www.sudzibas.lv BITE Slikts tikla parklajums

Bite - Slikts tikla parklajums

Man viena alga, ko tagad te apgalvos visi tie, kas uzskata, ka Bite it ideala zona un labaks nekas nevar but, bet man vakar sieva no BiFri uz BiFri atsutija divas sms. Man darbā problēma ar Bite tīkla pārklājumu, kā zināms... Tās sms, kuras man sieva sūtīja kaut kad pa dienu, es saņēmu kaut kur laika posmā no 21:30 - 22:00. Super, ne?? Tas pats, kas man bija ar zz! A, ja tanīs sms būtu rakstīts, ka kaut kas atgadījies un es saņemu sms pēc vairākām stundām! Da, jobtvaj mat', tā Bite darīs kaut ko ar savu tīkla parklajumu, vai tikai reklamēs savā saitā, ka tas ir kvalitatīvs, bet patiesībā tik līdz kāds metāla gabals tuvumā, tā zona raustās un pazūd pavisam! Nafig tad tā Bite vajadzīga, ja nevar nodrošināt to, ka es saņemu man adresētu sms laikā un ka mani var sazvanīt?!!
Un nevajag te aģitēt pret LMT un stāstīt, ka tas ir sūds!

N

E emīls 18.11.2008

bites klienti tavus melus neklausa, un lietošu bifri jo zona ir ideala visur!

N navsvarigi 18.11.2008

klauns

A aicis 18.11.2008

Sīkais mudaks, sarakstījis vienu un to pašu penteri 10 reizes visos stūros.Uzraksti labāk skolai sacerējumu, un neaiztiec tik daudz to telefonu.

Z zina 19.11.2008

NENEMIET BITE, VINJIEM NAV NORMALAS ZONAS UN VISPAR NAFIG TADU VAJAG

Aicis, klauns!

N NavSvarigi 19.11.2008

Aicis, kadu vienu un to pasu penteri? Es te sarakstiju, lai cilveki neuzkertos naivi uz reklamam par idealo parklajuma kvalitati u.t.t. Pie tam, es to nerakstitu, ja man nebutu bijusi ta kibele! Es neesmu apmelotajs, es rakstu to, kas man gadijas un man, atshkiriba no dazha laba, kursh te raksta, nav jamelo! Bite izdarija labu lietu, kad uztaisija to akciju ar Bifri ar iespeju loti leti zvanit Bite tikla. Cepuri nost! Bet, kas bija, tas bija un kapec man nav tiesibu to cilvekiem pavestit?

N NavSvarigi 19.11.2008

Aicis, tu, ka vienmer uzdevumu augstumos un meli nak ara, tik spej brinities! Tiesham, jus- Bite darbinieki, domajat, ka ar meliem cilvekus varesiet sev piesaistit? Prieksh kam apmelot? Tas izraisa tikai to, ka Biti necienis cilveki. Es neesmu ne viena operatora darbinieks un es rakstu to, ko redzu. Man nav jamelo! Cik zemiski ir izmantot melus, klientu ievilinashanai! Palasot jusu komentarus, neticu vairak ne vienam vardam, kas rakstits Bite majas lapaa. Jo, ja jau seit ir meli, tad ari tur ir meli!

N NavSvarigi 19.11.2008

Tauta, mazak ticiet visam tam reklamam! Ja gribat izvertet, ka strada katrs operators, iegadajieties no katra operatora pa vienai prieksapmaksas kartei un jums klus skaidrs, kas ir kas. Preteja gadijuma, jums ietis sudu papira un reklama paradis to kaa gardu konfekti!

A aicis 19.11.2008

Skolnieks ieradās no skolas un atkal metās rakstīt savas muļķības.

E emīls 19.11.2008

Jums laikam skauž ka daudzi izvēlās tagad tieši biti tapeic jūs apmelojiet biti! mani draugi lieto biti un es! un taviem meliem neticu. go go bite

N NavSvarigi 19.11.2008

Ne vienam nekas neskauzh! Tas, ka reklamas suda gabalus medz pasniegt kaa gardumu, ir zinams, tapec tautai iesaku izmeginat visu pashiem un izlemt, nevis spriest pec reklamam.

