LMT - Nezinu

Cilvēki vairāk neuzticas LMT un tā ziņa ir ievākta no LMT tuvi stāvošiem cilvēkiem un jaunie klienti izvērtē tele2 un Bites piedāvājumus. Jo pēdējā laikā daudz tiek diskutēts pa LMT afērām un LMT tagad ir vienādais tarifu plāns uz visiem operātoriem 3s, bet pazīstot LMT kur garantija ka tā ir kārtējā LMT afēra un cilvēku apmuļķošana... Tāpeic LMT pēdējā laikā domā kā klientus piesaistīt. 1. okartei 20% bonuss atjaunojot kredītu. 2. okartei uz pusi pagarināja lietošanas termiņu. 3. tarifu plāns vienādais uz visiem operātoriem 3.s ///// Bet daudzus cilvēkus LMT ir apmuļķojis un tā runa ir izplatijusies pa visu Latviju, tāpeic cilvēki diezvai uzticēsies LMT...

N navsvarigi 20.12.2008

Apmierinātais, tie visi nav kritizetaji. Te klaji apmelo LMT un aicina uz Bite. Ne jau uz tele2 aicina, bet tikai uz Bite! Vai tad nav skaidrs, kas te uzdarbojas?? Bite darbinieki, acimredzot, izdomaja vel vienu veidu, kaa vinuprat piesaistit klientus. Iznemot riebumu, tas neko citu neizraisa! Viniem tas metodes ir vispar pretigas un nekaunigas: te zvanas uz LMT piesleguma numuriem un reklame savu produktu, tagad shini saitee apmelo LMT. Viss ir acimredzami, tikai LMT klientiem un tiem, kas ir lietojushi Bite tiklu, to neiestastisi! Es tikai vel reizi varu atkartot: brinos, ka taa var melot! Cilvekiem nav ne goda, ne kauna! Melo, mana tautu, kurai taa jau nav naudas daudz, lai vel sudu pirktu ietitu smukaa papiriti! galvenais, pievilinat cilvekus. Skaidrs, ka tas ir labi, bet ne jau ar meliem! Man personigi sak riebties Bite!

J j 20.12.2008

Es ar šodien apveru iespēju pāriet uz Biti. Pie mums tieši šodien Bite uzstādīja antenu un zona ir laba. Kaut kā pēdējā laikā man LMT sāk nepatikt! Un kas būs, kad palielinās PVN no 5% uz 21%. Parēķiniet, cik dārgi būs LMT pakalpojumi!!!
Komentēja: Uups 19-12-2008 [nosūtīt e-pastu]

nav svarigi ir kads dileritis, kurs smere cilvekiem braketos mazcenniekus.Palasi atsauksmes par LMT, atver beidzot actinas, pec Jauna gada abonesana5 Ls+klat 21%, ne kurs katrs gribes izmest regulari10-15Ls par neko.Bite nemu ari mazcenniekus, nav problemu, nesen bernam vel panemu, ari tarifi pieejami.
LMT no augsas skatas uz saviem klientiem, bet atri savus uzskatus vajadzes mainit, vienkarsi nebus ko krapt un kaast;)
Komentēja: Sandra 20-12-2008

Ja Jūs nebijāt informēti, tad līdz šim mēs maksājam 18% PVN, tātad palielinās tikai par 3%, nevis par 16% (uups) vai 21%(sandra).
Un abi umņiki raksta tā, it kā PVN attiektos tikai uz LMT. Ja nezinājāt, tad PVN palielinās arī BITEi un TELE2.

N nja 20.12.2008

J- teorētiski tev ir taisnība, bet ir starpība ja ar LMT vidēji reiķini nāk 45ls un ja piereiķina 21% tad suma sanāk baigā un bites klientiem vidēji nāk reiķini 10ls

L L.G. 20.12.2008

Jau ceturto gadu man ir O.karte un nekādu problēmu nav bijis.

