LMT - Nezinu

Cilvēki vairāk neuzticas LMT un tā ziņa ir ievākta no LMT tuvi stāvošiem cilvēkiem un jaunie klienti izvērtē tele2 un Bites piedāvājumus. Jo pēdējā laikā daudz tiek diskutēts pa LMT afērām un LMT tagad ir vienādais tarifu plāns uz visiem operātoriem 3s, bet pazīstot LMT kur garantija ka tā ir kārtējā LMT afēra un cilvēku apmuļķošana... Tāpeic LMT pēdējā laikā domā kā klientus piesaistīt. 1. okartei 20% bonuss atjaunojot kredītu. 2. okartei uz pusi pagarināja lietošanas termiņu. 3. tarifu plāns vienādais uz visiem operātoriem 3.s ///// Bet daudzus cilvēkus LMT ir apmuļķojis un tā runa ir izplatijusies pa visu Latviju, tāpeic cilvēki diezvai uzticēsies LMT...

A apmierinātais 22.12.2008

Nu ko var "cepties", man liekas katrs taču izvēlas to, kas viņu vislabāk apmierina. Ticiet man, ja būtu operators, kurš piedāvātu kvalitatīvākus un lētākus sakarus kā LMT, es pārietu nedomājot. Tā kā man darba darīšanās jābraukā pa visu Latviju, un vienmēr jābūt sazvanāmam, sakaru kvalitātei ir ļoti liela nozīme. Ir izmēģināti visi latvijā piejamie operatori, Bet LMT tomēr pārspēj visus. Sešu gadu laikā nēēsmu saņēmis nevienu mistisku rēķinu. Piekrītu, ka tarifi varētu būt lētāki, bet kvalitāte man tomēr ir pirmajā vietā.

E Eņģelis 22.12.2008

Bite ir ok un man ir varianti15 pieslēgums, bet sievai varianti 6 pieslāgums un norunāt tās bezmaksas min ir neiespējami + es maksāju 2.ls un runāju bites tīklā pa velti un sms uz visiem tīkliem pa velti/ Varētu jau arī panemt varianti 6 bet man ir ļoti daudz jāruna/

R Raimonds 22.12.2008

"Bite" Latvijā šogad uzstādījusi 107 bāzes stacijas, nākamgad plāno vēl 100
Diena
Pirmdiena, 22. decembris (2008) 11:39

Telekomunikāciju kompānija Bite Latvija (Bite) šogad ir uzstādījusi 107 bāzes stacijas visā valstī, izpildot šī gada plānu. Savukārt nākamgad iecerēts uzstādīt apmēram 100 jaunas bāzes stacijas, bet tīkla attīstības darbus plānots pabeigt 2010.gadā, pirmdien informēja Bite.

Līdz ar šogad veiktajiem darbiem uzņēmums uzlabojis tīkla pārklājumu Latvijas ziemeļu daļā un pabeidzis tīkla izplešanu pa visiem valsts galvenajiem ceļiem.

Šogad Bite lielāko skaitu bāzes staciju uzstādījusi Limbažos un rajonā, Liepājā un tās rajonā, kā arī Rīgas apkārtnē. Patlaban Bites tīkls ir pieejams vairāk nekā 96% Latvijas iedzīvotāju.

Šogad, salīdzinot ar pērnā gada beigām vairāk nekā četras reizes pieaudzis to Bites klientu skaits, kas izmanto mobilā interneta pakalpojumus. 2008.gadā Bite uzstādījusi 22 jaunas 3G bāzes stacijas, un tagad operatora piedāvātais mobilais internets ir pieejams Rīgas pilsētas, Ādažu, Salaspils, Piņķu, Carnikavas, Mārupes, Ķekavas, Kalngales, Ulbrokas, Olaines, Daugavpils, Rēzeknes, Jelgavas, Jūrmalas, Ventspils, Liepājas, Valmieras, Ogres un Jēkabpils pilsētu iedzīvotājiem un viesiem.

Izbraucot no 3G pārklājuma zonas, klients tiek automātiski pieslēgts EDGE tehnoloģijai tur, kur ir pieejams Bites 2G tīkls.

A Aleksandrs 22.12.2008

Piekritu Kiki, LMT zaude pozicijas tirgu, nak jauni, labaki operatori ar zemakiem tarifiem.Nu iedeva cilvekam braketo mazcennieku, pieseja uz 2 gadi+regulari kraps ar rekiniem.Sis klients ka dzelts pec liguma termina beigam aizlaidisies no LMT.
Nevajag uzbazties ar o-kartem, jo klienti pasi izvelas sev tikamaku pakalpojumu, bez tam o-kartei dargs ari tarifs.

