www.sudzibas.lv Forum Cinemas Ļoti slikts serviss

Forumcinemas - Ļoti slikts serviss

Labdien,

paldies par sabojātu vakaru!

Es ļoti labi saprotu jūs un jūsu darbinieci Betiju (vaditaja) , kura ļoti labi un atbīldigi Pilda savus pienākumus.

Mēs ar ģimeni bieži (3-4 reizes mēnesī) apmeklējam kinoteātri forum cinemas, kas mūms ir viens no veidiem labi pavadīt laiku. Kātru reizi iejot uz šo kinoteātri es uzradiju sāvu derīgo gan qr kodu, gan fizisko dokumentu.

11.03 mes nopirkam biļeties ar sievu Luxe Kinozālē, organizējam auklīti kura pieskatīs 2 bērnus un ļoti gribējām labi pavadīt laiku forum cinema kinoteātrī, bet steigā es, aizmirsu savu māku (ar dokumentiem) mājas. Bet man telefona ir gan pases bilde, gan id bilde un 90% gadījumā mani ielaiž veikalos, teatros un pārejas vietas uzradot bīldi telefonā un qr kodu. Ir protams gadījumi kad atbildīga persona prasa fizisko dokumentu un tad es to uzrādu. Bet ta sanāca šoreiz, kā es aizmirsu savus dokumentus mājas, un kinoteatra dariniece betija nekadigi negrīBeja ieiet situācijā, pec uzrādīta qr koda un id kartes bildes telefonā, un nekādi negribēja, izņēmuma gadījumā, ielaist mūs ar sievu kinoteatrā, ņemot vērā kā tas jau bija vakara sianse un nebija nevienā cilvēka.

Es biju ar mieru aizbraukt pēc sianses līdz mājam un atgriezties ar fizisko dokumentu, bet cienījamā darbiniece betija negribēja nekadigi ieiet situācijā un kaut vienu solīti aiziet pretī, iestājoties principiālā pozīcijā - "es jus nelaidīšu, jo jūms nav fizisks dokuments".

Protams, tas ļoti mani aizvainoja, jo mes izterejam laiku atbraucot, samaksājam naudu par biļetēm, organizejam auklīti berniem, un deļ kautkāda st*lba dokumenta mūms sabojaja vakaru.

Šis gadijums man liecina, ka forum cinemas darbiniekeim ir uzpļauties gan uz klientiem, gan uz savu menedžmentu, jo apvainots klients, pieprasīs naudu atpakaļ un vairs neies uz tadu vietu, un atstas negatīvo atsauksmi, no ko uzņēmuma vadība arī zaude.

Lūgums atgriezt man naudu par biļetēm kā arī lūdzu atvainojieties, par sabojātu vakaru, jo godīgi vairs negribās atgriezties un labāk izbaudīt laiku citos kinoteātros.

Paldies par sapratni.

Ņikita

N

Komentāri (8)

M Marky84 12.03.2022

Kurš vainīgs, ka aizmirsāt dokumentu? Tikai tu! Kāpēc jūs visi domājat, ka ikvienam ir pienākums jūs saprast? Riskēt pārbaudes gadījumā samaksāt sodu un tikt atlaistam. Stulbie cilvēki! No stulbuma viņa sabojāja sev vakaru, zinot par dokumentiem un kādam citam vajadzētu atvainoties un atdot naudu.

A Antila 12.03.2022

Tas, ka citās iestādēs Jūs ielaiž ar dokumenta bildi, nenozīmē, ka tā būs visur citur. Saprotams, ka darbiniece negribēja problēmas. Kā būs ja tagad visi nāks bez dokumentiem ar argumentu, ka "manu draugu gan ielaida" vai "visur citur mani ielaiž ar dokumenta bildi". Dokumenta fotogrāfija nav dokuments, tāpēc šoreiz darbiniecei bija visas tiesības Jums atteikt.

N Nikita K. 12.03.2022

100% piekritu Jums un arī uzstājos par to kā jārada fizisks dokuments (ja to pieprasa).. bet, ir gadījumi dzīvē, un ar Jūms tas arī var gadīties, kā steigā vai zapārā varat aizmirst to dokumentu.. un iestādes darbinieks ir cilvēks nevis mašīna, un laipni paludzot un izskaidrojot situāciju, bija cerība, kā, tīri cilveciski, pajies pretī.. bet darbinieks principiāli uzstajas uz savas pozicijas "nē, es Jūs nelaidīšu jo man ir uzpļauties uz Jums un uz jūsu problemam un uz mānu menedžmentu" (jo tas arī ir zaudējums kompānijai)

Kāpēc izņemuma gadījumā nevarēja pieverst aci un ielaist cilvekus un nebojat tiem vakaru.. jo šīs fizisks dokument netiks gan parbaudits, gan ne uzko baigi neietekmē... reāli domajet kā 22:30 vakarā, zālē, ar ieročiem ieietu policija pārbaudot visiem setifikatus ar fizisko dokumentu...? nu comon..! ir jābut kautkads objektīvs uzskats, nē?

Grībetos Jūs dzirdēt, kād Jūs tādā pašā vai līdzīgā situācijā nokļūsiet un kā Jus sevi jutīsiet... :)

A Antila 13.03.2022

Šaubos, ka tādā situācijā kādreiz nonākšu, jo personu apliecinošs dokuments (pase) man vienmēr ir līdzi, vienmēr pārbaudu pirms iziešanas no mājas, vai man tā ir. Īpaši zinot, ka eju uz kino vai jebkur citur, kur dokuments obligāti jārāda.
Turklāt līdz ar Covid sertifikātu kā dokumentu var uzrādīt autovadītāja tiesības.
Un nav runa par to, ka tieši šajā konkrētajā gadījumā var būt kādas problēmas vai kas, runa ir par to, kā būtu, ja tagad visi nāktu bez dokumentiem, jo tā tak katram var gadīties nepaņemt līdzi. Jūs varbūt pirmo reizi dokumentu nepaņēmāt, bet varbūt darbiniecei tas bija jau desmitais kinomīlis, kurš nāk bez dokumenta.

P Palīgs neskaidrajiem 12.03.2022

Redz kā cilvēks atbildību par savu kļūdu cenšas uzvelt darbiniekam. Netika filmu paskatīties! Un tikai tapēc ka pats aizmirsa dokumentus. Paraudi spilvenā. Mužiks vēl saucās.

N Nikita K. 12.03.2022

Liels paldies par padomu.. :):) obligāti paraudāšu spilvenā...

D Dontkillmyvibe 13.03.2022

Stulbākie argumenti kādi ir dzirdēti. Kā zeme tādus nēsā? Pat padsmitgadniekos ir vairāk prāta un vīrišķības nekā sūdzības autorā.

G Govjzems 13.03.2022

Konkrēts lupata ne vīrietis🤮 Nabadziņam vakars sabojāts, jo pats dokumentus aizmirsis. Nekas, paraudāsi, gan labāk paliks

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes