LMT - Nezinu

Cilvēki vairāk neuzticas LMT un tā ziņa ir ievākta no LMT tuvi stāvošiem cilvēkiem un jaunie klienti izvērtē tele2 un Bites piedāvājumus. Jo pēdējā laikā daudz tiek diskutēts pa LMT afērām un LMT tagad ir vienādais tarifu plāns uz visiem operātoriem 3s, bet pazīstot LMT kur garantija ka tā ir kārtējā LMT afēra un cilvēku apmuļķošana... Tāpeic LMT pēdējā laikā domā kā klientus piesaistīt. 1. okartei 20% bonuss atjaunojot kredītu. 2. okartei uz pusi pagarināja lietošanas termiņu. 3. tarifu plāns vienādais uz visiem operātoriem 3.s ///// Bet daudzus cilvēkus LMT ir apmuļķojis un tā runa ir izplatijusies pa visu Latviju, tāpeic cilvēki diezvai uzticēsies LMT...

X xxxxx 25.12.2008

Viss, ko jus panakat ar meliem par LMT, ir tas, ka es visiem stastishu kaa Bite darbinieki nekaunigi rikojas, sakuma apzvanot LMT abonentus un diezgan uzbaziga forma piedavajot savus pakalpojumus, bet, kad tie atsakas, tad izliek tos par durakiem, kaa sheit Bite lobetaji izliek par mulkiem tos, kuriem Bite nepatik. Tad Bite sevi reklame interneta saitee, melojot klaji par LMT un aicinot visus nakt uz Bite. To es stastishu cilvekiem, kas man jautas par Bite. Ja jau te Bite darbinieki var ta melot, tad skaidrs, ka savus klientus vini chakares arii! Logisks secinajums! Ja bus vispar runa par abonentiem, ari tad es jebkuram cilvekam stastishu negativas lietas par Bite, ko pati Bite parada. Tikla parklajuma zema kvalitate, meli uz citiem operatoriem... Kapec tiek izvelets LMT?!! Tapec, ka kadu laiku atpakal tas vel bija dargakais operators un no LMT uz Bite vieglak parmaanit cilvekus, neka no Tele2, jo Tele2 tarifi bija stipri lidzigi Bite tarifiem. Bet, te cilvekie vareja uzkerties uz to un iet projam no LMT. Tikai der atcereties, ka LMT cena atbilst kvalitate un ar tarifu planu Vienadais 12 vini ieleik Bitei, jo nu tikla kvalitati nevar salidzinat. Atliek melot talaka, tikai citus melus, ka tas tarifu plans Vienadais 12 ir meli un LMT visus krapj, okarte tarifs sakumaa tika minets 23 sant/min, tad 25 sant/min. Jau paceelaa? Uzreiz rakstat 40 sant/min, bus rezerve un nevajadzes labot to tarifu un nebus tadu nesakritibu kaa 23 un 25 sant/min. hahahahahaaha Vo, samelojaas cilveki, smiekli naaak

A Aleksandrs 26.12.2008

Iebaz sev pakala okarti un lmt tarifu planus, lmt darbiniek.

A Aleksandrs 26.12.2008

LMT nav zonas, slikta apkalposanas kultura, LMT pasi augstakie tarifi un abonesanas maksa.

K katepal 26.12.2008

Kad es kādam jautāju: Kas Tev par operatoru, man atbild LMT un cik Tu maksā par vienu minūti, es nemaz nezinu. Tad ziniet kā var atpazīt LMT klientu, kas ir iesūnojis kopš dzimšanas nezinot savas izmaksas, bet lietojot tikai tāpēc, ka laba zona Latvijā...

G ggiiiiiiii 26.12.2008

Kad es kādam jautāju: Kas Tev par operatoru, man atbild BITE un cik Tu maksā par vienu minūti - es nekad ilgāk par minūti neesmu runājis, jo ta sūdainā zona raustās, partrūkst sarunas... Sūda dzinēji visi :D

A Aleksandrs 26.12.2008

Pec Jauna gada loti daudzi klienti rakstis sudzibas uz PTAC par LMT krapnieciskam darbibam.Tad gan bus ko redzet, ceru, ka ari kadi iesniegs tiesa uz kompensacijam par ilggadejam krapniecibam.

