www.sudzibas.lv Flysiesta.lv Viltotas aviobiļetes

FlySiesta - Viltotas aviobiļetes

Pasūtīju Aviobiļetes, pa šķietami lētu cenu. Gan saits, gan arī saņemtajā dokumentā apstiprinājās, ka biļetes ir paredzētas lidošanai. Pēc nedēļas, kad bija laiks apstiprināt lidojumu (CHECK-IN'oties) Izrādījās, ka biļetes nav nemaz paredzētas lidojumam, bet gan autobusam. Uzreiz zvanīju uz to bodi, kur pacēla sieviete. Izskaidrojot situāciju un nekavējoties saņēmu atbildi "VISA DRĪZĀK TUR IR NEPAREIZI IZTULKOTS." Kā šādas aplamības vispār varēja nākt prātā! Kompānija, kas tirgo aviobiļetes aizmirsa piebilst, ka pārdot biļetes uz autobusu. Kredītkaršu informācija arī ir jāieraksta aizdomīgā viņu saitē norādītājā lauciņā, tā vietā, lai pārsūtītu lietotāju tālāk uz oficiālo bakas mājaslapu. Neiegādājieties neko šajā bodē.

D

L leader 11.01.2016

Nu kompānija tomēr ilgi strādā.