LMT - Nezinu

Cilvēki vairāk neuzticas LMT un tā ziņa ir ievākta no LMT tuvi stāvošiem cilvēkiem un jaunie klienti izvērtē tele2 un Bites piedāvājumus. Jo pēdējā laikā daudz tiek diskutēts pa LMT afērām un LMT tagad ir vienādais tarifu plāns uz visiem operātoriem 3s, bet pazīstot LMT kur garantija ka tā ir kārtējā LMT afēra un cilvēku apmuļķošana... Tāpeic LMT pēdējā laikā domā kā klientus piesaistīt. 1. okartei 20% bonuss atjaunojot kredītu. 2. okartei uz pusi pagarināja lietošanas termiņu. 3. tarifu plāns vienādais uz visiem operātoriem 3.s ///// Bet daudzus cilvēkus LMT ir apmuļķojis un tā runa ir izplatijusies pa visu Latviju, tāpeic cilvēki diezvai uzticēsies LMT...

V villis 21.12.2008

bite rulle!! bite labaakie! bite viss ko var veleties !!!

J j 21.12.2008

Nu tad tik lido līdz.

M Mārtiņš 21.12.2008

Nav svarīgi piemēram mani lmt ir apkrāpuši un es nekad mūžā vairāk lmt neuzticēšos! Es labāk izvēlos biti vai tele2 kautvai triatel, lai tik tālāk no lmt. Es izteicos skaidri par lmt un viņi nekad nespēs piedāvat lētākus sakarus, kā konkurentiem.

A Aleksandrs 21.12.2008

Cik redzu, palasot atsauksmes par LMT, VINI KONKRETI ZOG.Kapec jamaksa par neesosiem paaugst.maksas pakalpojumiem, ko LMT katram abonentam pieliek pie rekina?
atbildi, nav svarigi, kapec LMT KATRAM klientam liek maksat par neesosiem pakalpojumiem.Kapec cilvekiem palielina minusu skaitu?
ATBILDI, LMT diler.

N nav svarigi 21.12.2008

Es nu pat zvaniju no BiFri uz ziedojuma talruni. Man bija kredits 1.57 Ls, palika 0.34 Ls. Atnemas vairak, neka 1 Ls, kaut gan pa LNT rada, ka zvana maksa ir 1 Ls. Pazvaniju no okartes un atnemas tieshi 1 Ls un ne santima vairak. Bite man atvilka vel par kaut ko papildus maksu??

Danni, cilveki sakuma sapinas ar visiem tiem paaugstinatas maksas pakalpojumiem, nezinot, ka abonee tos uz ilgaku laiku un tad vaino opretaoru. Man pazinam bija Tele2, vinam atnaca summa pie 100 Ls. Vins interneta paraknjajas...
Es nemaz nezinaju, ka esmu LMT dileris. Loti interesanti...

Martin, LMT ir kvalitate un man tie visi meli ir apnikushu. Es zinu, ka tie ir klaji meli un tapec rakstit te es neparstashu. Skaidrs, ka te tiek lobeetas tikai Bite interses un tikai loooti retu reizi tiek pieminets, ka varetu pariet uz Tele2. Taa kaa, man skaidrs, kaa LMT ir jus apkrapushi... te savacies Bite darbinieku bars, kuri lobee Bite intereses, kaut gan man ir daudz ko teikt negativa par Bite un taa kaa, esmu okarte lietotajs, man ir pazinas, kuriem ir LMT pieslegumi, varu apgalvot droshi: te tiek rakstit tadi meli, ka matiem butu jacelas gaisaa! Ne goda, ne kauna nav cilvekiem... Tadi meli, ka arprats! Un, protams, pari visam stav Bite... Suds, skaista papiriti!