G ggiiiiiiii 26.12.2008

pasauciet ar Tautas balsi... :D :D :D sen jau bij laiks kko darīt un nepieļaut ka apčakarē jūs... Ja jau auni esat...

N navsvarigi 27.12.2008

Komentēja: Guuuuuuuu 26-12-2008

Tu esi to daudzo klientu jurists?? Tu beigsi melot??
******************************************************************************************************

Komentēja: Agnese 26-12-2008

Pec komentiem var redzet, ka esi vecis ar sievietes niku. Es jau ari varetu mainit nikus... LMT nav zonas? Kur ir taa vieta, meli?? Mani, cik man nacas sastapties, LMT apkalpoja labi. Aboneshanas maksas tarifu planam Vienadais 12 nav vispar! UN cenniks ir 3 sant/min uz visiem tikliem lidz 12 Ls robezhai. Zona ir daidz reizes labaka... Cik redzu darijuma cilvekus, visiem ir LMT!

N navsvarigi 27.12.2008

Ak, mes LMT VIP klienti, kuriem gan zona ir daudz labaka par Bite, gan cenniki nav taadi kaa te viens otrs min... Nu, ne visiem taa veicas kaa man un maniem pazinam un kolegiem! Es kaa LMT dileris, idiots un LMT sponsors u.t.t., izkartoju visiem saviem pazinjam zemkus tarifus par te minetajiem, izkartoju, ka visus krapj, bet vinus nee, izkartoju, ka viniem piereguleja zonu, ka var kartigi pazvanit... Mums, LMT dileriem, idiotiem un LMT sponsoriem ir ipashas privilegijas!

A Aleksandrs 27.12.2008

Tu esi lmt izredzetais, nav svarigi???Pats raksti, ka arpus Rigas ara nelien, pareizi, tava kakta laba zona vienmer, jo esi vip.Dilerisus lmt jau nekrapj:)tapec esi vip statusa, ka labi cakare smadzenes, piesaiatot nabaga klientu 24 men, lai vinu apzagtu pie rekiniem.Mana firma ar Jauno gadu nomaina operatoru, visi darbinieki sava atarpa sarunasies par brivu, labi tarifi, atlaides.Zona ari ir visur.LMT bus zaudejusi vel vienu uznemumu.Domaju, tas vel turpinasies.Jo klients izvelas patreizejos apstaklos sev pieejamus tarifus.

N navsvarigi 28.12.2008

Kas raksta, ka arpus Rigas ara nelien?? Radas, tu nemaz nelasi to, ko citi raksta, tik mal savu! Kaut ko tu murgo... Kaut kas jau lidziga stila komentarus rakstija...
Tava firma maina operatoru? Shaubos, ka tev tada firma ir, bet, ja ir, manis pec, vari manit. Uz ko? Uz Bite? Jaa, Bite zona ir visur, ka aiz sajusmas reizem telefonu gribas izsviest ara ar BiFri karti del zonas trukuma.

Ne jau es viens esmu LMT dileris un izredzeta persona, mani pazinas, kolegi, sieva... Visi kaa viens - LMT dileri un VIP personas! Ne vienam ne kad nav bijis taa kaa te tiek rakstits par LMT. Ne zona zudusi kaut kur, ne rekini mistiski nakushi, ne rupji kads no LMT darbiniekiem ar mums runajis... Viss ok! Telefons mazcenas jau vecaks par 2 gadiem, bet ir ok un strada ok... Panemu BiFri, sakas brinumi Rigas centra. Zona zud... Vot ta sudi! Zvani, dzirdi zilbes un tad saruna partrukst.

