www.sudzibas.lv Forum Cinemas Tiek atņemts ēdiens

Forum Cinemas - Tiek atņemts ēdiens

04. 09. 2008 filmas "blēži" laikā tiku praktiski aplaupīta. Kas to veica? Forum cinemas darbinieks. Startatēģijair šāda: darbinieks nepārbauda somas pirms ieiešanas kinozālē, lai atklātu nelegālo pārtiku, kas pirkta stockman, bet tikai pēc tam, kad jau esi kinozāle un filma gandrīz sākusies ( lai nav laika vairs iziet ārā un apēst) tad nu darbinieks gan steidzas klt un ar kāru aci ņem nost. Lai jau šim labi garšo, principā vairs neko nepirkšu forum cinemas, tāpat cerības rada riga plaza.

K kkk 05.09.2008

Nu bet ir tak norādījums, ka nedrīkst ienest pārtiku. Par ko tad īsti ir sūdzība???

A AHA 05.09.2008

Sūdzība par to, ka jātsavina ēdien pirms ieiešanas zālē nevis pēc.

L Loljiks 05.09.2008

Vai filma iet astoņas stundas, ka nevar bez ēšanas iztikt? Nāk ar ēdieniem uz kino un tad piecūko zāli!!!

A AHA 05.09.2008

Ja esi nopircis savu super big popkornu Forum Cinemas, tad adminstrācija ļaus tev grauzt visas filmas garumā, bet ja tev ir ienesta konfešu paciņa, kas nopirkta turpat Stockman, tad atā atā.

E Es 05.09.2008

Vajag sagaidīt kad filma sāksies un tad vilkt ārā savas konfektes. :D

K kaka123 19.02.2016

Esmu tā darījusi!

Tagad ir opcija "stukači", ja viņus kaitina, ka ēd blakus viņi var aizsūtīt sms uz 1189 norādot FC zāles nr un traucēšanas iemeslu, piemeram "kāds 6 rindā 15 vietā skaļi ēd no āras ienestu ēdienu, kas nav atsavināts pirms ienākšanas" un atnāk darbinieki ar lukturīšiem un tev visu atņems. :D

W Welcome to The Jungle 05.09.2008

Zane, padoma, kas notiktu, ja pirms filmas visiem parbauditu visas somas u.t.t bardaks un rindas stundu garumaa. saubos vai ari tev peksni naks un bez iemesla raknasies pa somu + ja tev ta partika ir iepakojuma, neskarta, nez vai nems nost. Vienmer visam ir savs iemesls.

M mjā 05.09.2008

Dīvaini, cik ir apmeklēta Cinema, vēl nav manīts, ka darbinieki pārspīlēti vaktētu, ko cilvēks ēd. un pirms filmas šamējos vispār zālē neredzu. varbūt skaļi grauzi savas končas? tjipa, pati izprasījies?

T toony 05.09.2008

Nekad nav tā bijis 3 gadu laikā - i čipsi ir nesti iekšā i ēsti - darbinieki iekšā neiet. Un nav ko stiept neatļauto pārtiku, ja nemāk pareizi noslēpt.

A AHA 05.09.2008

nu nē konfektes nebija somā, bet blakus, kur kinoteātrī ir vieta pudelei. Kā Mjā teica pat nepaspēju "skaļi pagrauzt končas". Konfektes tika konfiscētas vēl pirms vispār kādu ieliku mutē, būdama zālē (darbinieki operatīvi), labi, ka dažas biju pagaršojusi pirms iešanas kinoteātrī, vismaz zināši kā garšoja pirmoreiz nopirktās konfektes. Tā, mīļīši, tagad katru jūsu kustību uzraudzīs Forum cinemas operatīvais nelegālo ēdienu atņemšanas dienests. Vairāk negribu apspriest šo tēmu, lai jau darbinieki grauž manas konfektes. Cerams šis info noderēs, ka Forum Cinemas darbinieki ir aktivizējusīes uzraudzībā.

p.s. tas pats darbinieks vēlāk jau filmas laikā pustumsā vēlreiz ienāca un pārmeta aci pār skatītājeim, vai kādam vēl nav kas nelegāls:)

R ReaL 09.09.2008

Tu vispaar saprot ka darbiniekam nav nekadu tiesiibu parbaudiit tavu somu, to var izdariit tikai ar tavu atlauju vai ar izzinu no prokurora? Ja vinsh piespiediis tevi radiit kas tev ir tur ieksha, vinju var iesudzeet tiesaa! A tas ka vin6 tev atnema edienu, kuru ir aizliegts ienest ir pilniigi pareizi!

