LMT - Nezinu

Cilvēki vairāk neuzticas LMT un tā ziņa ir ievākta no LMT tuvi stāvošiem cilvēkiem un jaunie klienti izvērtē tele2 un Bites piedāvājumus. Jo pēdējā laikā daudz tiek diskutēts pa LMT afērām un LMT tagad ir vienādais tarifu plāns uz visiem operātoriem 3s, bet pazīstot LMT kur garantija ka tā ir kārtējā LMT afēra un cilvēku apmuļķošana... Tāpeic LMT pēdējā laikā domā kā klientus piesaistīt. 1. okartei 20% bonuss atjaunojot kredītu. 2. okartei uz pusi pagarināja lietošanas termiņu. 3. tarifu plāns vienādais uz visiem operātoriem 3.s ///// Bet daudzus cilvēkus LMT ir apmuļķojis un tā runa ir izplatijusies pa visu Latviju, tāpeic cilvēki diezvai uzticēsies LMT...

A Aleksandrs 19.12.2008

Man lmt uzticibas nav;(vini krapjas visu laiku, vairs nepiedalos nekadu vinu labumu izlozees.

N Nauris 19.12.2008

Es jau gadu neuzticos LMT un gaidu to brīdi kad man līgums beigsies un tad aidā LMT uz visiem laikiem..

U uh 19.12.2008

mīļo Sirsniņ, skolā gramatiku nemācija?

U Uups 19.12.2008

Es ar šodien apveru iespēju pāriet uz Biti. Pie mums tieši šodien Bite uzstādīja antenu un zona ir laba. Kaut kā pēdējā laikā man LMT sāk nepatikt! Un kas būs, kad palielinās PVN no 5% uz 21%. Parēķiniet, cik dārgi būs LMT pakalpojumi!!!

A Aleksandrs 19.12.2008

es laikam negaidisu terminus, lauzisu ligumu un soda nauda bus mazaka neka nozags pie rekiniem par 2 gadiem.Mazcennieki lmt ir sudi.

N Nauris 19.12.2008

Es gan biku pagaidīšu, kad man līgums beidzās un tad 3. dienas iepriekša informēšu, kad man viņu pakalpojumi neintrese un pāriešu uz biti draugi apmierināti ar bite varianti15. Maksāšu tikai 15ls un būšu droš kad man neatnāks mistiski reiķini.

J Jānis 19.12.2008

bite jau arī sāka celt mūsu krajā torni, tas ir labi!

N navsvarigi 19.12.2008

Nu, loti interesanta Bite reklama! Galveinais, ka visi komentetaji paries uz Bite. ka tik, tie nav Bite darbonji, kas te apmelo klaji LMT vai ari viens un tas pats cilveks ar vairakiem vardiem nokomenteja sito sviestu... Kaut kas jau jauzraksta par LMT, kad vini saka piedavat to tarifu planu ar 3 sant.min uz visiem tikliem lidz 12 Ls robezhai, kad okarte piedava 20% bonusu papildinashana un pagarinaja atjaunoshanas kartes terminus... Nu, tad meli te tiek sarakstiti, ka arprats!
Mazcennieki LMT ir sudi? Manam mazcenas mobilajam, kursn nemts LMT jau sen 2 gadi pagajushi un iet bez problemam. Man kolegis vienu mazcenas mobilo panema, pagaja gandriz divi gadi un vins jau panema jaunu. Ne jau tapec, ka saluza, bet tapec, ka gribeja jaunu un, ja jau vins nem, tad uzticas! Ja butu tadi sudi, tad nenemtu...
Bite... Izteikshos taa: suds ietits konfektes apvalka un tiek pasniegts kaa garda konfekte! BiFri akcijas laikaa bija verts nemt, bet tagad nemt BiFri vai nemt pieslegumu... Nee! Ar tadu tikla parkaljumu nekad! Bet, LMT jau tak jaapmelo, jo vini pedeja laika piedava izdevigus tarifus pieslegumam, okarte ir ok...

N navsvarigi 19.12.2008

Es uzticos LMT un vini mani ne reizi nav apkrrapushi, nedz manu sievu ar rekinu apkrapushi, nedz pardevushi tadu mazcenas mobilo, kursh nedarbotos... Nedz mani kolegi, kuriem ir LMT pieslegums, sudzas, ka ir apkrapti... Pasakas un klaji meli!!

J Jānis 20.12.2008

Nav svarīgi tu vienīgais aiztāvi lmt :D Piemēram mani tu nepierunāsi un es tagad arī abzinos kas ir lmt, jo tālāk no tās firmas jo labāk! Un domāju daudzi man piekritīs!

N nja 20.12.2008

Nav svarīgi visi cilvēki melo tu vienīgais saki taisnību. ( Aizej aiz stūra nokaunies

A Aleksandrs 20.12.2008

nav svarigi ir kads dileritis, kurs smere cilvekiem braketos mazcenniekus.Palasi atsauksmes par LMT, atver beidzot actinas, pec Jauna gada abonesana5 Ls+klat 21%, ne kurs katrs gribes izmest regulari10-15Ls par neko.Bite nemu ari mazcenniekus, nav problemu, nesen bernam vel panemu, ari tarifi pieejami.
LMT no augsas skatas uz saviem klientiem, bet atri savus uzskatus vajadzes mainit, vienkarsi nebus ko krapt un kaast;)

M Mārtiņš 20.12.2008

Nav svarīgi es arī vairs nēsmu gatavs maksāt pa neko 45ls ja tanī laikā pie citiem operātoriem es izlienu cauri ar10ls/

D džiiidžiii 20.12.2008

Kur tad cilvēki palika Tele2???? Te par Biti raksta tā kā par Dievu :D LMT normāls kantoris... Runājot par tiem Mazcenas telefoniem, nav viņi mēsli, tāds pats telefons kā nemazcenieks, neviens jau nav vainīgs, ka neveicas ar telefona iegādi... Nu bet lai jau veicas ar Biti, cerams ka mežā nenonāksies un nevajadzēs liet gaužas asariņu, kāpēc pargāju uz Biti no LMT - LMT zona te būtu un varētu piezvanīt mammai lai izglābj no lāčiem...
Bet pie visa vainīga krīze...

