Meklēšanas rezultāti

Forum Cinemas - Tiek atņemts ēdiens ( Komentārs)

Tiek atņemts ēdiens Kinoteātra "Cinamon" darbiniekiem ir tiesības konfiscēt fotokameras, videokameras, ārpus kinoteātra pirktus produktus un citas aizliegtas mantas. BET Darbinieki konfiscētās mantas ATDOS pēc kinoseansa beigām.

A AHA 31.03.2009
Komentāri 37 Kino / Teātri

LMT - Nezinu ( Komentārs)

Nezinu Nav svarigi tev nedalec mums LMT neintresē, ko tu vari abgalvot, tādas muļķības! Mēs visi pazīstam mūsu LMT, kā viņi kilientiem naudu zog. Krāpnieki... Vot tu esi bērns un tev iedod konfekti ar nodomu ka tevi 6x apčakarēs tavs dārgais LMT.

Bite - Slikts tikla parklajums ( Komentārs)

Slikts tikla parklajums Tauta, mazak ticiet visam tam reklamam! Ja gribat izvertet, ka strada katrs operators, iegadajieties no katra operatora pa vienai prieksapmaksas kartei un jums klus skaidrs, kas ir kas. Preteja gadijuma, jums ietis sudu papira un reklama paradis to kaa gardu konfekti!

Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji! ( Komentārs)

Un es te necentos panākt to, lai bērnus tagad likvidē no sabiedrības, bet nu zini, dēļ tik aprobežotiem cilvēkiem, kā tu, par to jau var mierīgi sākt diskutēt. IR JĀCIENA UN JĀRĒĶINĀS VIENAM AR OTRU. Tu pasaulē nedzīvo viens. Arī suns ir tiesīgs izskrieties un izstaigāties, dzīvot bez mūžīgā uzpurņa. Tiem, kam pašiem nav dzīvnieki, tie arī var tik briesmīgi izteikties- jāiemidzina, jāiemidzina... suns cilvēkam ir kā ģimenes loceklis, tu iztēlojies, ja tavs bērns nozags veikalā konfekti, vai...

B beibe 16.10.2008
Komentāri 129 Apģērbs

www.file.lv - ( Komentārs)

Pēc neoficiāliem, bet tuvu stāvošiem avotiem file.lv ir uzrādīta apsūdzība, acīmredzot autortiesību jautajumos. Esot konfiscēti visi serveri un citi datori. Ja tas tā ir tad šis trakeris arī ir beidzis savu eksistenci uz visiem laikiem. Sūdzaties cik gribat, bet ja likums tiešām pārkāpts, tad lietotājiem arī var klāties visādi. Burvīgu dienu. Izejat ārā! Sāciet dzīvot pa īstam!

Z Zebirgs 25.08.2008
Komentāri 31 Internets

Nikni suni bez uzpurniem un kaklasiksnam - Briesmas ( Komentārs)

Ja, sunu apkarosana tiesam nenotiek tik labi, ja vispar notiek.Dzeris soferis dabun riktigu sodu, bet par suni bez uzpurna, ja tas rej uz cilvekiem, nav tik liels sods jamaksa.Sunus tadiem tiesam vajadzetu konfiscet un iemidzinat pie arsta uz saimnieka srekinsa.

A Artis 01.08.2008
Komentāri 118 Dzīvnieki