N nav svarigi 21.12.2008

Man sievai bija LMT ieslegums un ne reizi neatnaca maksa par paaugstinatas maksas pakalpojumiem! Ne reizi. Kolegiem, kam ir LMT pieslegums, ari ne kaa tamlidziga nav, tapec, ka vini nelien zhurnalos un nesuta sms visadam erotisko bilzhu sanemshanam, visadiem horoskopiem...
Danni, es tev varu atbildet, ka tu melo un zini, ka melo un dari to nekaunigi! Katram LMT lietotajam jamaksa par paaugstinatas maksas pakalpojumiem? Nu, tad man jasak domat atkal, ka mana sieva ir un kolegi, kuriem ir LMT pieslegums, ir VIP personas, jo viniem nekaa tada nav!

X xxxxx 21.12.2008

Tauta, neuzkeraties uz Bite reklamam par to, ka viniem ir kvalitativs tikla parklajums. Tas viniem ir sliktaks, nekaa Tele2, kuriem kaa zinams tikla parklajums ari nav tas labakakais. Ja kadam ir tomer velme pameginat Bite pieslegumu, tad neiesaku uzreiz kert Bite mazcenas mobilo, jo var gadities, ka atri vien paradisies gribeshana atslegties no Bite, bet ar mazcenas mobilo to nevares izdarit 24 meneshus!
Te dazhi klaji apmelo LMT, pie tam reklamedami Bite, ka jaiet uz Bite, nevis uz Tele2, bet neiesaku viniem ticet. Es pat brinos kaa taa var melot. Cilvekiem nav ne goda, ne kauna... Man ir BiFri, kuru es piesledzu akcijas laikaa un tipa man tagad tas sarunas Bite tikla par brivu. Teikshu jums, ka apsveru iespeju pariet atpakal uz zz no BiFri un labak jau pirkt karti pa 5 Ls un runat visa T2 tikla bez maksas, pec tam, kad sastapos ar "idealo" Bite zonu! Vietam ta zona ir ok, bet, ja man Rigas centraa darbaa zona partrukst, partrikst sarunas, nu nav tas normali! Tai pat laikaa, tik daudz nomelnotajam LMT tai pat vietaa ir tikla parklajums un nav problemu!
Mans merkis nav reklamet LMT, es dalos pieredze, jo man ir gan BiFri, gan LMT karte un es kaa ne viens labaka varu zinat, kam kads ir tas tikla parklajums. Tika rakstits, ka LMT nak mizligi rekini, bet personigi ne vienam no man pazistamiem cilvekiem, kam bija vai ir LMT pieslegums, nekadu mistisku rekinu nebija un ar mazcenas mobilie ir tadi pashi kaa pie jebkura cita operatora: var gadities ok, var gadities nekvalitativs! Ari milzigie rekini ir pasakas un miti. Tas pats t2 un LMT piedava tarifu planus, kuri nav dargaki par Bite, tapec ir iespeja izveleties... Bet, neiesaku ticet Bite reklamam par zonu un tiem, kas te reklame Bite un muld tautai par LMT!

A Aleksandrs 21.12.2008

nav svarigi, es uzdevu jautajumu, ludzu, atbildi.
Ja tu esi tiinis, kurs raknjajas un lieto tadus paaugst.maksas pak, tad visi nav tadi.Man tie bija atslegti, gadu nekadus pakalpojumus nesanemu bet vienu menesi uzblieza, pazinam, kuriem pieslegums bija tas pat ar parak lieliem rekiniem.
Man par BITE maza beda, jo esmu LMT klients.KAPEC MANI UN PAREJOS REGULARI APZOG???
ATBILDI, gudriti.

A Aleksandrs 21.12.2008

Ibio, nav svarigi, runa iet par operatora krapsanos, ne par zonam un ko citu, ja nepielec, aizver zaunas.

J j 21.12.2008

Man arī rēķinos parādās paaugstinātas maksas pakalpojumi, bet es par viņiem nestrīdos, jo man draugiem.lv ir statistikas abonēšana un ir arī citas dārgāas īsziņas. Gan jau Jūs dzērumā esat sūtījuši paroles porno saitiem un neatceraties, takšto beidzat gvelzt.