L lai 20.12.2008

Pārgāju no ZZ uz BiFri. Apmierina. Pat vairāk kā apmierina. Jā, saprotu, ka citiem zvanīt man ir dārgāk. BET, esmu egoistisks. Galvenais, ka man labi. Par 8 sant. minūtē zvanīt uzjebkuru operatoru - tas ir izdevīgi. Pat ļoti. Tanī pat laikā ZZ piedāvā speciālas atjaunošanas kartes, u.c. figņas.. nafig man tas ir vajdzīgs!?
Visādas LMT formulas un citi sūdi.. Nu i nafig..
Zona ideāla. Tanīs pašās Maksimās un Rimi - kamēr citi zvanīt nevar, jo zona = 0, es droši zvanu un saņemu zvanus.
Milzīgs prieks, ka BITE sakari ir uzlabojušies.
Iesaku visiem. Nenožēloju.

S Sergeis 20.12.2008

LMT maksaju 45-50 lati par 230 minutam . Pargaju uz TeLe-2, maksaju 15.00 latus par 700 minutam.
Man bija LMT 25% atlaide.
Kam vajadziga, un svariga laba zona, tiem labak paliekt LMT tikla.

N navsvarigi 20.12.2008

Kadi LMT videjie rekini 45 latu apjomaa? Kas tas pa murgu? Atkarigs viss no taa, cik runaa! Ja gribi zvanities visu laiku, tad ari rekini naks astronomiski ar jebkuru operatoru.

Lai, kam zona ir ideala? Bitei? Nesmidini mani un nemani tautu! Tev talk nav Bite pieslegums. Ka tu vari salidzinat BiFRi ar LMT pieslegumu?? LMT ir dazhadi tarifi un vinu cena atbilst kvalitatei. Bitei vel janomet cenas, lai tas atbilstu kvalitatei. Visu laiku, sezot darba, man kads pazvana uz BiFRi, pec brizha klausules otraja gala dzirdu vardus "Kur tu paliki" un aptrukst saruna. Skatos, zonas nav! Stradaju es Rigas centra un nebut ne kaut kada tur pagraba! tai pat vieta man ar okarti zona ir ok un dzirdamiba super! Tapec, personigi es, esmu izlemis, ka visdrizak ieshu atpakal uz zz, ja viniem ta nulles tarifa karte ar bez maksas sarunam T2 tikla bus visu laiku! Apriebas man jau mocities ar Bite zonu!

N navsvarigi 20.12.2008

Martin, tev es varu pateikt tikai to, ka ne to veiksmigako veidu Bite reklamai tu esi izvelejies. Man tu neiestastisi, ka Bitei ir laba kvalitate un LMT ir suds! Un, tik ilgi, kamer te tiks rakstiti klaji meli part LMT, es rakstihsu taa kaa man ir ar BiFri, cik "kvalitativs"Bite tiikla parklajums, kaa nepartrukst man sarunas, kaa nav shnjakonjas ar BiFri... Un, tavs veids, kuru tu izvelejies Bite reklamai, mani izraisa riebumu pret Bite! Tas ir tik zemiski rakstit te melus par citu kompaniju, lai izslavetu savejo! Man jau Bite nepatika tad, kad vini zvanijas manai sievai uz LMT pieslegumu un piedavaja savus pakalpojumus diezgan uzbazigi, nu tagad vispar riebums iestajies! Uz melie, vecit, nepastavesi. Zhel man to cilveku, kas ar tevi dzive sapinas. Tev uzticeties nevar! Ne goda, ne kauna nav tiem, kas te raksta tos melus par LMT! Un, aicina uz Bite... Bljad', idiotu bars!

A Aleksandrs 21.12.2008

nav svarigi, tu esi suds un tavs LMT suds.

Komentēja: Nja 20-12-2008

*******************************************************************************************************

Kadus 21% pierekinas LMT rekiniem? Tu tik sapinies savos melos, ka jau nejedz, ko raksti. Berns, Emil, PVN paaugstinasies par 3%, Bite un Tele2 rekini ari pieaugs par 3%. Churka tu esi! Ko tu te izdoma un cik var melot, bitit matos?? Neapnika?? Es jau nu nepagurshu rakstit to, kaa ir. Man nav problemu!