M Mareks 10.09.2008

Es nesaprotu tu pirmo reizi biji kino vai kā? Tā reāli neviens nepārbauda, bet zālē darbinieki mēdz ienākt, kaut vai, lai parbaudītu vai nav kaut kāda ārdīšanās utt. un nekur jau nav teikts, ka viņiem pārtika jāatņem pirms seansa, pirms ieiešanas zālē. Laikam esi iedomājusies sevi kā primadonnu, ka visi tik tevi uzrauga

M Momis 14.09.2008

Es pats strādāju kinoteātrī un mans pienākums ir regulāri pārbaudīt:
1) Kārtību zālē (kājas uz krēsla, ārpus kinoteātra iegādata pārtika, iereibuši klienti utt.)
2) Skaņu
3) Bildi
4) Titrus
Tā kā nevajag stāstīt, ka darbinieks sēž zālē ar nolūku atņemt Tavu pārtiku. Personīgi es nekad rokās klientu pārtiku neņemu, es uzaicinu klientu doties ar mani ārā no zāles, un tad lai jau viņš pats vai met ārā/apēd/atdod bērniem/pārdod vārdu sakot dara ar to, ko vēlas + končas neviens nost neņem, bet kebabus/burgerus/čipsus gan.
Un pirms celt sūdzību, vajag iepazīties ar kinoteātra iekšējās kārtības noteikumiem.

P predo 16.09.2008

Es gan mierīgi filmas laikā notiesāju savas sviestmaizes.
Es taču neiešu pirkt neveselīgo kolu un popkornus vai tās krāsainās želejkonfektes.Vajag prast ēst pa kluso:))))))

A ally 16.09.2008

es arii mieriigi coronu izdzeeru bez probleemaam..

Vagons Komā 04.11.2020

slimiķis

K Krotow 04.11.2008

Paiku ienest tur var bez problēmām. Tikai nav ko sarga priekšā zīmēties ar centrāltirgū pirktās siļķes un loku izpakošanu. Un popkorna čabinatajiem reizēm gribas sadot pa seju. Dēļ viņiem pat filmu nedzird.

R Roberts 02.01.2009

Nu ja kautkas nepatīk Forum Cinamas! Tad ir jāiet uz jauno alfas Cinamon! Man tur bija šāds gadījums filmas sākumā nebija skaņa cilvēki div reiz gāja teikt kad nav tad atkal parādījās skaņa kad beidzās filma katram kas bija uz to filmu iedeva ielūgumu ar kuru var iet uz pilnīgi jebkuru filmu! Vai tad citos tā darītu?

E exezz 11.01.2009

Dzeriet -dzeriet šņabīti pa virsu končam un šampanieti pa virsu popkornam! Ha-ha. tie kopa nesadzīvo :0PP
P.S. Pilnīgi piekrītu Marekam

S savrups kinomīlis 24.02.2009

Ak Kungs!
Kad esmu badā, es labāk palieku pie savas plazmas, DVD un/vai avi failiem, tad varu ēst ko gribu, kad gribu un cik gribu - ja gribu... Bet tas ir satruacoši, ka ir tādi izbadējuši dabinieki, kas skraida, konfektes konfiscēdami. Viņi taču traucē baudīt kultūras industrijas produkciju.

A AHA 31.03.2009

Kinoteātra "Cinamon" darbiniekiem ir tiesības konfiscēt fotokameras, videokameras, ārpus kinoteātra pirktus produktus un citas aizliegtas mantas. BET Darbinieki konfiscētās mantas ATDOS pēc kinoseansa beigām.

A aloha 13.04.2009

.. vai tieshaam tik gruuti iegaumeet noteikumus?un tieshaam, filma tac neiet 8njas vai vairaak stundas, ka bes eeshanas nevareeti istikt?
mums x atkal sieviete bija tik ceela, ka speeja isvilkt no somas desas lunkji, marineetu gurkju burku, maisi un pat margariina paku..what a f... ? viennosiimiigi atbalstu to, ka rijamo, lai apmekleetaaji atstaaj kaut kur aarpusee vai vienalga kur, nevis stiepj sev liidsi iekshaa kinosaalee un lai taas buutu konfektes vai masaaki krikumi.
atvainojos, shim laptopam nedarbojaas Latviesu alfabeta peedeejais burts, visu cienju.