www.sudzibas.lv BITE Slikts tikla parklajums

Bite - Slikts tikla parklajums

Man viena alga, ko tagad te apgalvos visi tie, kas uzskata, ka Bite it ideala zona un labaks nekas nevar but, bet man vakar sieva no BiFri uz BiFri atsutija divas sms. Man darbā problēma ar Bite tīkla pārklājumu, kā zināms... Tās sms, kuras man sieva sūtīja kaut kad pa dienu, es saņēmu kaut kur laika posmā no 21:30 - 22:00. Super, ne?? Tas pats, kas man bija ar zz! A, ja tanīs sms būtu rakstīts, ka kaut kas atgadījies un es saņemu sms pēc vairākām stundām! Da, jobtvaj mat', tā Bite darīs kaut ko ar savu tīkla parklajumu, vai tikai reklamēs savā saitā, ka tas ir kvalitatīvs, bet patiesībā tik līdz kāds metāla gabals tuvumā, tā zona raustās un pazūd pavisam! Nafig tad tā Bite vajadzīga, ja nevar nodrošināt to, ka es saņemu man adresētu sms laikā un ka mani var sazvanīt?!!
Un nevajag te aģitēt pret LMT un stāstīt, ka tas ir sūds!

N

N navsvarigi 22.11.2008

Vienigais produkts, ar ko Bite kluva populara, ir BiFri. Tagad vini riko akcijas pec akcijam, ka tik cilveki naktu uz BiFri. Tarifi letaki, neka zz, ja salidzina BiFri ar citu karti, kurai tads pats tikla parklajums. Bet, pieslegumu veidi loti lidzigi T2. Vienigais BiFri kluis populars jauniesu vidu, lai gan ari loti lielas aziotazas es neredzeju, kad bija ta akcija, kuras laika pievienojies BiFri un runa bez maksas... Dazs labs pat no zz nepargaja uz BiFri!

L linda 11.03.2009

man ir bite piesleegums un esot pat pilsetas centraa man nav zona ik pa briidim...kad vajag kadam piezvaniit tad staiigaa kaa mulkis un meklee zonu...taakaa diemzeel man ir ligums uz 2 gadiem jaapiecies bet pec tam noteikti mainiisu citu operatoru

I Ilze 22.04.2009

Ziniet man jau 2 gadus ir bite pieslegums un nevienu reizi nevaru teikt, ka neesmu sazvanam vai ka savadak. tas, ka tel. ir ieslegts, bet uzrada ka nau, atvainojiet jasaremontee telefons...
Un viss sis bred kas te rakstas ir smiekligs. Bite ar Tele2 nau sakara nekada un tas ir 2 nesalidzinamas lietas. pamewgini ar zz pazvaniit stacijas tunelii... pat tur nav iespejams pazvanit un vel 100000 un viena versija. katram ir savas kibeles, bet tas ir jaiet jasaka tiem, kuri var to izmainit nevis saja lapaa!!! UN vispaar gatavojos uz apbeerumiem no jusu puses ar negativismu, bet man pilnigi vienalga uz savas adas esmu izmeginajusi un nevaru pateikt nNEKO sliktu. un es nedzivoju tikai pilseta, medzu but ari laukos!!! vajag normalu telefonu, tad viss bus kartiba!

R Rudolfs 06.02.2011

OMG cilvēki, nomainiet savus s*****s iphonus pret normaliem androidiem! Mqbam draugam ir iphone 3gs un bifri sudīgs. Bet bite man uzdavināja samsung galaxy 5 ar android OS eclair. Es to drauga bifri ieliku mana galaxijā un uzminiet! Uz LU jumta iphonam bifri nav zona. Bet ta pati sim manā telefonā tajā pašā vietā zona bija pati lielākā! Secinājums : Bitei zona ir un vajag normālus telefonus!

T ToRudolfs 28.06.2011

Tu ānuslaizītāj apskaties uz pārējo komentāru datumiem, tie ir 2008 gada, bite šobrīd ir stabilākais un pievilcīgākais tīkls.

J JanisMierulis 23.05.2018

Ir pagājuši 10 gadi, bet pārklājums lauku teritorijā vēl aizvien sliktāks kā LMT. Preiļu, Riebiņu, Rēzeknes novados bieži ir tā ka ar LMT nekādu problēmu, bet Bite vairs neķer