www.sudzibas.lv WorkInUk Informācija

WorkInUk - Informācija

Jau kādu laiku meklēju darbu ārvalstīs. Esmu kontaktējies ar vairākiem tiešajiem darba devējiem un darbā iekārtošanās aģentūrām, bet atsauksme diemžēl diezgan zema. Cik noprotu viņi nav pārāk ieinteresēti runāt ar darba meklētājiem, kas neatrodas uz vietas. Tā uz dullo negribētos braukt. Vai kāds zin, vai ir vērts ielaisties ar kādu no Latvijas darbā iekārtošanas uzņēmumiem? Ja jā, tad ar kuriem būtu vērts un no kuriem jābēg pa gabalu? Dažus gadus atpakaļ klīda dažādi šausmu stāsti par darba meklētāju nedienām. Kāda šodien ir situācija šajā jomā? Jau iepriekš visiem pateicos.

A Argo Feldmanis 03.05.2008

Iesaku braukt uz Islandi strādāt, darba ir pietiekami, jāzin valoda Angļu.

E Eriks 04.05.2008

...neiesaku braukt uz Islandi. Tur atri var noklut zem statu samazinasanas...dzivosana darga...tu tur vinu acis esi 0, pat ja zini anglu valodu...pilniga vienaldziba attieciba pret cilveku...labak pasam tepat Irija vai Anglija...

E Eriks 04.05.2008

...tapat neiesaku meklet darbu, ja pats esi arzemes, caur vollars.lv. Sludinajuma rakstits, ka jasamaksa 160 ls, jo asot janokarto Home offis un jaiemaksa par dzivosanu. Kad ludzu palidzibu, tad teica lai samaksajot tos 160 tad tikai saksot meklet. Nevar saprast, kam isti ir vajadzigi tie 160 lati, vai lai nokartotu dokumentus vai ari lai vins saktu meklet darbu. Ari es atrodos Irija un censos sameklet darbu caur firmam, bet laikam jau ir liela atskiriba, vai esi te vai esi uz vietas, pie viniem. Varbut te mes esam mazi trollisi. Atskiriba jau ir ta, ka vini nevar mus te ta "noslaukt" ka vajadzetu. Ar to jau ari musu firmas atskiras no arzemju firmam, ka musejas tevi pa prieksu noslauks un tad pametis kaut kadu darbeli. Arzemju firmas tev iedos labu darbu, lai pec tam varetu panemt no tevis tik, cik vajadzes. Iesaku norisket abitus.lv, varbut vini tev palidzes. Es te ari vel cinos...velu veiksmi

V Viesis 05.05.2008

Ja, lielaka dala to kantoru ir krapnieki vai ari uz to pusi. Ja nav uzticamu draugu vai radu gala, tad bus pagruti, bet viss ir iespejams tikai jarok. Ja ir vismaz videjas valodas zinasanas, tad nevajadzetu but problemam pasam atrast tikai jabut uz vietas. Nu protams lidzi jabut nelielam kapitalam. Lai veicas!

J Jazeps 06.05.2008

Vai kads ir kaut ko dzirdejis par firmam Abitus un Personnel Recruitment?

L Liene 27.05.2008

Par Abitus nezinu, bet par Personnel Recruitment ir tikai labs iespaids

A aldis 27.05.2008

Izskatas ta, ka driz visiem sitiem kantoriem darba bus pilnas rokas :(((

A agris 17.06.2008

Mūsdienās nevienam nevar uzticētieties, pat sev:)

J Janis 15.08.2008

Es ari gribetu ko dzirdēt par ABITUS it ka daudz piedavajumu, bet atsauksmes nedzird.Iespējams ka laba firma, ja butu slikta tad jau kāds būtu nolicis.Ar Vollaris braucu kadreiz 8 gadus atpakal, es biju parsteigts viss bija OK.Dzivosana bija super, darbs ari, bet satiku citus kas bija atbraukusi ar so firmu sūdzejas ka viniem bija sudigi kamēr neatrada ko pasi sakarigu.

V Valerijs 08.12.2008

Karoche Misha pochti ne prichem Rabotajet s agenturoj v uk ..

shansi 50 na 50 ... udachi

J Juris 08.12.2008

Let me work it - let me work shit!

S SaulceriteKrumina 08.12.2008

Visas firmas ir krāpēji, jo īpaši GP Recruitment, Vollars...varu nosaukt vēl...Viņi domā kā nokāst naudu un pēc tam neliekas ne zinis.UK sen nav ko darīt, labākajā gadījumā kādi 200Ls varēsiet nolikt mēnesī un tas ir labākajā, pilnīgi nopietni

J janis 18.01.2009

mihails savu darbu izdara, bet kad jau eshi uk tad tikai palaujies uz agenturu, tieshaam50 na 50.visi grib nopeelnit kapeec lai misha negribeetu?

G golda 05.03.2009

Personnel Recruitment- man ari par so firmu tikai labs iespaids..!!

A andris 05.03.2009

Kura tad butu ta sfera Islande, kur darbs pieteikami.

A Aivars 05.03.2009

Neielaidieties ar sia DIJA, viņi tikai izkrāps no Jums 30Ls par līguma noslēgšanu un nekādu darbu Jūs nedabūsiet un līgumā būs teksts, ka viņi nekādu atbildību par rezultātu nenes un tādējādi izlasot Jūsu parakstīto līgumu, jebkurš advokāts tikai noplātīs rokas un pateiks, ka palīdzēt nespēj, jo pats esat tam piekritis.

A ARNIS 20.04.2009

Ar, Abitus, palidzibu aizbrauca 2 cilveki uz Holandi viss OK .Vini nem 180 ls, bet viss jamaksa banka un ligums ari labs ja kas var tiesaties .

R risink 21.04.2010

izvelieties tikai firmas ar licnci! saraksts ir ieksh nva.gov.lv. Mans pazina brauca caurs GP recruitment un neko, nostradaja savus meneshus zemenu vaga, sapelnija kadam laicinam, kamer lv doma atrast darbu...muguru, kamer ielocijis, traks var palikt, darbins gruts, bet alga nak