M Mārtiņš 21.12.2008

Nav svarīgi tu laikam izredzētais! Es arī zvaniju un man novilka 1ls un man ir bifri! Mosh tu sajauci tev ar okarti novilka 1.50ls/ :D:D:D

R Roma 21.12.2008

Visādi var būt!!! :D:D:D

X xxxxx 21.12.2008

Komentēja: Ritvars 21-12-2008

*****************************************************************************************************
Ja tu palasisi komentarus vispar par LMT (ja, protamsn neesi kads no tiem, kas jau te komenteja, tikai nomainija vardu), tad tu sajegsi vairak. Nez kapec krapshanas ir tiem, kas aktivi aicina nakt uz Bite un slavee to, melodami klaji par LMT un okartes tarifiem! Es pats lietoju gan BiFri, gan okarti un kam, ja ne man, labak zinat, kadi kam ir tarifi?? Vel te ir paradijusies info, ka zona Bitei ir ideala. Brinos, ka taa var melot un nebrinos, ka musu valsts ir tur, kur ir, ja cilveki taa var melot, apmelot citus... Ne goda, ne kauna! Ari par tikla parklajumu ir klaji meli sarakstiti, jo es nu gan zinu, kas ir Bite tikla parklajums!

Jobtvai mat', tu palasi, ko es ieprieksh esmu rakstijis! Kapec manai sievai NE REIZI nenaca rekins, kura ir astronomiskas summas un kura ir ieklautas maksas par paaugstinatas maksas pakalpojumiem?? Kapec man darba kolegiem, kam ir LMT pieslegums, taa nav bijis? Var but, tapec, ka vini nelozhna visados zhurnalos un nepasuta visadus sudus, nezinot sekas? Mazak japasuta horoskopus, saderibas, pornjukus un mazak bus tadu rekinu! Saksim ar to! Vispar, jau neticu, ka ta ir patiesiba, ko te raksta par LMT, jo raug, jaiet visiem uz Bite... Ne vienam, kam no pazinjam ir LMT pieslegums, nenak nekadi mistiski rekini. Nav ko raknjaties pa porno saitem un sutit sev visadus sudus!

Vispar, es maz ticu, ka te raksta cilveki ar dazadiem nikiem... Izskatas, ka te raksta viens vai divi cilveki, mainot nikus. Ko tad jus man neticat, kad es saku, ka man no BiFri atskaitija vairak par 1 Ls, bet no okartes 1 Ls par zvanu uz labdaribas talruni?? Kapec? Nevar but, ja? Bet bija. Da, skaidrs ir tas, ka te ir izversta apmeloshanas kampanja pret LMT. Cilvekiem taa jau naudas nav daudz, vel lai vini ietu uz Bite un maksatu par to sudu??!! LMT tagad piedava tadu tarifu planu, kurs ir lidzvertigs Bite piedavajumiem un cilveki var to atlauties! Nevajaga te skalot tautai smadzenes, ka LMT ir krapnieki un ka ari tas tarifu plans ir krapshana!

Tik ilgi, kamer te melos par LMT, es rakstishu un rakstishu te... Citadak, cilveki tiesham saks domat, ka ar LMT rekini visiem kaa vienam naak 80 Ls, minute zvana no okarte maksaa 23 sant/min un notiek citi brinumi ar LMT. Pats galvenais, ka nevaru ciest tos melus! Netiru politiku piekopj Bite jau ar to, ka zvanas LMT abonentiem un piedava savu preci, kas nav kvalitativa. Vel tagad te izversta kampanja pret LMT...
Aklais neredzes te sakaribu: zvanas uz LMT pieslegumu un tagad te tiek rakstiti meli par LMT un aicnijaumi nakt uz Bite. Necienu es Bite un vinu darbiniekus. Ari reklama viniem melo par tikla parklajumu, kursh man ir majas ok, bet darba ir tads, ka to BiFri gribas izmest nafig, tikai numuru negribu zaudet.