E emīls 19.11.2008

Ja bite nebūtu izdevīgi tad neviens nepaliktu pie bites, jo bite ļoti labus tarifus piedāva, ka uz citiem operatoriem es nemas jau neskatos 6. mēnešus un neskatīšos jo ne tele2, ne lmt nav spējīgi konkurēt ar biti!

N Nav svarigi 19.11.2008

Lai tak cilveki pashi izlemj, kas kuram der. Man riebjas, ka melo nekaunigi. Sudzibas par T2 un LMT ir ok, ta ir taisniba, bet tik lidz kads uzraksta par Bite taisnibu, kas nav glaimojosha, ta uzreiz tiek pasniegts, ka tie ir meli u.t.t. CIRKS! Satrp citu, Bite piedavajums ir loti lidzigs T2 piedavajumam!!!
Atkartoshos: ja kads grib zinat, kada ir konkreta operatora tikla kvalitate, perkam visu operatoru priekssapmaksas kartes un visu redzesim! Bet, besi lauka nekaunigi Bite darbinieki, kas zvanas cilvekiem uz LMT piesleguma numuriem uzbazigi un tad pataisa no cilveka idiotu, ja vins nepienem Bite piedavajumu! Tjipa, ja tu lieto LMT, tu esi idiots, jo Bite ir kvalitativaka un labaka. Ari T2 lietotaji ir idioti... Tas rada necienu pret Bite! Un, netrukst nekaunibas meligi stastit cilvekiem, ka, piemeram, LMT parklajums ir slikts tai laikaa, kad visiem zinams, ka LMT ir labakais tikla parklajums visa Latvijaa! Skaidrs, ka LMT darbojas pie mums kopsh 1992. gada un viniem bija iespeja attistities! Bet, nu, ta nekauniba, ar kadu viss tiek pasniegts, riebjas un atgruzh no Bite un lidz ar to negribas ticet ne vardam, kas rakstits Bite majas lapa. Taa kaa Jus, Bite darbinieki, kas apmelo citus operatorus, pazemo citu operatoru lietotajus, rokat pasi sev bedri un Bitei darat neslavu!!!

E emīls 19.11.2008

Es nesmu bites darbinieks! Bites parklājums ir visu kur es braukāju. Un tarifi ko bite piedāva tas vnk ir fantastika un es tikai maksāju uz citiem operatoriem 8.s taka bites tīkls aug un atīstās, ar vien vairāk lietotāju izvēlās biti, un es ar vien vairāk cilvēkiem varu zvanīt bez maksas, tas priecē! Kur vēl foršāk var būt

N NavSvarigi 19.11.2008

Emīls, jebkura gadijumaa, ja ari tu neesi Bite darbinieks, tu cel neslavu savam iecienitajam uznemumam. Bitei BiFri, kas pieslegts akcijas laikaa, ir ok. Bite tikla kredits neatnemas, uz citiem tikliem 8 sant/min, tikai akcija jau beigusies. Un, pieslegums neko labaku, mana skatijuma, par T2 nepiedava! Te pat var pateikt, ka ZZ jau apsteidz BiFri ar to, ka, papildinot ZZ ar specialu karti, neatnemas kredits, zvanot uz T2 tiklu. Nav jabut konkretam numuram konkreta laika pieslegtam, bet jebkurs numurs var izmantot so pakalpojumu, atjaunojot kreditu ar spec karti! Te plashakas iespejas zz lietotajiem!

E emīls 19.11.2008

Nju, ja akcija jau beigisies, bet ko es gribēju tos es piesaistīju bites tiklam, un viņi apmierināti, un es apmierināts, jo varu kaut visu dienu runāt pa brīvu, ar radiem, ar draudzeni un ar draugiem! K0 gulēji, vajadzēja pāriet akcijas laikā uz bifri! un tagad bifri piedavā viesabnonēšanu. Apsteidz zz, jo vionbiem bonusi ta ir cilvēku maldināšana jo viņiem nerali aukstas cenas ir uz citiem operātoriem.