Denni, kas tu esi? Ar kadu vardu tu pirms tam te rakstiji, apmelodams LMT un slavedams Biti? Diezgan nopietns arguments: tu esi suds un tavs LMT ir suds. Labakas sakaru kvalitates par LMT nav ne vienam operatoram!

N nav svarigi 21.12.2008

Visādas LMT formulas un citi sūdi.. Nu i nafig..
Milzīgs prieks, ka BITE sakari ir uzlabojušies.
Iesaku visiem. Nenožēloju.
Komentēja: Lai

Cilvek, ja Tev shkiet izdevigi zvanit uz jebkuru operatoru par 8 sant/min ar BiFri, tad varu iteteikt Tev okarti. Tur ar tarifu planu LABAIS maksa uz visiem operatoriem ir 7.5 sant/min + kvalitativs tikla parklajums! Ar laiku zvaniem LMT tiklaa nak atlaides! Vispar, iesaku iepazities ar okartes tarifiem okartes majas lapaa! Ja ta padomaa, tad par tadu kvalitati, kura ir LMT maksat tadu naudas, kuras ir okartes tarifiem, ir ok. Es gan izvelejos tarifu planu SMUKAIS ar ipashi izdevigu tarifu zvaniem LMT tiklaa, kursh ir visattistitakais un kuraa ir visvairak lietotaju ( LMT pieslegums, okarte, Amigo). Tur cenniks bija, ja nemaldos, sakot no 3.6 sant/min un tad nak atlaides pa lietoshanas ilgumu un man jau tagad ir 3.2 sant/min LMT tiklaa. Var izveidot draugu grupu, ko es izdariju un visi grupas dalibnieki runa sava starpa par cenu, sakot ar 2.5 sant/min un uz leju. Iszina draugu starpa 1 santims, bet taa 4 sant.
Atlaides okartei pienakas jau pec pirmajiem 3. meneshiem, tad pec 6. meneshiem, pec gada... Talak neatceros. Ir vel viens loti labs knifinsh okartei. Tur var uztaisit tadu fignju, ka zvana sanemejs neredzes tavu numuru. Un, tas ir bez maksas pakalpojums. Tikai tur jaiet un jaraksta iesniegums uz LMT par to! Tad uznem noteiktu ciparu kombinaciju pirms izsaucama numura un zvanitajs neredz, kas zvana. Es parbaudiju! Paradresacija no okartes uz okarti vai LMT piesleguma numuru ir BEZ MAKSAS! Par tadu pashsaprotamu lietau kaa lidzsavienojums es nemaz nerunaju! Viesaboneshana okartei kaa LMT produktam ari ir loti daudzas valstis.

Tagad padomaa, kas no taa, ko es te uzskaitiju manai okareti, ir Bifri?? Nav viniem lidzsavienojuma, paradresacijas... Viesaboneshana ir tikai dazhas valstis... Respektivi, es maksaju var but nedaudz dargak par okarti ar to tarifu planu, kuru es izvelejos, bet tas ir taa verts! Un, no Bifri es begshu prom, ja Tele2 ta zz papildinashanas karte zvaniem T2 tikla bez maksas bus patstaviga. Tadi vismaz ir mani plani.

A Aleksandrs 21.12.2008

Nav lmt nekadu atlaizu, o-karte izsezas uzreiz, ja sac zvanit.Spej tik atjaunot, un ko te lmt uzbazas ar atlaidem, fufelis, jo savu vini prot panemt, jo minute sanak 0.23 sant.Par nosutito bonusu ieejosiem zvaniem sam.0.50 sant, par divam stundam sarunu dabuju bonusaa 0.40;(((
ej un ieskrienies lmt, vairs uz tadiem trikiem neuzkersos.