N Nauris 22.12.2008

Raimond es arī šito rakstu šodien izlasiju dienas biznes. Patīkami kad bites tīkls atīstās.

N navsvarigi 24.12.2008

Ko cilveki tik neizdomaa... Interesanti, kas ir tie labaki operatori, kuri nak tirgu? Bite, kurai tikla parklajums ir vienkarshi slikts?

Komentēja: Nav Svarigi, bet Godigi

*******************************************************************************************************
Interesanti, no kurienes tev info, ka LMT kraps ar rekiniem? Kapec ne vienu man pazistamu cilveku ar LMT pieslegumu nav krapushi, bet te pekshni kraps visus? Kas tie pa meliem, idritvai kocin?? Cik var melot un melot...?? Neapnika??
Kads okartei ir dargs tarifs? Tu zini vispar, kads ir okartes tarifs, ka spried? Ka tik nomelnot, ka tik apmelot un "bazh batonus" cilvekiem ausis te...

Godigi varu pateikt: es braucu netalu no Rigas, man ar Bite nav ne viena zonas stabina. Darba man nav normalas Bite zonas, bet te cilvekiem un ari man censhas ieskaidrot, ka ir Bite normala zona... Tas ir arprats!

N navsvarigi 24.12.2008

Man liekas te dazi lautinji ir vnk stulbi, un tas gudrenieks "nav svarigi, kas sevi ta deve" ne nieka nezin ka BITES mob nav kodeti, atšķirībā no parejiem! Bet letak gan ir krietni... Es lietoju jau pus gadu Bite, ja dazreiz pazud parklajums, bet rekini ir ok!
Un neaizmirstiet ka Bitei savu darbibu latvija uzsaka nesen un jau tadi panakumi!!! Savukart LMT un Tele 2 jau pastav gadu desmit!!! Ha ha ha...
Komentēja: Kiki 22-12-2008

Bite mobilie nav kodeti, tikai te jau viens cilveks rakstija, kaa viena tantina panema Bite pieslegumu, zonas nebija, ielika okarti un Bite vinu atri sadabija rokaa, kapec okarti liek telefonaa.

Man prieks, ka tev patik tas, ka pazud tikla parklajums un rekini ir ok. Es neredzu jegu no telefona, ja zud zona. Prieksh kam tad man vispar telefins, no kura es nevaru pazvanit un uz kuru mani nevar sazvanit?? Tie raksti par LMT rekiniem ir meli, klaji meli! Tas mani tracina visvairak. Te tiek stastitas tadas pasakas par kaut kadiem mistiskiem LMT rekiniem, melots par to pashu okarti un tas tarifiem, kuru es lietoju un zinu tos tarifus, ka jabrinas un atkal varu tikai atkartot: cilvekiem nav ne goda, ne kauna, ka taa var melot!

A Aleksandrs 24.12.2008

LMT nav zonas dauzas vietas, tarifi visdargakie, turklat krapj visus, tikai ne nav svarigi un visus vina gim.loceklus.

Komentēja: Nav Svarigi, bet Godigi

Negribu Ziemassvetku priekšvakarā īpaši diskutēt uz šo tēmu. Tu melo un zini, ka melo!Priekš kam to darit? Pirmkart, LMT tarifi nav visaugstakie, jo viniem ir tarifs Vienadais 12 ar maksu 3 sant/min uz visiem tikliem, saksim ar to. Ko vini krapj? Tu esi visus aptaujajis, ka zini, ka visi LMT abonenti tiek krapti? Es ko tadu tikai te uzzinu. Ja, gadas kludas ik vienam operatoram sistemas darbiba un Bite jau nu nav tas labakais operators, atklati sakot. Bet, te tiek apgalvots, ka LMT visus krapj un janak uz Bite! Skaidrs, ka tie ir meli... Tev goda ne maz nav shitaa melot?? Es par Bite neko te nerakstitu, ja vien nebutu shitas LMT apmeloshanas kampanjas un Bite slavinashanas kampanjas. Es samierinatos, ka man ar Biti sudigs tikla parklajums daudzas vietas, bet nevaru ciest, kad cilvekus maana! Bite kvalitates zinja nestav ne tuvu LMT kvalitatei un tas, ka LMT visus krapj, ir mits, meli! Tev nav argumentu, ka LMT visus krapj. Te sarikota kampanja, sarakstiti meli par LMT, ka tie visus krapjot un tapec vini visus krapj? Ne, ne un vel reizi nee! Nav taa kaa te tiek pasniegts. Acimredzot, nu mana sieva, mani darba kolegi ir LMT VIP personas un viniem speciali nesuta astronomiskas summas, okartes tarifi man kaa VIP personai ir ieverojami zemaki, neka te dazs labs mineja... Tiesham jums nav ne goda, ne cienas? Rakstot shitos visus melus par LMT, jus celat necienu Bite. Jus to pashi sajedzat? Ja iecelat necienaa Bite un man taa kompanija arvien vairak sak nepatikt!