A Aleksandrs 28.12.2008

Tad lieto tik talak savu lmt, abi ar savu sievu, izredzetie vip klienti.Putas tik noslauki slavejot sveto govi-lmt:)Pazina lieto formulu8, rekini ap 15 lati kaa likts, nevar saprast, kur tas rodas.Izskaidrojums, dargas sarunu minutes, ari krapsanas.LMT sarunu minute reali 0.23-0.25 sant, tas nav mainijies jau gadiem ilgi.Bet vinu atlaidem nevar ticet, jo vienalga lmt savu panems.Neko pa velti lmt nedos, ja sariko kadu akciju pa leto, nakosaja men.rekina klienti sanems BRIINUMUS.Ar to tas ari kompensejas.
Nav svarigi, palasi labak, te nav runa ne par vienu citu operatoru, bet tu katra sava komenta iepin BITE, TELE, BIFRI, OKARTI, liecies reiz miera.Tavs viedoklis nav vajadzigs, jo pret lmt ir jacinas, nedrikst laut mus apzagt ik pec 3-4 menesi, ka sie paradusi.

N navsvarigi 28.12.2008

Kapec pret LMT jacinaas? Lai Bite varetu izversties?? Viss jau te pinas ap Bite, kurai LMT ir konkurents. Tas, ka pazina lieto Formula 8 un vinam nak rekins 15 Ls apjomaa, tur neka neparasta nav. Kas tad tur neparasts? Iesaku iepazities sakumaa ar sho piesleguma veidu un tad sapratisi.

LMT atlaidem nevar ticet? Kapec? Man ar okarti ir atlaides, kuras man pienakas par ilgaku lietoshanu un es esmu rekinajis pec zvana, kadai summai man sakara ar manu atlaides limeni jaatnemas un tik ari ir atnemies. Nekad nav bijis nekas vairak. Ari par LMT pieslegumu varu teikt, ka no pazinam tikai dzirdeju to, ka tiem, kam tas atlaides ir, tas ir.

Te runa ir par Bite. Vnk tagad taa Bite te nefiguree, acimredzot, pieklajibas pec. LMT tiek klaji apmelots! Kas tas ir par murgu "Pret LMT ir jacinas"? Tu pats saproti? Es negrasos cinities ne pret vienu no operatoriem. Jus, Bite intereshu lobetaji, esast ieintereseti kaut kada mistiska cina pret LMT. Mani LMT sniegtie pakalpojumi apmierina, manus kolegus, kuriem ir pieslegums, tie apmierina, rekini ir atbilstoshi vinu norunatajam un nekad nav nekadu brinumu bijis ar rekiniem. Cilveki iepazinas ar tarifiem pirms sledza ligumus un viniem brinumu nav. Var but, brinumi ir tiem, kuri neiepazistoties ar LMT tarifiem, tik parakstija ligumus un tad nu redz viniem nak mistiski rekini. Taa kaa, nevajaga melot!

Beidziet reiz dirst! Bite, kura te tiek netieshi lobeta, apmelojot LMT, piedava daudz zemakas kvalitates sakarus.

N navsvarigi 28.12.2008

Leta prece, kaa zinams, ir zemakas kvalitates prece. BiFri ir letaka par okarti, Bite pieslegums ir letaks par LMT pieslegumu, bet kvalitate ir ieverojami zemaka. Tagad shi visa cinja pret LMT, LMT apmeloshanas akcija ir sakusies ipashi aktivi sakara ar to, ka LMT paradijas piesleguma veids Vienadais 12 un cilvekiem tak ir jaiestasta, ka tie ir meli, ka gan jau LMT te atkal melo, nevar but, ka tas ir patiesi, ka tik cilveki neaiziet no Bite uz LMT. Tas tak ir skaidrs! Jo, shis jaunais LMT pieselguma veids reali "ieliek"Bites piesleguma veidiem. Cilveki ar zemas kvalitates tikla parklajumu maksaja 10 - 15 Ls ar Bite, bet te LMT, kur ir augstas kvalitates sakari un maksa var but 12 Ls, ja neparsniedz limitu. Tak jaapmelo LMT, citadak tak cilveki nenaks uz Bite. Sudigs ir Bite tikla parklajums, bet BiFri kartei lidz okartei ka lidz menesim, nemot vera tas ekstras, kas ir okartei un kuru nav BiFri. Tas pat nav ekstras, bet pashsaprotamas lietas, kuras pat zelta zivtinai ir un kuras ir visai svarigas. Piemeram, paradresacija...