Komentēja: Nja 20-12-2008

Nja, kā Tu vari rakstīt, ka man teorētiski ir taisnība, ja neizlasi, ko es rakstu?????????
KĀDI TEV 21%??????? Skaidri un gaiši uzrakstīju, ka 3%, bet te atkal viens DIRSĒJS raksta, ka tieši LMT cenas pacelsies par 21%, a tjipa pārējiem nē. Un kādi 45Ls? Kur tādu summu izrāvi? Man rēķins ir 20-25Ls, bet es runāju ļoti daudz.
Un kas tas par idiotu DENNI uzradies?? Neviens Tevi uz LMT nesauc, tur tādi duraki nav vajadzīgi. Sēdi savā Bitē, kaifo un atpisies no pārējiem.

N nav svarigi 21.12.2008

Denni, ko tu melo? Neapnika?? Da, jebkursh, kas grib ko uzzinat, var ieiet www.okarte.lv un visu uzzinat.
Kadi 23 sant/min ar okarti?? Jasak domat, ka esmu VIP persona, jo man ar okarti ne tuvu nav 23 sant/min. Domaa, ka taa tu ievies cienu pret sevi un Bite? Riebjas! Tiesham esi tik aprobezhots?? Cik var dirst??

N nav svarigi 21.12.2008

Mana sieva, mana mamma, mani kolegi - visi mes esam okarte VIP personas, jo tadu mums tarifs ar okarti ir talu no 23 sant/min, bet nu nabaga Denni neiekluva VIP personu saraksta un vinam nabadzinam bija 23 sant/min. Cik gadu atpakal tas bija?? Nez kapec mums tadu summu nav un nak atlaides. Beidz DIRST!

M Mārtiņš 21.12.2008

Nav svarigi tev nedalec mums LMT neintresē, ko tu vari abgalvot, tādas muļķības! Mēs visi pazīstam mūsu LMT, kā viņi kilientiem naudu zog. Krāpnieki... Vot tu esi bērns un tev iedod konfekti ar nodomu ka tevi 6x apčakarēs tavs dārgais LMT.

J j 21.12.2008

Mārtiņ, te NEVIENS ar LMT neuzbāžas, tikai aizstāv pret apmelojumiem. Te notiek klaja un bezkaunīga uzbāšanās ar BITI. Ja jums tas bišustrops ir tik dārgs, tad rijat to medu un sūkājat ķepu, neviens jūs uz LMT nesauc (atšķirībā no dažiem labiem meduslaižām).
P.s. Starp citu jums ziemā ir jāguļ.

M Mārtiņš 21.12.2008

Man meduss garšo. mmmm

J j 21.12.2008

Tad rij to medu laimīgs, bet neliec to ēst tiem, kam medus negaršo vai ir pat alerģija.

N nav svarigi 21.12.2008

Martin, ko LMT ir apkrapushi? Tevi un tos, kuri te lobee Bite interses?? Tu neiedomajies, ka zud visa ticamiba jusu apgalvojumiem par LMT krapshanam, jo jus visi kaa viens aicinat uz Bite?
Tu neesi izvelejies to labako reklamas veidu Bite. Saprotu, ka esi Bite darbinieks un tev izdevigi piesaistit pec iespejas vairak cilveku uz Bite, bet ar shitadiem meliem neiadu tikai iegus Bite un jus, tas darbinieki.
Tagad LMT piedava reali izdevigu tarifu planu un sakas melu kampanja, ka tie ir LMT meli un tik patiesiba nemaksa sarunas ar LMT. Tiek izdomati okarte tarifi kaut kadi nereali... Es jau gandriz gadu lietoju okarti un man nav tadu tarifu, kaa sheit tika mineti. Tiesham, jasak domat, ka esmu VIP persona... Ari visiem man parejiem zinamiem okartes lietotajiem nav tadu tarifu, ka te tika minets. Ari LMT piesleguma klienti - mani pazinas, nesudazas par LMT rekiniem, nestasta, ka LMT suta mistiskus rekinus, ka nav zonas... Ne no viena neesmu dzirdejis sudzibas par mazcenas mobiliem no LMT, cik man to pazinju ir...