WorkInUk - Krapshana

Sveiki!
Bridinu-ja kads doma stradat UK-un grib stradat caur so agenturu-liela varbutiba ka izteresiet kadu 1000 LS un atgrieziisaties LV... Firmas direktors Mihails Isakovs ir krapnieks!!!-suta uz UK-sola darbu bet rezultaataa "fig vam" atseezat tur liidz peedejam paundam un "kaput"... . Es ar draudzeni, kaa arii meenesi pirms manis- mans teevs-bijam tikusi Uk caur vinjiem-bet taa un nedabuujaam darbu... KAA ARII TAJAA VECAJAA MAAJAA VEEL ATRADAAS TAADI PASJI 8 CILVEEKI NO LV-KURIEM ARII NETIKA PIESKIRTS DARBS (tie 8 arii griezaas caur so firmu)!!!
TIka rakstiitas sudzibas un lugumi par palidzibu vinjam- bet nekaadas atbildes no vinja netika sanjemtas...

K

X xxx 26.11.2008

Es ar mēnesi atpakaļ aizbraucu caur workinuk, iztērēju 700 Ls, un atgriezos pēc4 dienām mājās, pilnīgi piekrītu, ka Mihails Isajevs - krāpnieks, par ko viņu jānosoda, viņš pēc tam vēl acīs ksatās un piedāvā jau braukt bezmaksas atkal uz UK.

M mariks 06.10.2009

mani šī firma - Daugaupils filiāle - iekārtoja darbā uz sezonu 2007.g. celt tērauda teltis. par iekārtošanu samaksāju 75ls. nopelnīju un esmu apmierināts. bet izskatās, ka vairs viņa nemaz nepastāv.

J jur4iks 22.02.2010

es arii caur D-pils filiaali braucu straadaaju jau gandriiz divi gadi Londonaa, samaksaaju arii man liekas ap 80Ls + celjsh ap 40Ls biljetei