N navsvarigi 24.12.2008

Bet, ja kompanija izvelas netirus veidus kaa piesaistit klientus, viens no veidiem bija zvanishanas uz LMT abonentu talruniem, manas acis uzticiba tadai kompanijai kritis un cilvekiem, kas man jautas par Bite, es atbildeshu: vini apnicigi zvanas uz LMT abonentu numuriem, piedavajot savus pakalpojumus, interneta tika sarikota vesela LMT apmeloshanas kampanja un cilveki tikai aicinati uz Biti caur sho kampanju, bet produkts, kuru vini piedava, ir diezgan zemas kvalitates, salidzinajuma ar to pashu LMT un T2. Tikla kvalitate atpaliek no abiem shiem operatoriem! Un, tie nebus meli no manas puses!

A Aleksandrs 24.12.2008

Nekad nekas man nav zvanijis un parvilinajis, LMT klients esmu jau daudzus gadus, man apriebies parmaksat LMT par nesanemtiem pakalpojumiem.LMT zema apkalposanas kultura, vinus uztrauc ka tik vairak iekaset, ka tik kompenset summas, jo klienti izvelas citus operatorus.Vipo talak, nav svarigi, jo ta ir tikai tava problema.
Priecigus svetkus.

N Nauris 24.12.2008

Bite krietni ir uzlabojis pārklājumu un tagad zona ir visur. Taka lieto savu lmt nav svarīgi un tev nekad nav bijis bifri jo tu nezini cik labs bitei ir pārklājums.

A Aleksandrs 24.12.2008

vins piezidies okartei un neko citu nezin, patik maksat 0.25 par minuti.neesu dzirdejis par vip statusu, tikai skatos, vinam, ka lmt bazuunam to pieskirusi.

D džiiidžiii 24.12.2008

poljubom stulbeņu bars... Bites slavētāji, tad jau sanāk ka jums uz pieres rakstīts ''apčakarējiet mani''...

A Aleksandrs 24.12.2008

tas rakstits LMT-mes jus vienmer izcakaresim, kamer bus aitas, bus LMT, cirpejs.

S Sintija 24.12.2008

Es lietoju bifri un uz citu operātoru nezkatos nemaz.

D džiiidžiii 24.12.2008

katrs izvēlas to ko pats grib, bet mēs jau dirsēj tauta... ja nepatīk sūdzi tiesā...

Komentēja: Nav Svarigi, bet Godigi 24-12-2008

Tu izlabo savu vardu, to dalu "bet Godigi" nomaini. Nav okartei tarifs 25 sant/min vispar. Ir 7.5 sant uz visiem tikliem, 9 sant/min uz visiem tikliem, sakot ar 3.6 sant/min LMT tikla un uz leju un 16 sant/min uz citiem tikliem. Tas ir atkariba no tarifu plana. Visiem tarifu planiem nak atlaides sarunam LMT tiklaa ar laiku. Melot neapnika?? Vismaz uz Ziemassvetkiem nemelotu!!!

Nauris, jaa es zinu, kads ir Bite parklajums... Ka tad es zinu, ka 23. vai 24. datumaa BiFri atsutija apsveikuma sms Ziemassvetkos, ja nelietoju BiFri?? Sitas vinu sms ar Bite Plus ari ir sanermtas. Ka tad es to varu zinat?? Melosim mazak un bus oki, ja?

X xxxxx 25.12.2008

Nav Svarigi, bet Godigi, es tev varu kaudzi ar cilvekiem atrast, kuriem ir zvanits uz LMT pieslegumu. Ja tu butu LMT abonents, tu tagad sitadu sviestu nerakstitu. Tagad ir LMT tarufu plans vienadais 12, kas ir labaks pat visam Bitem un Tele2. Biju LMT centraa, mana klatbutne 2 LMT abonenti pargaja uz sho tarifu planu. Ta ka, LMT savus klientus nezaudee kaa te tiek melots. Bet, nu viss te ir meli un jebkursh cilveks var parliecinaties, ieejot www.okarte.lv un paskatoties okarte tarifus. Taa kaa, klaji meli ir sarakstiti par okarte tarifiem, tad ari nav gruti saprast, ka viss parejais ir meli.

Komentēja: Nav Svarigi, bet Godigi 24-12-2008

Ja LMT zonas nav daudzas vietas, tad par Biti jasaka, ka tai zona vispar neeksistee! Tarifi nav visdargakie, bet atbilst sniegto pakalpojumu kvalitatei!