N navsvarigi 20.12.2008

Atsauksmes par LMT? Te ir klaji meli par LMT sarakstiti, saksim jau ar to! Man nav vajadzibas iazstavet LMT, bet man riebjas, ka shitaa melo un pats galvenais, ka visi aicina nakt uz Bite, nevis Tele2 un tas jau liek pamatoti domat, ka te darbojas Bite darbinieki.

Sandra, palasi par LMT piesleguma veidu Vienadais 12, kur nav nedz maksas par numura noteiceju, nedz aboneshanas maksas! Ai, kam gan es ko censhos pieradit, ka te ir vai nu viens cilveks ar dazadiem vardiem sarakstijis sito sviestu, vai nu Bite darbinieki, jo visi aicina uz Bite... Strideties tik un ta nav verts, jo te tiek lobetas Bite intereses, bet Bite ir suds smukaa iepakojumaa!
Vienkarshi, LMT ir lideris un Bite talu lidz LMT pakalpojuma kvalitates zinjaa, bet nu, ko tu stridesies, ja te visi lobe Bite interses!
Paskatoties uz jaunajiem LMT piedavajumiem, ir skaidrs, ka te ir meli! Pietiek ieiet LMT majas lapaa un palasit par piedavajumiem, lai saprastu, ka meli, meli un atkal meli te tiek rakstiti! Pat par okarte tarifiem, kurus es labi parzinu kaa sis kartes lietotajs tiek melots reizem, kaut kadi mistiski skaitli tiek saukti, kuri nav patiesi! Ne kauna cilvekiem nav, ne goda...
Es ir lasijis te pat par Bite atsauksmes, kaa viena tantina panema Bite, brauc uz majam, bet zona ta zud un citu karti mazcenas Bite telefona ari neiebazisi. Ir jau ari ne man vienam ar BiFri shnjakonja telefonaa, kad slikti var dzirdet, sarunas aptrukst... Tas viss liecina par Bite zonu! Un, arvien vairak un vairtak cilveku apdoma iespeju pariet no BiFri uz zz un runat par brivu T2 tikla, perkot karti par 5 Ls. Es ari saku par to domat, jo... ZAJEBALA, kad partrukst ar BiFri sarunas regulari!

S sudzibas .lv 20.12.2008

Nesolu daudz naudas un uzreiz. Bet ja nepieciešami papildus ienākumi, šeit ir iespējams tos gūt. Pārbaudīta un droša peļņa. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas un iemaņas darbā ar internetu.
Neticiet tiem, kas sola zelta kalnus un pirms tam prasa samaksāt dalības naudu. Lai saņemt savu naudu, nav nepieciešams to vispirms maksāt.
Uz jautājumiem atbildēšu pa e-pastu.

M Mārtiņš 20.12.2008

Nav svarīgi, ko tu mēģini piemuļķot mēs visi pazīstam LMT un es arī un vairāk es uz LMT viltībām neuzķeršos, labāk to naudu adodu labdarībai neka LMT.

N navsvarigi 20.12.2008

Kadas LMT viltibas? Kapec manais sievai nebija problemu ar LMT, maniem kolegiem ne vienam nav problemu ar LMT? Izskatas, ka esi Bite darbinieks un ar to viss pateikts. Bet, ar meliem pret LMT nepanaksi, ka Bite klus par kvalitativaku tiklu. Kapec ne viens no jums neraksta, ka ies uz T2 pec LMT, bet gan uz Bite? Ar ko tad Bite tik laba?? Tad jau T2 dodu priekshroku... Shitas pasakas apriebas jau lasit par LMT!

Vienigais, ko jus panakat, shitada veida nomelnojot LMT un reklamejot Bite, ir riebums pret to un nepatika pret Bite. Tik daudz smadzenu nav, ka to saprast varetu??

Nevajaga te manit cilvekus, nevajaga te chakaret cilvekiem smadzenes, lai vini nak pie Bite, jo tas ir talu no LMT kvalitates zinaa un cena tagad LMT jau tada pati ar tarifu Vienadais12. Cilvekiem ta jau tas naudas nav daudz, lai vel jusu sudu pirktu, bojatu sev nervus pec tam, maksatu ne par ko, jo kvalitates nav Bitei!!!

M Mārtiņš 20.12.2008

Nav svarīgi tu jau čakarē smadzenes, taka mēs nezinātu LMT! Man pat kauns to vardu teikt

A apmierinātais 20.12.2008

Esmu LMT klients jau 6 gadus un nevaru teikt neviena slikta vārda. Interesanti ko tad man tie kritizētāji varētu ieteikt, ja vietā, kur atrodas iestāde, kurā strādāju BITEI vispār nav zonas, bet ar TELE 2 pieslēgumu vai nu jākaras pa logu laukā, vai nu jāskrien ārā no ēkas lai varētu piezvanīt. Jau vairāki kolēģi tāpēc jau ir pārgājuši uz LMT. Un tas ir tikai 50 km atālumā no Rīgas.
Tāpēc nevajaga reklamēt to, kas neatbilst patiesībai!