www.sudzibas.lv Viasat Slikta kvalitāte

Viasat - Slikta kvalitāte

Labdien vairāk nevaru paciest divreiz diena jārausta strāvas adopteris signāls pēkšņi pazūd tad parādās ja nevarat nodrošināt ar normāliem dekoderiem klopejiet to bodi ciet ples tikai naudu un kvalitāte nekāda ari filmas vienas un tādas pašās man ir satelītam dekoderis openbox ne raustas signāls ari nezūd ja tiešam kautkas nemainīsies būšu spiests griezties tiesa par naudas izkrāpšanu jo maksāju korekti. Visu cienu bet es nejokoju!

05.03.2023

R RoTI 08.08.2023

Tieši tā: 'Viasat Latvija' jeb tagad 'Home3', ko pārvalda bite.lv pilnīgi ņirgājas par latviešu valodu, ierunājot tekstu no angļu valodas uz latviešu valodu. Ir sajūta, ka cilvēks, kurš lasa šo tekstu, nav pat beidzis vidusskolu un izlasījis nevienu daiļliteratūras grāmatu, jo pilnīgi neizprot vārdu un teksta jēgu, ko lasa. Runātājs neatšķir šauros un platos 'e' un 'o'. Neprot lasīt datumus, gadsimtus, laiku. Piemēram: datumu 21.06.1886 lasa: 21 punkts 06 punkts 1886. Laiku 18.30 lasa: 18 punkt 30. 19. gs - 19.gadsimtu lasa: 19 gs. Vārdu Ziemeļ vai dienvidpols un citus šauro 'o' lasa kā ar plato 'o' (piem. ota, ola...) Un tā var minēt n-tos piemērus. Runātājs tekstu lasa no lapiņas bez nekādas saprašanas, ko lasa. Pilnīgi neiedziļinās sižetā, lomās, tekstā. Un šādu latviešu valodas kropļošanu kanālos 'Epic Drama', 'Viasat History', 'Viasat Kino Comedy' u.c. pieļauj Latvijas TV uzraugi un izplatītāji. Ārprāts! Tad jau labāk lasīt tikai subtitrus, nekā klausīties šādu runātāja murgu latviešu valodā.