www.sudzibas.lv Viasat Uzstaadiita mistiska maksa

Viasat - Uzstaadiita mistiska maksa

Kraapnieki gan vini ir!!! Pirms 2 gadiem paneemaam VIASATU ar standartliigumu, ka pirmajaa gadaa maksaajam 6ls un otrajaa gadaa- 13ls(ar visu PVN paaugstinaasanu), tagad liigums beidzies, nu zvanam siem, ar taadu domu, ka komplekts pats kaa taads ir izmaksaats un pakalpojums buus leetaaks-bet se tev nu bija 16LS meenesii, kas esot it kaa standartabonentmaksa, kur logika?Visu komplektu maksaajaam par 13ls, bet tagad uzstaadiita mistiska maksa, kas it kaa esot abonentmaksa, ja neapmierina, sleegs nost vispaar!Nu cuukas, kas atliek, kodeet valaa nelegaali!!Sitaa vini smauc tautu, noteikti veersiisos TAUTAS BALSII!!!NETICIET VIASATAM, KRAAPNIEKI!!!

D

A albis 23.08.2009

vajadzētu paprovēt vērsties ''Bez tabu'', kā tad būtu viņi jau viena banda.es arī lauzīšu ar 'viasat'' līgumu.pāriešu uz lattelekom, vismaz nets strādā labi, maksāt arī vienai anštaltei ērtāk.

K krēkis 24.08.2009

Esmu Viasat kliets jau 6 gadus.Sākumā abonēšana bija kādi 10 Ls, bet tagad jau maksa ir 15.50, kādreiz reizi gadā kartes abonēšana bija 5 Ls, tagad jau 10 Ls. Viņi strādā tikai uz jaunu klientu piesaistīšanu. Ilgadējiem klientiem paceļ tikai abonēšanas cenas!Varētu jau arī padomāt par ilgadējiem klietiem un ieviest kautkādu atlaižu programmu. Tādēļ gaidu kad ieviesīs Lattelekom virszemes televīziju. kur 30 kanālus varēšu skatīties par 6 Ls mēnesī.Ceru, ka drīz šis mantrausīgais kantoris izputēs, jo domāju, ka nevien viens izdarīs izvēli par labu virszemes TV.

B Baņkieris 24.08.2009

Man ir Lattelekom mājas paka3 /telefons(lattelekom tīklā sarunas bez maksas), internets (10Mb/s) un interaktīvā televīzija/. Par visu kopā maksāju 30Ls mēnesī! Nekādu problēmu un ja problēmas rodas, tad tuvākajā laikā (24 st.) visas problēmas tiek atrisinātas, pat līdz mehāniķa ierašanās!

I ilmārs 24.08.2009

VIASAT kantorītis ir nesolīda firmelr.KLIENTUS ŠMAUC ACI NEPAMIKŠĶINOT!Viņu talr.67060404 ir maksas, jo nav LATTELECOM, BET GAN KAUTKĀDAS FIRMELES!

RAMONA👀 03.09.2009

man kolēģis arī gribēja pārtraukt līgumu, bet viņi ne un ne...turpina atvilkt naudiņu, lai gan viņš jau sen parakstījis līguma pārtraukšanu, kas ir iespējams pēc tiem diviem gadiem :)
pašai ar mistiskas maksas. Sākās ar to, ka pirmajā gadā 6ls, bet otrajā ar 12 vai 13, bet tagad ir pāri 17ls.Viņi neko nedara, lai noturētu esošos klientus, tikai, lai jaunus piesaistītu.Nevaru sagaidīt, kad beigsies, tas līguma laiks:)
un vēl vēlos piebilst, ka esmu saprotoša lielā vēja laikā, kad nerāda, jo tomēr tas šķīvis kaut kur uz jumta karājas utt, bet pēdējā nedēļā manā krajā vējš nebija, bet katru dienu raustās kanāli, izslēdzot viņu ārā, ar istabas antenu labāk rāda, nekas neraustās. Par kvalitāti esmu sašutusi - ja prasi bargu naudu, dod atbilstošu kvalitāti. Man vecāki par kabeli 7ls maksā, tur nekas neraustās!!

D Dace 16.09.2009

par to raustiisanos tik tiesaam, tas ir regulaari no VIASAT puses, ka kanaali raustaas, sie tik atbild pasu vainu, kur ta nu man Viasat, kaiminam, vecaakiem un visiem nez kaapeec raustaas, laikam pasi tos skiivjus tricinam, mulkjiibas tas kantorelis ne par ko neatbild!!!

E Emilija 25.09.2009

Man Viasat ir pusotru gadu, nekas neraustās. Maksāju savus 10Ls mēnesī plus pieslēdzu vēl dažus kanālus klāt. Kanālu izvēles ziņā viasat gan ir labs ;)

RAMONA👀 21.10.2009

fils laikam viasat darbinieks.

A antra 22.10.2009

Es arī kļuvu par VIASAT klienti, trešo gadu.Ai kā māk apmuļķot savus patstāvīgos klientus!Akcij otram modēmam, kurš itkā par brīvu(Ha, kas Tev deva), tikai neviens nebrīdināja, ka aboniments tiks paaugstināts pirmajam līgumam.Atbildot uz jautājumu cik jāatmaksā par līguma laušanu, rodas iespaids, ka es maksāju par 5 modēmiem...Es kalendārā katru dienu skaitīšu lai varētu pārtraukt šos neizdevīgos līgumus.

L Liva 11.12.2009

Vispār, patiešām būtu uzmanīgāk jālasa līgums. :)
Tur tas viss ir uzrakstīts - ka pēc līguma termiņa beigām sākat maksāt attiecīgo "standarta abonēšanas maksu". Viltīgs tas līgums - jā. Bet viss ir pēc līguma.

Starp citu, tai līgumā ir arī rakstīts, ka pēc līguma termiņa beigām var pārsleģt līgumu un pieteikties jebkurai akcijai - piemēram šobrīd skatīties visu to pašu pa 9.90. :)

K KOKO 23.05.2011

67060404 numurs ir gan Lattelecom. Skat. www.numuri.lv .