Katram operatoram gadas klumes, bet neticu un zinu, ka visiem LMT lietotajiem nenak rekini par paaugstinatas maksas pakalpojumiem. Taa kaa, sitos melus jus man neiestastisiet. Ja kads kadreiz ir pasutijis tos, tad tie automatiski tiek aboneti uz ilgaku laiku. Kad es skatijos zhurnalos shitas visas melodijas, bildes un to pasutishanu, tur bija rakstits par to aboneshanu un katru menesi nak noteikta summa rekina vai atnemas no priekshapmaksas kartes! Taa kaa, nevajaga te melot. Pornjukus nav ko sutit, plikas vecenes nav ko skatities, bet, ja sutat sev plikas vecenes un citus pornjukus uz telefonu, tad taa jums vajaga, ka uzraujaties uz pakalpojumu, par kuru katru menesi nak rekins, ja esat idioti! Ar jebkuru operatoru naks visa ta fignja! Jalasa, kas rakstits par pakalpojumu, pirms to pasutat! Es ari gribeju sutit sev bildes un melodijas telefonam, bet, kad izlasiju, ka tiek noteikta menesha maksa, pardomaju!
Mazak jalozhnaa pa porno saiteem un japasuta paroles filmu iegushanai...

A Aleksandrs 21.12.2008

nav svarigi, aizver muti, runa par sevi, savam sievam un sievasmatem.Runa iet par klientu apkrapsanu.Tikai tev un tavai LMT gimenei viss ok, lieto savu karti un aizveries, mudak, vienreiz.Nav runa par regulariem lieliem rekiniem, bet reizi pusgada LMT iebliez pakalpojumus rekinos, kuri nav sanemti.Citi nestridas un apmaksa, papildinot zaglu kabatas, bet citi sak runat un pareizi dara.Jo runas paries darbos, bus iesniegumi PTAC un tad LMT sedes ar saviem tarifiem un zonu di...sa.Nav visur LMT zona laba.nav svarigi ka sedi sava kakta un lieto karti, pabrauka pa Latviju un sapratisi.
Kuri ir un vel bus apkrapti no LMT puses sapratis.Nav tiem vairs uzticibas.

G ggiiiiiiii 21.12.2008

Karoch par paaugstinātas maksas pakalpojumi, visi porno lapaas salīduši... Tad kad kko pasūtat no aviizem zurnaliem, vai no neta... tas ir cits zagļu kantoris nevis LMT ...

M Mārtiņš 22.12.2008

Bitei ir devīze, jūs zināt par ko jūs maksājat! LMT devīze jūs redzēsiet par cik mēs jūs piekrāpsim. Nav svarīgi tapat nesapratīs, jo viņam cāļu smadzenes

A Aleksandrs 22.12.2008

Pensionari ari porno saitos bildes pasuta, citam pat pasudzeties nav kam, kad rekins pienak, piezvanot uz lmt sie vienkarsi atsuj nost, CILVEKAM IR JAMAKSA, jo bez sakariem ari nevar iztikt.lmt sita pozicija patik, visi regulari apmaksa vinu mahinacijas.Vainojiet visus, tikai ne lmt, vini tak sveti.
Lmt jasaprot, ka cilvekam ir izvele un tuvakaja laika jums bus gruti laiki.

G ggiiiiiiii 22.12.2008

Bitei ir devīze, jūs zināt par ko jūs maksājat! - Par sūdainu zonu, karoc ne par ko... jo sarunāties nav iespējams :D :D :D

A Aleksandrs 22.12.2008

Bitei zemi tarifi, bet ziniet, ka LMT jus katru reizi kvartala apcakares.LMT uz doto bridi pasi augstakie tarifi gan kartei, gan pieslegumam.Neuzticaties vinu akcijam, nekadas atlaides sie nedod.
LMT klust ar katru dienu popularaki savu izdaribu del;)))

K kiki 22.12.2008

Man liekas te dazi lautinji ir vnk stulbi, un tas gudrenieks "nav svarigi, kas sevi ta deve" ne nieka nezin ka BITES mob nav kodeti, atšķirībā no parejiem! Bet letak gan ir krietni... Es lietoju jau pus gadu Bite, ja dazreiz pazud parklajums, bet rekini ir ok!
Un neaizmirstiet ka Bitei savu darbibu latvija uzsaka nesen un jau tadi panakumi!!! Savukart LMT un Tele 2 jau pastav gadu desmit!!! Ha ha ha...