L labais 20.11.2008

Šodien vēlviens patīkams pārsteigums, no bites! Kuri pāries uz bifri tas katru mēnesi sanems 10. ls sarunām, ka arī sms un wap varēs izmantot bezmaksas 1o.ls vērtībā. Man tas priecē, ka bite aktīvi piesaista klientus, tas nozīmē tikai to jo vairāk klientu, jo es vairāk varu runāt bez maksas! Malači bite

L labais 20.11.2008

Nāc pie BiFri un saņem bonusu visiem
pakalpojumiem Ls 120 vērtībā.
Veselu gadu tu katru mēnesi saņemsi
bonusu Ls 10 vērtībā – zvanus, SMS, MMS
Bites tīklā un WAP:

* 200 zvanu minūtes
* 150 SMS
* 10 MMS
* WAP piekļuve uz mēnesi (līdz 40MB)

Tev tikai jāpapildina savs BiFri katru mēnesi, sākot no SIM kartes aktivēšanas brīža.

Pievienojies BiFri no 20.11.2008. līdz 18.01.2009.:

* Pērc un aktivē BiFri starta komplektu. Lai aktivētu SIM karti, tev ir jāveic pirmais zvans vai jānosūta SMS.
* Nāc no cita operatora ar savu numuru. Tev ir tikai jāaizpilda iesniegums jebkurā Bites salonā.

Atlikušo bonusa minūšu, SMS un MMS skaitu un derīgumu var uzzināt, nosūtot bezmaksas SMS ar tekstu „120” uz 1600.

N navsvarigi 20.11.2008

Uau! Acimredzot, cilveki ne tik aktivi perk BiFri. Ta visa padarishanas ir lidziga Toxic akcijai. Ta a, nekas jauns tas nav. Visi sie bonusi ir ok. Apsveicama lieta! Un, ari tie, kuri aktivizeja BiFri akcijas laika un tagad zvana uz Bite tiklu un viniem neatnemas kredits, ir ieguveji. Tikai teikshu es taa: nebutu ta akcija, es to BiFri miskaste izmestu ar tik nekvalitativu tikla parklajumu. Tapec, ja kads lieto, piemeram, okarti vai Amigo, neiesaku ar to nummuru pariet uz BiFr, bet gan nopirkt jaunu BiFri nummuru un nesat divus telefonus, ja tada ir iespeja. Jo, var gadities, ka pec tas akcijas beigam nozhelosiet, ka ar okarte vai Amigo nummuru, kuri darbojas LMT tikla, pargajat uz BiFri un Bite tiklu!

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, man prieks, ka piesaistiji kaudzi ar cilvekiem Bites tiklam. Tikai, kur paskatos, tad visi Bite piedavajumi jau kaut kur redzeti. Piemeram, tas gimenes pieslegums par 2 Ls menesi ir ari Tele2! Tarifs no BiFri uz citiem tikliem? Nu, no okartes ir iespejams zvanit pa 7.5 sant/min uz citiem tikliem. Un, atkartoshos, BiFri ir elementaraka SIM karte, kura saglabatos vardus nevar parlabot, kurai nav lidzsavienojuma... Bite nav videozvamna. Ei, nu, ei, ar vismodernako tehniku nav videozvana??
Tur tad ir tas suns aprakts, ka man ir BiFri un es zinu, ko tas nozimee! Jo man ari ir okarte un starpiba tikla kvalitate ir ka diena pret nakti. Nr, nu jus, BiFri lietotaji jau apgalvosiet pretejo, jo jums jau svarigi, ka jus varat vairak zvanit Bite tikla. Par tiem 2 sant/min uz Biti un 8 sant/min uz citiem tikliem es BiFri nekad nenemtu, tapec atkartoshos: tiem, kas lieto karti, kura darbojas LMT tikla, neieteiktu pariet ar so karti uz BiFri, jo pec gada beigsies ari shi akcija un tad vares gadities, ka nebus vietam zonas un gribesies izmest to karti ara. Atkal bus javeic pareja! Optimalakais variants ir 2 telefoni kaa man un tad tu redzi, kas ir kas, nevis palasi te dazu komentaru par Bite "augsto tikla parklajuma kvalitati", uzkeries un skrien uz bite!