Ir jāinvestē normālās programmās un tikai tad ir jāpiedāvā šādi pakalpojumi. Ja nav naudas, tad jāpiedāvā pakalpojumi tikai Eiropai, bet nevis jāčakarē klientu laiks.
Var jau būt ka man vienkārši nelaimējās, bet ar šo kantori vairs nekad savu laiku un nervus netērēšu un Jums neiesaku. Mani draugi un paziņas arī nē.
Skyscanner uzrādītais links uz kādu angļu brokeru firmu izrādījās ok un viss tur notika minūšu laikā un bez problēmām.

E