www.sudzibas.lv Viasat Māk muļķot tautu

Viasat - Māk muļķot tautu

VIASAT mak mulkot tautu. Piedava sliktu aparaturu(Letako pasaule ) uz liguma nosacijumiem.
ja gribi atteikties tad prasa kosmiskas summas it ka par komplektu -vienu galvu LNB(kas maksa 7-10 Ls), Skivi(10Ls) un uztvereju, kura sarkana cena ir 15-20 LS!!! Cilveki vieglak ir nopirkt normalu komplektu par 60-80 LS(3 galvas, skivi ar visiem stiprinajumiem un normalu Openbox uztvereju) un skatities uz nebedu par brivu. Neticiet reklamam no VIASAT!!!

G

B Baņkieris 06.04.2009

Joli pali! Cilvēki atjēdzieties taču vienreiz! VIASAT nu nebūt nav tas kantoris, ar kuru vajadzētu sasaistīties, jo viņiem tur ir tāds "bardaks", ka labāk turēties no viņiem pa gabalu!
Starp citu-viņiem ir ļoti nekompetenti klientu apkalpotāji!!!

G guncha 06.04.2009

Es ar neesmu sajuusmaa ar VIASAT politiku, visu laiku celj cenas pastaaviigajiem klientiem, bet lai piesaistiitu jaunus- pasola konfekti. Diemzheel man nav citu iespeeju skatiities Latvijas kanaalus labaa kvalitaatee. Apriebies shitais monopols.

J Jānis 07.04.2009

Es dzīvoju laikos, un diemžēl citu variantu nav kā skatīties latviešu kanālus caur Viasat, Man jāmaksā 12Ls mēnesī - jau kā pastavīgam klientam, un par to pie latviešu kanāliem nāk klāt tikai daži kvalitatīvi kanāli, pat mūzikas kanālu sakarīgu tur nav un tajā filmu kanālā MTV skaņa regulāri atpaliek no bildes. Ļoti gaidu digitālo tv Latvijā, lai varētu no tā Viasat atteikties un domāju, ka es nebūšu vienīgais.

L Linda 28.04.2009

zinu vienu, lielaakaa dala klientu ir tik naivi sajos laikos! taapeec jau vieglaak vainot citus nekaa skatiities uz savaam kluudaam

L ljuks 01.12.2009

Viniem tads bardaks..vini par klientiem nedama...tikai maksaa viniem...

V Ventuks 05.12.2009

Un ko gan Jūs gribējāt? Par velti labāku uztvērēju uz pasaules? Par 5 Ls labāko programmu paketi pasaulē?
Vai nu Jūs esat naivi vai pamuļķi...