A Aleksandrs 28.12.2008

aizveries ar savu vienado, rekini naks uz visiem 20 Ls menesi, aizveries ar savu BITE, runa par lmt tarifiem, kuri ir, bija un bus pasi augstakie.Videji lmt sarunu minite 0.23 sant un augstak.Ari tarifu plana vienadais-0.25 Ls

S Sintija 28.12.2008

Nav svarīgi bites klientiem nevajag paradresacija, jo mums apmierina tarifi, kādi ir bifri ne zivtiņa, ne okarte, ne amigo nevar konkurēt ar bifri

P Patiesais 28.12.2008

Vienādais 12: Pirmās 400 minūtes katru mēnesi runā tikai par 3 santīmiem minūtē, zvanot uz jebkuru tīklu Latvijā. No 401. minūtes zvanu tarifs ir 7 santīmi minūtē.

Reāli ar šo lmt iekabina dajebkuru ...

A Aleksandrs 28.12.2008

Nevienam i nevajag tavu vienado, iebaz sev to viena laba cauruma.

N navsvarigi 28.12.2008

Kadi 25 sant/min? Kam tev tas vajadzigs melot?? Prieksh kam melot?? Protams, ja runas stundam ari pec 12 Ls sasniegshanas, tad bus rekins 20 Ls, bet tur ir loooti daudz jaruna. Jums jau vairak nav ko citui teikt, ka barstit rupjibas, apvainojumus. Neapnika melot, barstit te rupjibas??

Sintija, ja esi sintija, kads ir tas super tarifs BiFri?? 8 sant/min uz jebkuru tiklu, 2 sant/min uz Bite, kursh ir ne tik attistits kaa LMT un T2 tikls. Ar okarti iznak pat letak: 7.5 sant/min uz visiem tikliem, LMT tiklaa nak atlaides. Man paradresacija un citas lietas, kuras ir okartei un nav bifri, var noderet. Nekad nezini, kas un kaa bus, turklat paradresacija no okartes uz okarti un LMT ir bez maksas. BiFri ir pagajusha gadsimta karte! Tas nu taa, bet tikla parklajums ir stirpi sudigs!

Patiesais, ta tas ir. Tapec te sakas meli par LMT, ka tik un ta rekini bus lieli, ka tie ir LMT meli u.t.t. Nav jau vairak ko teikt. Ja agrak vareja oponet ar Bite zemajiem tarifiem, tad tagad to vairak nevar darit un atliek melot par LMT, par to, ka tie ir meli, ka cilvekiem zud uzticiba LMT... No man zinamiem cilvekiem, kuriem ir okarte vai LMT, ne viens negrasas mainit operatoru, it ipashi iet uz Bite vai nemt BiFri. Visi ir apmierinati gan ar kvalitati, gan ar samaksu... Nav nekadu 25 sant/min kaa te tiek melots. Nav!

Patiesibu sakot, visnekvalitativakais operators no visiem ir Bite. Bet, es pieciestu tos zonas trukumus, sarunu regularu partrukshanu, ja te netiktu klaji apmelots LMT un stastits, cik labi ir pie Bite!

4 4u4undras 28.12.2008

Antireklama-tozhe reklama...U menja 2 telefona podklju4eni k LMT vot uzhe mnogo let.Bili raznie tarifi podklju4enija...bili i s4eta raznie.No vot s mobilami-malocennikami mne ne vezlo.U nix zona vse vremja propadala...Menjala ix i vse...Perewla na tarif malocennik+formula8=bewennie s4eta...Samij lu46ij tarif po moemu-mestnoe podklju4enie.Zona estj vsegda i vezde(esli ne malocennik), tarifi tozhe prili4nie...Pro drugix operatorov skazatj ni4ego ne mogu, t.k. s LMT nikogda ne sprigivala...on mne rodnoi uzhe:)
LJUDI!PODDERZHIVAITE MESTNOGO PROIZVODITELJA!!!:)